Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Alarm
Autor Wiadomość
SID 


BMW: E36 Sedan
Imię: Kamil
Silnik: M43B18
Pomógł: 4 razy
Wiek: 40
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 1037
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 26-06-08, 17:59   Alarm

Witam! Mam niby tam jakiś alarm ale niestety nie działa ona jak bym tego chciał! Mianowicie daje tylko sygnały przy otwieraniu i zamykaniu, a chciałbym żeby przy małym stuknięciu lub czymś takim zaczął wyć! Nie wiem czy trzeba coś wpiąć czy kupić nowy? Sąsiedzi stuknęli mi już 2 razy i cicho siedzą 2,5 tygodnia temu malowałem zderzaki i przedwczoraj mi zarysowali pod blokiem róg zderzaka a wczoraj poprawili w to samo miejsce. Co możecie mi poradzić?
_________________
Moje E36 MONTREALBLAU METALLIC
 
 
 
lolejko 
moderator BIG L



BMW: E46 sedan & E36 Convertible & E30 Tur
Imię: Karol
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 116 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 15498
Skąd: Kozienice
Wysłany: 26-06-08, 20:46   

Kamera z okna na samochód :lol: :lol:
Czujnik ruchu lub fotokomórka skierowana gdzieś w okolice zderzaka, ale bedziesz co 5 min. latać do okna.
_________________
BMW KLIMAT KOZIENICE
E46 The Low&Slow Familly No.1 Classiefied
///3ERFEST FILM
 
 
 
SID 


BMW: E36 Sedan
Imię: Kamil
Silnik: M43B18
Pomógł: 4 razy
Wiek: 40
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 1037
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 26-06-08, 20:49   

Latam co chwile do okna jak tylko słyszę jakieś stuki itp. Już się stało to obsesją! To co w takim razie mam zrobić? Jest możliwość podpięcia jakiś czujników jak tak to jak to zrobić? Czy muszę się udać do elektryka, czy po prostu kupić nowy alarm?
_________________
Moje E36 MONTREALBLAU METALLIC
 
 
 
ac_schnitzer 
M54B25TU


BMW: 525i
Imię: E39 ///M-pakiet
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 470
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 26-06-08, 22:24   

SID, ja tez tak wstawalem i co ? 2 razy mi porysowali bok auta i nie wiem kiedy...

pomalowalem auto i odstawilem na parking strzezony, 100 na miesiac, ale nic sie nei dzieje
 
 
SID 


BMW: E36 Sedan
Imię: Kamil
Silnik: M43B18
Pomógł: 4 razy
Wiek: 40
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 1037
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 26-06-08, 22:34   

ac_schnitzer napisał/a:
SID, ja tez tak wstawalem i co ? 2 razy mi porysowali bok auta i nie wiem kiedy...

pomalowalem auto i odstawilem na parking strzezony, 100 na miesiac, ale nic sie nei dzieje

Też tak bym zrobił ale niema strzeżonego parkingu w pobliżu na na kupno garażu nie mam kasy :( a niema nic na wynajem dlatego potrzebuje jakiegoś motywu kupie dobrą śrutówe i będę strzelał z balkonu jak usłyszę syrenę :hyhy: A tak na poważnie to nic nie da sie podpiąć do obecnego niby alarmu? Znalazłem jakieś czujniki na allegro ale nie wiem czy to w ogóle podejdzie? http://www.allegro.pl/ite...y_wstrzasu.html
http://www.allegro.pl/ite...a_20w_hurt.html
Co wy na to? Pytam sie bo naprawdę nie mam pojęcia o alarmach niestety :foch:
_________________
Moje E36 MONTREALBLAU METALLIC
 
 
 
Don.Wojciech 



BMW: czarnula coupe :D
Imię: Wojtek/Kamil jak kto woli
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 490
Skąd: Łódź
Wysłany: 26-06-08, 23:39   

kolego, a jaki masz alarm ?? jeśli ma wbudowany czujnik uderzeniowy to pewnie centralka leży gdzieś pod kierownicą a trzeba ja do karoserii przykręcić, jeśli niema a ma wyście na czujnik to można podłączyć około 20zł taki kosztuje. czujnik należy ostawić śruba regulacyjną, tak aby włączał sie gdy coś sie wieje a nie mocniej wiatr zawieje ( ale mi sie zrymowało :D )

jeśli chcesz zmienić alarm, to na pw wyjaśnię ci gdzie co podpiąć, i jaki alarm wybrać w rozsądnej cenie. Zajmuje sie zakładaniem alarmów wiec przez internet z cyfrówka damy rade :D

http://stig.pl/produkty.p...uktu=197&id=294

Ja mam ten i uważam ze raczej nie ma nic lepszego za ta cenę, ewentualnie bez scyzoryków wtedy jest taniej. ma porządna, duża płytę główną i jest nie zawodny i nie wariuje jak te tanie alarmy z milionem bajerów.
_________________
_________________
Nie dziękuj, kliknij pomógł!! zdjęcia mojej ślicznej
___________________________________________________________
Ejj Boże na motorze weź mnie, a może po hardcorze byle nie we śnie
 
 
 
SID 


BMW: E36 Sedan
Imię: Kamil
Silnik: M43B18
Pomógł: 4 razy
Wiek: 40
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 1037
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 26-06-08, 23:58   

Nie wiem co mam za alarm po prostu pyka mi przy otwieraniu i zamykaniu drzwi na pilota i jak otworze drzwi pilotem a nie otworzę ręcznie to po chwili zaczyna pikać i sie wszystko samo zamyka. Jutro sprawdzę jak piszesz pod kierownicą co i jak ewentualnie jak sie nic nie da zrobić to trzeba będzie kupić nowy wtedy od razu zgłoszę sie do ciebie o pomoc.

[ Dodano: Pon Cze 30, 08 12:54 ]
Don.Wojciech, zdoiłem osłonę pod kierownicą tylko nie wiem co do czego, wysyłam ci fotki na PW co tam jest, ewentualnie napisz mi na co mam zwrócić uwagę co jak ten alarm wygląda może masz jakiś schemat albo foto?

[ Dodano: Pon Cze 30, 08 16:33 ]
Po konsultacji z Don.Wojciechem, i paru oględzinach okazało się że bez zakupu nowego alarmu się nie obejdzie. W sprawie alarmów piszcie właśnie do niego!
_________________
Moje E36 MONTREALBLAU METALLIC
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 15