Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakość paliwa na sklepowych stacjach (Auchan itd.)
Autor Wiadomość
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 21-01-15, 18:16   

Ja tam nawet piwa bym nie kupił a co dopiero benzynę :lol:
_________________
 
 
 
Gulik 


BMW: E46
Imię: Mateusz
Silnik: 1.8i
Nadwozie: Touring
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Gru 2012
Posty: 229
Skąd: Katowice
Wysłany: 21-01-15, 23:33   

Ja tankowałem swego czasu diesla na auchanie. Na shellu/statoilu/bp bez problemu autostradowa przedkosc 200km/h na auchanowym 180 km/h góra. Być może wynikało to z kondycji silnika, albo z tysiąca innych czynników o których nie miałem pojęcia. Dodatkowo praca silnika nie była "czysta" słyszalne było jego niedomaganie. Nigdy więcej nie zatankuje na tego typu stacji. Być może działa to jak placebo nie wnikam. Teraz tankuje tylko i wyłącznie na statoilu. W niedziele są rabaty dodatkowo bon -10gr na lpg. Cena wychodzi niższa niż na sklepowych stacjach, ale zero problemów z odpalaniem, pracą. Spalanie przy każdym tankowaniu wychodzi identyczne. Przejeżdżam na baku praktycznie taką samą ilość kilometrów, czego nie miałem na stacji sklepowej. Różnice Statoil - 10km na baku, różnice auchan dochodziły do 30-40 km. Tak jak mówię być może paliwa spełniają normy, ale w dupie mam normy jak widzę różnice. Oleje Lotos czy Orlen też spełniają normy a wszyscy Lejemy Liquy Molly, Motule itp. Normy normami a jakość jakością.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 14