Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
nie uczciwy sprzedawca z OLX . Może ktoś pomoże
Autor Wiadomość
Mat3o 



BMW: E36 330i
Silnik: M54B30
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 481
Skąd: Radzyń Podl
Wysłany: 08-10-14, 19:55   

Na Allegro według mnie można śmiało kupować nawet nie za pobraniem, warunkiem jest sprawdzenie komentarzy użytkownika i jak kolega wyżej napisał uchwycenie kolesia na allegro jest dużo prostsze i z tego co wiem to sam serwis allegro jakoś tam gwarancje daję, a na olx to tylko odbiór osobisty albo pobranie z tym też różnie bywa bo nie wiesz co w środku będzie, ja jak biorę za pobraniem to mowie żeby gościu wziął opcję żeby sprawdzić paczkę przy kurierze
_________________



DIAGNOSTYKA I KODOWANIE BMW 88-07R LUBELSKIE
 
 
powro01 



BMW: E36
Imię: Kamil
Silnik: M40B18
Nadwozie: Sedan
Wiek: 28
Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 133
Skąd: KBR
Wysłany: 08-10-14, 19:59   

na allegro oddają pieniądze jakoś do 10 tyś. raz mi się zdarzyło naciąć 'na okazje', allegro wszystko załatwiło, oddało pieniądze, o zgłoszeniu na policję dowiedziałem się jak w pewien zimowy dzień przed wigilią odwiedził mnie pan policjant z wydziału przestępstw gospodarczych XD
_________________
To te trzy litery które zawróciły w głowie.
 
 
Argeoz 
Nowy User - Witamy ;)

BMW: e36
Imię: Artur
Silnik: 1.8 is M42
Nadwozie: Coupe
Dołączył: 10 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 10-10-14, 17:42   

gremlin91, Witam, też niestety zaufałem człowiekowi... Kupiłem owe boczki do coupe o których piszesz. Wysłałem na konto gotówke. Teraz widze ze konto usunięte przez użytkownika Krzysztof.Ustka ( Krzysztof Rapinczuk)
 
 
butelky 



BMW: e36
Nadwozie: Compact
Wiek: 34
Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 874
Skąd: lubelskie
Wysłany: 10-10-14, 17:54   

Że też ludzie się jeszcze na to nabierają... :O
 
 
gremlin91 
Nowy User - Witamy ;)

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 4
Skąd: Gliwice
Wysłany: 13-10-14, 11:40   

Witam Dziękuję za ową Pomoc sprawę zgłosiłem na policji . Argeoz, jeżeli też dałeś się nabrać na tego klienta czego współczuje :( Ale będzie lepiej dorwać go jeśli nie jestem sam . odezwij się na Pw jak możesz
 
 
Dav 



Imię: Dawid
Silnik: M52B20
Nadwozie: Touring
Wiek: 32
Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 2555
Skąd: Białystok
Wysłany: 13-10-14, 12:40   

Dajcie spokój na allegro można śmiało kupować, warto tylko sprawdzić komentarze i jakby co to zrezygnować. Płacąc przez payU można skorzystać z programu ochrony kupującego. A jeszcze co do OLX radzę też uważać na "dobrych ludzi" co to za darmo wartosciowe rzeczy oddają bo najczęściej jest to wyłudzenie 35zł za koszt przesyłki.
_________________

 
 
hitler65 
Nowy User - Witamy ;)


BMW: e36
Imię: Piotr
Silnik: M52B20i
Nadwozie: Cabrio
Wiek: 37
Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: Tczew
Wysłany: 22-10-14, 23:38   Re: nie uczciwy sprzedawca z OLX . Może ktoś pomoże

gremlin91 napisał/a:
Witam Wszystkich Może ktoś pomoże . Tydzień temu zainteresowałem Się fotelem sportsitze od kierowcy w pełnej czarnej skórze jako że mój umęczony to idealna alternatywa ,Ale do rzeczy że nie było telefonu napisałem wszystko uzgodniłem i zrobiłem przelew (wiem mój błąd) I do dzisiaj brak fotela i na Olx konto zostało zawieszone . Piszę o tym bo może ktoś z forum też został tak potraktowany albo mieszka nie daleko i mi pomoże . Linku do fotela nie dodaje bo nie aktywny . Nazwa Konta użytkownika Krzysztof.ustka. Miał oprócz fotela jeszcze boczki do coupe cabrio wystawione i jakiś tam ruter z orange. jeżeli ktoś mieszka nie daleko Ustki albo zainteresował się tym fotelem i też zrobił przelew proszę o pomoc, może kwota nie jest jakaś wielka ale uważam że takie postępowanie trzeba tępić i ktoś jeszcze może się nadziać po mnie . :wstydnis:



siemasz kolego, tez chcialem tenn fotel kupic od tego goscia, no ale zawiesili mu konto i widocznie ugadal sie w miedzyczasie z toba, niedlugo do niego jade bo mnie wydymał w maju-komplet felg breyton magic :ops: i do dzisiaj nie widać, teraz czasu mam troche wiecej i moge powalczyć, trzeba tępić frajerstwoo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 15