Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Poduszki skrzyni
Autor Wiadomość
_BBoyOne_ 


BMW: '96 318is
Imię: Tomek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 173
Skąd: Sieradz
Wysłany: 29-10-08, 08:22   Poduszki skrzyni

Witam. Już kiedys rozmawialismy chyba na ten temat...mam problem bo jak ruszam z 1 i 2 to mi warczy...najprawdopodobniej to poduchy...i teraz pytanie...jak sie do tego zabrac? Zaznaczam mam podnosnik! I najwazniejsze... na allegro te poduchy sa albo bardziej okragle albo prostokatne...jakie mam kupic?
 
 
 
rafal-LUBIN
[Usunięty]

Wysłany: 02-11-08, 07:21   

ja mam u siebie prostokątnke....
podnosnik nie wiem czy jest dobrym rozwiazaniem...kanal lepszy bo skrzynie trzeba podeprzeć np na lewarku, odkrecic poduszki na lapie, wymienic je, po skrecac i opuscic znowu lape i dokrecic skrzynie z poduszkami.
 
 
_BBoyOne_ 


BMW: '96 318is
Imię: Tomek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 173
Skąd: Sieradz
Wysłany: 02-11-08, 10:17   

rafal-LUBIN napisał/a:
ja mam u siebie prostokątnke....
podnosnik nie wiem czy jest dobrym rozwiazaniem...kanal lepszy bo skrzynie trzeba podeprzeć np na lewarku, odkrecic poduszki na lapie, wymienic je, po skrecac i opuscic znowu lape i dokrecic skrzynie z poduszkami.


no spoko kanał mam tez:) a ja mam te okragle juz sprawdzilem:) nie masz moze takich na sprzedaz ale w miare dobrych? bo w sklepie jedna ok 100 zl...czyli jakbym nie podparl lewarkiem i odkrecil ta łape z poduchami to co staloby sie;p?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 15