Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ceramizer....
Autor Wiadomość
vmasher 



BMW: E30/E36/E38/E91
Silnik: M52B28
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 151 razy
Wiek: 39
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 7378
Skąd: ten dym
Wysłany: 03-12-08, 15:03   

///ESIU napisał/a:
i po wymianie oleju odkrył że silnik mu się skonczył całkowicie :lol: :lol: :lol:


dokładnie :lol: :lol: :lol:

///ESIU napisał/a:
to gó.wno leje się tylko na handel a nie zeby cos tym naprawić. tym sie zarzyna silniki


nie chciał bym kupić nigdy autka z doktorkiem :cwaniak2: :cwaniak2: :cwaniak2:
_________________


Gość zobacz moje E36 328i cabrio
Gość zobacz moje E30 316i/328i qp
Gość zobacz moj dailycar E38 728i
Gość zobacz moje byłe E36 325i qp

film z E30

VMASHER GARAGE
 
 
 
sebo 
banditos



BMW: e36 320i vanos vs tigra 1.6 16v mojej pani
Imię: sebastian
Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 69
Skąd: piastów koło w-wy
Wysłany: 03-12-08, 20:01   

można tym zalewać mosty w polonezie razem z puszką smaru :hyhy:
_________________
made by SPECIAL GARAGE
 
 
Davo 
bezpieczny wariat



BMW: E36 cabrio & E30 drift edition
Imię: Dawid
Silnik: m50b20/---
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 803
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 04-12-08, 00:18   

lolejko napisał/a:
krzysiek8833 napisał/a:
kumpel kiedys zalał do chłodnicy takiego doktora do chłodnic bo miał jakies wycieki to po miesiącu kupił nową chłodnice! :hyhy:


Bo tak się zazwyczaj z tym kończy :d


ja jak kupilem swoja bawareczke to sie okazalo ze plyn z chlodnicy ucieka o czym naturalnie dziewczyna zapomniala powiedziec ze uciekal "bo mechanik cos tam dolal i bylo dobrze wiec po co sie przejmowac", jak sie okazalo chlodnice rozsadzilo bo jakis bardzo madry czlowiek jezdzil na wodzie w zimie !! jak jechalismy to bylo ok ale jak zrobilismy pare kolek po lodzie na stacji benzynowej to sie zagotowalo delikatnie !! i wtedy wyszlo szydlo z worka.. lalem zatykacze bo nie bylo mnie stac na chlodnice (powiem wam ze najlepiej zatyka prestone, ma najwieksze te plywajace kawaleczki czegos tam :P ) ale dlugo nie trzeba bylo czekac az sie zacznie lac... z reguly az sie nie przycisnelo w ostatni kwartal obrotomierza :P no i skonczylo sie na szczescie tylko na wymianie chlodnicy, co tak czy siak zrobic trzeba i lepiej zrobic to od razu niz wywalac kase na te badziewia. tak samo nie ufam temu ceramizerowi... ciekawe jak wygladaly komory spalania po wyczyszczeniu silnika z tego czegos... bo i tak oleju sie tym nie zastapi a wole terminowo olej zmieniac niz ceramizery szmery-du.pery kupowac
_________________
www.bmwklubczestochowa.pl
 
 
 
lolejko 
moderator BIG L



BMW: E46 sedan & E36 Convertible & E30 Tur
Imię: Karol
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 116 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 15498
Skąd: Kozienice
Wysłany: 04-12-08, 07:56   

Dokładnie to jest takie tymczasowe przykrycie wady.
Usterkę i tak trzeba będzie naprawić.
Co do chłodnic brońcie się od wlewania zapychaczy. Jak zatka wam kanały wodne w silniku to sie zacznie dopiero jazda :dewil:
_________________
BMW KLIMAT KOZIENICE
E46 The Low&Slow Familly No.1 Classiefied
///3ERFEST FILM
 
 
 
lukopr 
Nowy User - Witamy ;)


BMW: E36 325i
Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 7
Skąd: Otwock
Wysłany: 06-12-08, 11:04   

Za namową kolegi zalem do swojej xeramic 500ml :wstyd: i teraz uwaga !! co się okazało? wiem ze to dziwne ale przestał hałasować vanos :coo: nie jest to geste jak jakie motodoktory itp raczej rzadziutkie i na pewno nie jest to zagęszczacz tzw miodek :P jakieś dziwne białe opiłki czegoś w tym pływają.. ciekawe tylko na jak długo to podziała.. na pewno napisze na forum jak korbowód mi wyleci bokiem.. :O
pozdro
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 06-12-08, 14:55   

Może nie będzie aż tak źle ;) Na TVN turno test wykazał że to beznadziejny produkt.

Oczywiście że nie ufam telefizji w 100% ale podzielam wyniki tego testu :P
_________________
 
 
 
lukopr 
Nowy User - Witamy ;)


BMW: E36 325i
Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 7
Skąd: Otwock
Wysłany: 07-12-08, 16:23   

U mnie przestał brzęczeć vanos :lol: u kolegi w golfie 2 przestała hałasować hydraulika wiec coś w tym jest.. :oczy: nie można porównywać ceramizerów do motodoktorow bo tu zupełnie co innego.. pozdro
 
 
Enzo 



BMW: 528i E39
Imię: Tomasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 2448
Skąd: Nysa
Wysłany: 07-12-08, 18:04   

lukopr napisał/a:
U mnie przestał brzęczeć vanos :lol: u kolegi w golfie 2 przestała hałasować hydraulika wiec coś w tym jest.. :oczy: nie można porównywać ceramizerów do motodoktorow bo tu zupełnie co innego.. pozdro


Hehe, mzoe jak tak wszystko pzrestaje chodzic, mzoe nieldugo cylindry pzrestana chdozic :lol: :lol: :lol:
_________________
rev
 
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 07-12-08, 18:23   

Ojciec kumpla sprzedawał pasata.. dolał doktora i jak już sprzedał to zwiewał biegiem do domu byleby nie rozkraczyło się przy nim :D
_________________
 
 
 
mike68 



BMW: E46 2.0d M47N by Master's Tuning
Pomógł: 1 raz
Wiek: 55
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 23
Skąd: małopolska
Wysłany: 10-12-08, 11:05   

a co reklamują na zaturbionym TVN w programie GADŻET i testują ? widzę że Marek z Master's Tuning też ma cośw udziale , chodzi o preparat MODYFIKATOR + , podobno tajna broń CCCP co specyfikacja tego była do niedawna ściśle tajna , cena 150zł .
------------------------------------------------------------------
I już wszystko wiem oto odpowiedż Marka

'' Gówno daje. Osobiście nie widzialem tego programu ale wiem że moje wypowiedzi i opinie zostały wycięte. materiał sponsorowany...wiadomo. Co do tego mercedesa na złomie....jeszcze minuta i tez by sie zatarł. już dostawal delirki...no ale jakoś przezył....bo musiał przeżyć. Rano zabierał go jakis kupiec ''
------------------
Więc wniosek jeden , nabicie kasy komuś :lol: tak jak te ceramizery Jednym słowem preparat zastępuje wszystko, krawaty wiąze i usówa ciąże. Przypomina mi to epoke Batervitu który regenerował akumulatory albo supertakonu do regeneracji dentek samochodowych :lol:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 14