Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca Niemcy,Holandia,Belgia
Autor Wiadomość
xxkocurekxx 


BMW: E46
Silnik: 150
Nadwozie: Sedan
Wiek: 32
Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 257
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-03-15, 13:35   Praca Niemcy,Holandia,Belgia

Witam poszukuję od dłuższego czasu pracy głównie w Polsce... ale wszystko wyjechało za granicę czy lepiej przez agencję wyjechać czy szukać po necie? bo oferty z neta są.. jakieś tam do pakowania w Niemczech itp ale nikt nigdy nie oddzywa się...a wymagania:brak języka itp i jakoś nikt nie odpisuje.Ale też jak pojawi się jakaś oferta to 700wyświetleń od razu
 
 
Adidas99 



BMW: E36
Imię: Marcin
Silnik: M52B28
Nadwozie: Sedan
Wiek: 31
Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 711
Skąd: Koło
Wysłany: 23-03-15, 12:02   

Witaj, najlepiej popytaj znajomych co wyjeżdżają, poproś o jakieś kontakty i wtedy chociaż nie ma obawy, że jedziesz w ciemno lub niepewne miejsce. No i uważaj na tych co łatwią pracę za granicę za opłatą, bo później możesz się niepotrzebnie wku****, że cię ktoś w bambuko zrobił.
 
 
DaRo25 


BMW: 36 325i / T5
Imię: Darek
Silnik: m50b25v
Nadwozie: Sedan
Wiek: 38
Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 2037
Skąd: Swiebodzice / Nl
Wysłany: 23-03-15, 13:40   

xxkocurekxx, Tak jak Adidas99, pisze.

Agencje od samego poczatku po dzis dzien robia Cie w wala , Jak juz dadza ci minimalna place , np w nl to cos okolo 1400e / 160godzin w miesiacu , to nie jest jeszcze zle .. Lecz czesto daja ci 900/ 1100e po czym jeszcze zabieraja ci za oplate mieszkania/nory /dziupli .

Znam nie jedna osobe ktora wyjechala za posrednictwem biura a na miejscu byli zamykani w obozach koncentracyjnych 21w i mieszkali po piwnicach bez okien badz pod namiotami .

Innymi slowy biuro zawsze musi zarobic na Tobie od 50 do 100% przebitki .

najlepiej szukaj i pytaj znajomych o zalatwienie pracy przez , nie wspomne juz o ukladzie czystym czyli ty pracownik i bezposrednio holender ,, czyli totalna prywatka i zero posrednikow pomiedzy Wami . Ale taki uklad trudno zalapac .

Nie wiem jak wyglada sprawa w innych krajach , lecz przypuszczam ze podobne .


W nl mase osob jezdzi z biur w rejony zachodnie i poludniowe . W wiekszych miastach typu Eindhoveen Amsterdam okolice i Roterdam i okolice , tam jest duzo Polakow z biur .

Pozdro.
_________________
...BMW... Bez Dwoch Zdan...

http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=29773
 
 
danieldeni20 



BMW: E46
Imię: Daniel
Silnik: M47DO1
Nadwozie: Touring
Wiek: 35
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 618
Skąd: Łeba
Wysłany: 23-03-15, 19:57   

Też bym coś w Norwegii chciał znaleźć... w PL zarabiam śmieszną kasę bo pracy nie ma ;( Kasę mają tylko Ci co mają jakiś opłacalny biznes :S A wiem , że w sieci były ogłoszenia na mój zawód montera instalacji lan,tv,cam itd ale ciort wie ile przez pośrednika się zarobi i jak to tam wygląda :foch:
_________________
http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=39275
 
 
wito_86 



BMW: E36 ///M52B28
Imię: Witek
Silnik: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 1136
Skąd: Kamienna Góra
Wysłany: 23-03-15, 21:29   

