Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA NA OSZUSTA LUX-BMW CZYLI DANIEL Z.
Autor Wiadomość
Gulik 


BMW: E46
Imię: Mateusz
Silnik: 1.8i
Nadwozie: Touring
Dołączył: 26 Gru 2012
Posty: 229
Skąd: Katowice
Wysłany: 23-04-14, 07:53   

driftterrorist napisał/a:
Gulik napisał/a:
Gość szedł przez środek miasta ze zderzakiem i z 2 lampami na monitoringu nawet widać jak przechodził obok radiowozu i nikt się nie zaciekawił po co ktoś o 2:40 rano idzie ze zderzakiem i z 2 lampami.

.


cos mi sie nie chce wierzyc bo o tej godzinie nikogo na ulicy nie ma a policja zatrzymuje wtedy pierwszego lepszego ktory sie pojawi o podobnej godz nocnej do rutynowej kontroli.
Przejedz sie beemka w nocy obok radiowozu kontrola gwarantowana a co dopiero typek z zderzakiem



Dodam, że sytuacja miała miejsce w Sosnowcu. Chyba to jest wystarczający argument. :)
 
 
yogi7456 



BMW: E90 320d 190KM
Silnik: M47N2
Nadwozie: Sedan
Wiek: 41
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 4148
Skąd: Radom
Wysłany: 23-04-14, 07:59   

Gulik napisał/a:
driftterrorist napisał/a:
Gulik napisał/a:
Gość szedł przez środek miasta ze zderzakiem i z 2 lampami na monitoringu nawet widać jak przechodził obok radiowozu i nikt się nie zaciekawił po co ktoś o 2:40 rano idzie ze zderzakiem i z 2 lampami.

.


cos mi sie nie chce wierzyc bo o tej godzinie nikogo na ulicy nie ma a policja zatrzymuje wtedy pierwszego lepszego ktory sie pojawi o podobnej godz nocnej do rutynowej kontroli.
Przejedz sie beemka w nocy obok radiowozu kontrola gwarantowana a co dopiero typek z zderzakiem



Dodam, że sytuacja miała miejsce w Sosnowcu. Chyba to jest wystarczający argument. :)


a tu co?kamery?straz miejska hooye muje i audi wcieło,i juz własciciel dostawał pogróżki w tv mowili
http://www.youtube.com/watch?v=TJbw931Es4o
u nas jest prawo dla złodziei a nie dla prawożądnych obywateli
 
 
Gulik 


BMW: E46
Imię: Mateusz
Silnik: 1.8i
Nadwozie: Touring
Dołączył: 26 Gru 2012
Posty: 229
Skąd: Katowice
Wysłany: 23-04-14, 08:06   

Co zrobić, potem miał problemy przy wypłacie z AC bo "to nie możliwe żeby ktoś tak po prostu podszedł urwał zderzak i lampy"...

Dymanie obustronne, przez system i przez ubezpieczalnie.
 
 
Adidas99 



BMW: E36
Imię: Marcin
Silnik: M52B28
Nadwozie: Sedan
Wiek: 31
Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 711
Skąd: Koło
Wysłany: 23-04-14, 14:16   

Taki jest nasz polski chory system. Ja 2 lata temu miałem przypadek w którym byłem poszkodowanym, musiałem 4 miesiące wydzwaniać do ubezpieczalni, straszyć, jeździć, wysyłać 10razy to samo po to by wreszcie byli łaskaw wypłacić należne odszkodowanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 15