Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
skoki obrotów E36
Autor Wiadomość
Davo 
bezpieczny wariat



BMW: E36 cabrio & E30 drift edition
Imię: Dawid
Silnik: m50b20/---
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 803
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 07-01-09, 11:50   skoki obrotów E36

wczoraj sobie tak jezdzimy z dziewczyna po miescie, wszystko ok, podjechalem do tesciowej pod robote, stoimy i czekamy na nia. wiadomo jak sie fufa to szyby paruja i troche zaparowala mi tylnia. tesciowa przyszla, ruszylem, jedziemy do domu, wlaczylem sobie ogrzewanie tylnej szyby przy ruszaniu i mi sie nie podobalo cos bo silnik tak dziwnie troche szarpal... stanalem na swiatlach patrze a wskazowka obrotomierza podskakuje miedzy 500 i 1100, tzn spada do tych 700, po ulamku sekundy spada na okolo 500 i podskakuje na 1100 (tak jakbym ruszal bez gazu gdzie w momencie jak obroty spadaja ponizej obr biegu jalowego to auto samo je troszke podnosi), wylaczylem ogrzewanie i sie uspokoilo, wlaczylem i znowu, wylaczylem i znowu spokoj, no to mowie jade bez ogrzewania, trudno, troche cos widac w lusterku, damy rade :P ale po 2 sekundach i bez ogrzewania znowu zaczely spadac, mysle sobie ki diabel :O no ale zielone sie zapalilo nie ma czasu na myslenie, ruszylem i jade do domu, wlaczylem sobie to ogrzewanie troche, podczas jazdy przeciez problemow robic nie bedzie. zatrzymalem sie na nastepnych swiatlach i juz bylo wszystko w porzadku, pod blokiem tak samo stanalem i bawie sie ogrzewaniem i zadnej zmiany nie ma. nie wiem co mu odbilo :O
_________________
www.bmwklubczestochowa.pl
 
 
 
lolejko 
moderator BIG L



BMW: E46 sedan & E36 Convertible & E30 Tur
Imię: Karol
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 116 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 15498
Skąd: Kozienice
Wysłany: 07-01-09, 12:14   

Musiało byc obciążenie na alternator duże i stawiał większy opór.
_________________
BMW KLIMAT KOZIENICE
E46 The Low&Slow Familly No.1 Classiefied
///3ERFEST FILM
 
 
 
Davo 
bezpieczny wariat



BMW: E36 cabrio & E30 drift edition
Imię: Dawid
Silnik: m50b20/---
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 803
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 07-01-09, 22:26   

no ale nie wiem od czego :O dzisiaj mi wyskoczyl error ze nie swieci pozycyjne prawe, moze sie tam wczesniej jakeis zwarcie zrobilo czy cos...
_________________
www.bmwklubczestochowa.pl
 
 
 
mycha 


BMW: ,,,
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 1182
Skąd: ,,,
Wysłany: 07-01-09, 22:34   Re: skoki obrotów E36

Davo napisał/a:
wczoraj sobie tak jezdzimy z dziewczyna po miescie, wszystko ok, podjechalem do tesciowej pod robote, stoimy i czekamy na nia. wiadomo jak sie fufa to szyby paruja i troche zaparowala mi tylnia. tesciowa przyszla, ruszylem, jedziemy do domu, wlaczylem sobie ogrzewanie tylnej szyby przy ruszaniu i mi sie nie podobalo cos bo silnik tak dziwnie troche szarpal... stanalem na swiatlach patrze a wskazowka obrotomierza podskakuje miedzy 500 i 1100, tzn spada do tych 700, po ulamku sekundy spada na okolo 500 i podskakuje na 1100 (tak jakbym ruszal bez gazu gdzie w momencie jak obroty spadaja ponizej obr biegu jalowego to auto samo je troszke podnosi), wylaczylem ogrzewanie i sie uspokoilo, wlaczylem i znowu, wylaczylem i znowu spokoj, no to mowie jade bez ogrzewania, trudno, troche cos widac w lusterku, damy rade :P ale po 2 sekundach i bez ogrzewania znowu zaczely spadac, mysle sobie ki diabel :O no ale zielone sie zapalilo nie ma czasu na myslenie, ruszylem i jade do domu, wlaczylem sobie to ogrzewanie troche, podczas jazdy przeciez problemow robic nie bedzie. zatrzymalem sie na nastepnych swiatlach i juz bylo wszystko w porzadku, pod blokiem tak samo stanalem i bawie sie ogrzewaniem i zadnej zmiany nie ma. nie wiem co mu odbilo :O


a teściową kiedy wysadziłeś ?? :P :P

sorry nie mogłam się powstrzymać, fajne opowiadanie, szczegółowy chłopak jesteś :P
 
 
Davo 
bezpieczny wariat



BMW: E36 cabrio & E30 drift edition
Imię: Dawid
Silnik: m50b20/---
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 803
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 08-01-09, 10:31   

mycha, tesciowa wysadzilem pod blokiem na koncu trasy :P ale juz po drodze przestalo auto fiksowac wiec to nie o tesciowa chodzilo :P

[ Dodano: Pią Sty 09, 09 17:55 ]
dzisiaj znowu mi sie to zdarzylo, po wyjsciu ze sklepu odpalilem auto i znowu zaczely obroty skakac, przegazowka mala i przestalo :O
_________________
www.bmwklubczestochowa.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 14