Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Montaż zderzaka przedniego, brakujące plastiki, rozpórka?
Autor Wiadomość
Kula
[Usunięty]

Wysłany: 10-04-08, 10:56   Montaż zderzaka przedniego, brakujące plastiki, rozpórka?

Kupiłem niedawno BMW z silnikiem 2.5.
Samochód był wcześniej stuknięty z przodu no i widać zrobiony tylko pod sprzedaż, także chciałbym sie dowiedzieć jakie plastiki są z przodu bo wydaje mi się, że czegoś brakuje.
Kupiłem też rozpórkę robioną pod wymiar i nie wchodzi, ale wiem na bank, że podłużnice nie były robione i cała podstawa jest wymiarowa?
Proszę o porady
 
 
lolejko 
moderator BIG L



BMW: E46 sedan & E36 Convertible & E30 Tur
Imię: Karol
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 116 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 15498
Skąd: Kozienice
Wysłany: 10-04-08, 11:03   

A o które plastiki ci chodzi? Te co są pod maską? Zazwyczaj rozpórki robią na wymiar fabryczny samochodu! Nie musi mieć ruszanych podłużnic, ale z wiekiem same potrafią sie troszkę zejść! Więc kup sobie rozpórkę ze śrubą rzymską!!!
_________________
BMW KLIMAT KOZIENICE
E46 The Low&Slow Familly No.1 Classiefied
///3ERFEST FILM
 
 
 
zbigniew 
Przyjaciel Forum


BMW: E-46 320d 2000r.
Imię: Zbigniew
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 364
Skąd: Kujawsko-Pomorskie
Wysłany: 10-04-08, 12:08   

daj jakas fotke co ci brakuje :D
_________________
moja Beemka...zobacz.. http://www.yeahman.nazwa....wtopic.php?t=61 RINGI ANGEL EYES XENON

Sprawdz czy czegos nie potrzebujesz... http://www.mbpartner.com.pl
Sprzedam >
 
 
padre 
-------------



BMW: E36 325 - 2.8 - 3.2
Imię: Mariusz
Silnik: S50B32
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 39 razy
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 1347
Skąd: Chojnice
Wysłany: 10-04-08, 12:44   

Jeżeli chodzi o plastiki z przodu to w E36 u jak podniesiesz maskę to masz osłonę pasa przedniego w R6 z wlotem do chłodzenia alterka.
Za nerkami są tunele powietrza, różne w zależności od tego czy do wersji z klimą czy bez.
Oczywiście nadkola z trójkątnymi łącznikami, tunele chłodzenia tarcz, też różne w zależności od tego czy zderzak seria czy M-Pakiet.
Często po stłuczkach brak też tunelu wentylatora chłodnicy wody.
Rzadko spotykana jest płyta (osłona silnika).
Co do montażu zderzaka to sama belka montowana jest do odbojników na cztery śruby, a do tego dopiero plastikowa osłona (zderzak) na kołeczki dodatkowo wsunięta na ślizgi po obu stronach, którymi też można lekko zmienić kąt ustawienia przez zrobienie fasolek gdyby coś po blacharzach nie grało.
Z kielichami to miałem kiedyś podobny przypadek jak pisał Lolejko, że podłużnice grały, a od jazdy na niskim zawieszeniu zeszły się o 1,5 centymatra.
Można albo faktycznie zastosować śrubę rzymską albo blacharz pod wymiar naciągnie i włoży zaraz rozpórkę.
Jeżeli staniesz przed otwartą maską to rozstaw tych śrub najbliżej Ciebie na kielichach ma wynosić dokłłądnie 970mm.
_________________
Legio Patria Nostra
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 14