Jak sie nie ma zioma co pomoze to ciezka sprawa z Holandia bo jest tak jak chlopaki mowia Sa oczywiscie lepsze i gorsze biura ale wiekszosc ludzi co znam zaczynalo wlasnie od jakiejs mega tragedi zeby przezyc chwile odlozyc troche siana wynajac pokoj i szukac lepszej roboty Praca jest ale holendrzy sie wycwanili i chca zeby gadac po holendersku Wiem bo sam od 2 tygodni mam nowa prace Czasy angielskiego sie skonczyly Mowie o tych lepszych biurach Mi sie akurat udalo znalezc fajna tyre z angielskim ale szukalem 2 miechy siedzac na zasilku wiec mialem luz Jak masz silna psyche i przezyjesz warunki o ktorych mowil Daro to cisnij przez bylajakie biuro ale poczytaj o nim opinie itd U mocno opalonych tureckich braci w biurach gada sie w wiekszosci po angielsku ale z nimi to roznie Jak trafisz to masz git tyre jak jakis turecki brat bedzie chcial roboty to jemu da scieme a Tobie najwieksze gown* Ciezkie zycie ale pomalu pomalu wiem ze mozna :ok:
_________________
"Sadzic Palic Zalegalizowac..."

Sprawdz moja niunie-> http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=29147
 
 
 
DaRo25 


BMW: 36 325i / T5
Imię: Darek
Silnik: m50b25v
Nadwozie: Sedan
Wiek: 38
Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 2037
Skąd: Swiebodzice / Nl
Wysłany: 23-03-15, 22:09   

Oczywiscie ze sa dobre biura , ale mnie by szlak trafil wiedzac ze biuro zarabia na mnie grube pieniadze za posrednictwo ,, ok pol roku to sie zgodze ale zeby ciagle.. Ja wyjechalem do nl przez znajoma , ktora zaspiewala sobie jednorazowo 500pln i to na tyle . bez biur .

Oczywiscie ze np w nl zmienili angielski na nl .. Po pierwsze nie musza sobie jezyka lamac po angielsku a po drugie przesortowali w ten sposob mase oczekujacych na prace .. a ci wytrwali poszli do szkoly nauku jezyka i tez przetrwali ..

Jak wyzej ,, najlepiej przez kogos znajomka czy cus ,, ale z braku laku mozna i przez biuro tylko nie jedz na wilczy bilet .. bo okaze sie ze nie bedziesz mial za co i jak wrocic
_________________
...BMW... Bez Dwoch Zdan...

http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=29773
 
 
mikolajek 


BMW: E46
Silnik: m54b30
Nadwozie: Coupe
Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 23
Skąd: Paderborn/Olsztyn
Wysłany: 23-03-15, 23:16   

Na pewno odpuść sobie wyjazd za pośrednictwem polskich firm,biur załatwiających start i pracę za granicą - oni biorą od tego taki procent,że załamka, nie zobaczysz połowy zarobionych pieniędzy. Jest też opcja 2 tj osoby mieszkające za granicą ściągające ludzi za z góry określoną jednorazową opłatę - jakieś wyjście jest. Sumę jaką sobie ,,życzą" da się przeboleć, ale oni z kolei w większości wcisnął takiego przyjezdnego w najgorszą pracę,byleby swoją dolę dostać i heja. Ale zawsze potem można szukać na miejscu czegoś lepszego,szukać znajomości. Najlepszą opcją zdecydowanie byłby wyjazd z pomocą kogoś znajomego, który już dłuższy czas na miejscu jest. Wiem też, że są przynajmniej w Niemczech firmy,które przyjmują pracowników dając na wejściu z góry mieszkanie "służbowe" za które potrącają dopiero z pierwszej wypłaty etc, kokosów nie ma,ale na początek lepszy rydz niż nic - jakbyś chciał jakiś namiar daj znać na pw. Pozdrawiam :ok:
_________________
BMW - FREUDE AM FAHREN
moja wisienka: http://bmw3er.pl/viewtopic.php?p=541428#541428

bandyta w garniturze: http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=50191

obecnie: e46 330ci topas
http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=57259
 
 
xxkocurekxx 


BMW: E46
Silnik: 150
Nadwozie: Sedan
Wiek: 32
Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 257
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-03-15, 11:50   

Panowie mam takie pytanie mieszkam w trochę lipnym położeniu tzn 100km do Krk i 100km mam do Kielc.. w pobliżu przeważnie nic nie ma a jak jest to chcą z doświadczeniem.


