Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
M50b20 LPG faluje i zgasa.
Autor Wiadomość
selvador 



BMW: E46
Imię: Bartek
Silnik: M57D30
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 10 razy
Wiek: 28
Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 330
Skąd: Limanowa
Wysłany: 01-03-14, 09:39   M50b20 LPG faluje i zgasa.

Witam
(zjebiecie mnie pewnie że było miliony takich tematów ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego)
Mam instalacje sekwencje 5letnia na kompie Sirocco z wtryskami Valtec.
Mój problem:
Około 3tygodni temu bawara zaczęła mi przygasać gdy silnik był okolo w 60* rozgrzany, wciskałem sprzęgło lekko dohamowywałem i obroty wachały sie do 100-200 a czasem nawet zgasła. Teraz problem sie nasilił, prawie ża każdym razem gdy wcisnę sprzęgło i obroty spadaja z powiedzmy 2000rpm to zgasa. Również faluje na wolnych, pofaluje przez minute i ustaje. Gdy ostanio wkurzyłem sie na maksa na gaz włączyłem benzyne pochodziła z dwie minuty i zaczęła sie meksykańska fala (zakres: 400-800rpm) :) , włączyłem gaz, przegazówa do 5tyś, zszedł do wolnych i spoko żyleta stoi elegancko :O . Po dwóch minutach gaz zaczyna wariować, włączam benzyne i jest spoko i tak w kółko;/ Aa dodam jeszcze że jak stoi na wolnych i dodam gazu to tak nie równo wchodzi w obroty (do 1000rpm), jakby zalewana była.

Sprawdziłem odme, przedmuchałem przewody, na tym cieńszym jest troche wiekszy opór, filtr powietrza niedawno wymieniany, filtry paliwa i gazu nie mam pojecia kiedy były wymieniane, od kupna zrobiłem 3tyś km.

Na wyższych obrotach nie ma żadnego kłopotu, zbiera sie dobrze i wgl, do odciecia spokojnie dochodzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 15