Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vmasher
21-11-09, 14:18
co sądzicie o tych felgach?
Autor Wiadomość
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 30-01-10, 23:26   

toyti napisał/a:
no i czy do trumny beda pasowac stylistycznie?

Hubert30 ma BBS CH na E46 ale stylistyka szprych na turasie - jak dla mnie MALINA :ok:
_________________
 
 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Pomógł: 152 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 31-01-10, 12:34   

TOYTI ja mam taki z zestaw przód 8,5 i tył 10j z et15 wczoraj ziomek zabrał je do polerki i niedługo bede je upychał w błotniki, aha tez mam tourasa więc sobie mozesz zobaczyć za jakis nie okreslony czas jak wyjdzie to u mnie
ogólnie uwazam ze ten rondell to jedna z lepszych jednoczesiówek do e36 no ale musi być te zasrane 10j
z tego co sie orientowałem to bedzie bardzo ciężko to upchać w błotniki bez klepania ich na ostro, ja będe próbował ale niektórym sie to nie udało no zobaczymy
_________________
 
 
toyti 



BMW: 320i touring
Imię: wojtek
Silnik: M52 B20
Nadwozie: Touring
Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 243
Skąd: KBC
Wysłany: 31-01-10, 12:42   

///ESIU napisał/a:
TOYTI ja mam taki z zestaw przód 8,5 i tył 10j z et15 wczoraj ziomek zabrał je do polerki i niedługo bede je upychał w błotniki, aha tez mam tourasa więc sobie mozesz zobaczyć za jakis nie okreslony czas jak wyjdzie to u mnie
ogólnie uwazam ze ten rondell to jedna z lepszych jednoczesiówek do e36 no ale musi być te zasrane 10j
z tego co sie orientowałem to bedzie bardzo ciężko to upchać w błotniki bez klepania ich na ostro, ja będe próbował ale niektórym sie to nie udało no zobaczymy

no to swietnie bedzie mozna zobaczyc jak to wyglada, jak tylko zrobisz to zapodaj fotki. mozesz zapodac tez fotki z walcowania bedzie ma łatwiej :D a opony jakie na to zakładasz?
_________________

 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Pomógł: 152 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 31-01-10, 12:50   

ogólnie to nie wiem kiedy to ogarne wszystko zalezy jak szybko vmasher sie ogarnie :haha:
potem będe próbował rozwalcowac maszynka, jak się niezmieszcza to niestety będzie klepał blachaz no a tam terminy znowu
oponki zakładam na 8,5 205/40 a na 10j zakładam 225/35, bede próbował zrobic wiekszy negatyw to moze uda się bez klepania błotników, no zobaczymy
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 16