Zastanawiam się jak by to wyglądało jechać do takiego Krk wynająć mieszkanie około 700zł do tego jedzenie doliczyć+dojazd do pracy to lekko ponad to z 1100wyjdzie a zarobię z nie całe 2tys to generalnie miesięcznie by zostawało na czysto 600,700zł :wstyd:
 
 
PD 



BMW: F11 535d/E39 530i
Imię: Dawid
Silnik: 535d/530i
Nadwozie: Touring
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 692
Skąd: Aachen
Wysłany: 24-03-15, 20:54   

Mieszkam w Niemczech i często siedze na tej stronie i jest dużo ofert pracy głownie budowa i nie tylko
www.mypolacy.de
Wszystko zalezy co potrafisz :)
 
 
wito_86 



BMW: E36 ///M52B28
Imię: Witek
Silnik: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 1136
Skąd: Kamienna Góra
Wysłany: 25-03-15, 18:19   

na Holandi masz strone www.niedziela.nl Tez mozna cos znalezc :ok:
_________________
"Sadzic Palic Zalegalizowac..."

Sprawdz moja niunie-> http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=29147
 
 
 
xxkocurekxx 


BMW: E46
Silnik: 150
Nadwozie: Sedan
Wiek: 32
Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 257
Skąd: Kraków
Wysłany: 27-03-15, 10:32   

Koledzy mam takie pytanie..nie mam zawodu mechanika lecz lubię się grzebać przy samochodach i znalazłem ofertę pracy jakieś 30km odemnie poszukują osoby do demontazu pojazdów


czy tam to trzeba koniecznie mieć doświadczenie mechanika? bo nie raz widzę po tych stacjach gdzie demontują pojazdy młode łebki po szkole od razu są tam

Ja lubię coś demontować ale na spokojnie pomyśleć a nie że tak nagle szybko...

bo heh w e46 z zamkniętymi oczami odkręcę to i tamto... a przyjedzie volvo i już trza pomyśleć co i jak(ale na takiej stacji to przeważnie dwie osoby rozbierają jedno auto)
 
 
RazoR91 



BMW: E36
Imię: Maciek
Silnik: M52B20
Nadwozie: Sedan
Wiek: 32
Dołączył: 20 Maj 2013
Posty: 514
Skąd: Okolice Olkusza
Wysłany: 27-03-15, 11:39   

Skoro rozbieraja, to drzwi i inne elementy będzie łatwo :)
Jak byłem własnie w takim miejscu to akurat całe auto pocieli na cześci do wspawania. Ćwiartki, dach, podłoga- wszystko osobno :)
Kablami i wiązkami się tam raczej nie przejmują :)
_________________

http://bmw3er.pl/viewtopic.php?p=490014
 
 
xxkocurekxx 


BMW: E46
Silnik: 150
Nadwozie: Sedan
Wiek: 32
Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 257
Skąd: Kraków
Wysłany: 27-03-15, 15:03   

Czyli można by uderzyć..
 
 
powerdevils 


BMW: e36
Imię: Konrad
Silnik: M50b25
Nadwozie: Cabrio
Wiek: 30
Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 21
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 16-04-15, 18:56   

Tak jeżeli cie to cieszy i zarobki dobre to nie masz czym się przejmować :ok:
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 17-04-15, 16:18   

Ja troszkę jeździłem po maturze a przed studiami i z tego wsyztskeigo to polecam szczerze Danię. Pracy jest sporo, dobre zarobki, kraj piękny i ludzie mili :)
Praca głownie wykończenia albo coś przy motorówkach.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 14