Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Po przełączeniu na gaz pracuje na 5cyl szarpie i gaśnie
Autor Wiadomość
padzio91 
19(J)20


BMW: E39
Imię: Patryk
Silnik: M52B28
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 689
Skąd: BBI
  Wysłany: 23-09-14, 21:18   Po przełączeniu na gaz pracuje na 5cyl szarpie i gaśnie

Może tutaj ktoś pomoże , może ktoś miał podobny problem

Siemanko!

Mam problem ze swoim stagiem i bemką. Dwa dni temu po nocy auto zaczęło dziwnie pracować. Po przełączeniu na gaz silnik pracował tak jakby na 5 cylindrach. Szarpało silnikiem i dodatkowo śmierdziało gazem. Podejrzewam że coś z wtryskiwaczami może być nie tak. Dziś po oględzinach zauważyłem i usłyszałem jakby gaz się wydostawał gdzieś w okolicach zamontowanych wtrysków lpg. Było słychać syczenie ale nie mogłem zlokalizować tego gdyż przewody wydawały się w dobrym stanie nie przerwane, nie przegięte itd. Dodatkowo na jałowym biegu auto gasło po kilku chwilach tak jakby brakowało mu paliwa bądź powietrza. Zaś przy odpalaniu na benzynie musiałem kręcić rozrusznikiem jakieś 5-6s zanim samochód odpalił - tu wydaje mi się że gaz się cofał do kolektora po zgaszeniu i temu tak długo auto kręciło bo gdy silnik gasiłem na benzynie to odpalał od razu od strzała. Gdzie mogę szukać przyczyny problemu i jak to coś zlokalizować? Czy może być padnięty wtryskiwacz lub może gdzieś jest jakaś dziura? jakieś porady?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
_________________
Walczyć trenować...
 
 
 
kolin1984 


BMW: E46 320I
Imię: Kamil
Silnik: M50TUB20
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 3 razy
Wiek: 39
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 136
Skąd: Warszawa/Węgrów
Wysłany: 23-09-14, 21:22   

Miałem podobnie padł mi jeden wtrysk po wymianie wszystko wróciło do normy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 14