Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak mocowania w zawieszeniu
Autor Wiadomość
rafal-LUBIN
[Usunięty]

Wysłany: 28-09-08, 07:53   

DIDI czyli jest dokladnie tak jak mowielem ci przez telefon...do lutego 92 byly inne zawieszenia później była zmiana...nowe krórkie laczniki stabilizaora i sprawa zalatwiona...musisz tylko znalesc sobie gdzies takie blaszki co przymocowujesz do nich lacznik z jednej strony a z drugiej wachacz bo nie dostaniesz tego w sklepie ani servisie. poszukam w poniedzialek i jak cos to ci wysle.
 
 
DIDI 
Black gleboszuracz



BMW: Czarne :)
Imię: Daniel
Silnik: M50B25
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 1417
Skąd: NBA
Wysłany: 28-09-08, 10:46   

rafal-LUBIN napisał/a:
.musisz tylko znalesc sobie gdzies takie blaszki co przymocowujesz do nich lacznik z jednej strony a z drugiej wachacz bo nie dostaniesz tego w sklepie ani servisie. poszukam w poniedzialek i jak cos to ci wysle.
Tak też właśnie sie zastanawiałem czy to dostanę. Zalecę jutro na okoliczne szroty i poszukam tego. My jesteśmy ugadani jeszcze na nakładki, wiec jak byś miał te mocowanka i gdybym ich nie znalazł to mógłbyś mi je przysłać razem z nakładkami :hyhy:

[ Dodano: Pon Wrz 29, 08 21:04 ]
Broder napisał/a:
jak sprawdzisz to potweirdz ta teorie, to pociesze mojego kumpla ktory jest troche podlamany bo tez ma dlugie laczniki
A więc sprawa wygląda nastepująco. Kupujemy krótkie łaczniki stabilizatora, mocujemy do wahacza na oryginalne mocowanie które trzeba sobie zapodać z innej zawiechy. Troche po skosie wychodzą łaczniki, wiec aby przedłużyć ich żywotnosć i ustawić ładnie w pionie należy przesunać otwór na śrubę łacznika w stabilizatorze. Wiercimy drugą dziurę obok starej i mamy gotowe. Zakładamy gwint i cieszymy się glebą :lol:
_________________
"My robimy te manewry tuuuu, więc podejdź bliżej i zejdź trochę w dół..." :P

MOJE FELGI NA SPRZEDAŻ!!!
http://img511.imageshack....38/becikes3.jpg

Moja black bejbe ;) http://www.bmw3er.pl/viewtopic.php?t=279
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 14