Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Laptop do diagnostyki
Autor Wiadomość
BMWe361.8IS 


BMW: e30
Silnik: m52..
Dołączył: 25 Gru 2011
Posty: 233
Skąd: Białystok
Wysłany: 23-06-16, 15:44   Laptop do diagnostyki

Witam poszukuje w miarę taniego laptopa garażowego do diagnostyki raczej głównie BMW czyli DIS i INPA jako że w ogóle nie znam się na komputerach to chce podpytać jakie wymagania musi spełnić aby Dis działał poprawne wiem na razie tylko że musi mieć rs232.Może ktoś coś zasugeruje albo ma takiego laptopa na zbyciu? Mam nowego HP ale szkoda mi go tłuc po garażu i nie ma portu rs232 i ten windows 7 :bluzni:
 
 
tomgtdek69 



BMW: E39
Imię: Tomasz
Silnik: M62B44
Nadwozie: Sedan
Wiek: 36
Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 1559
Skąd: Słupsk
Wysłany: 23-06-16, 21:00   

Ja mam Dell Latitude D630 (być może inny model podaję z pamięci), coś takiego;



Wymieniłem dysk na SDD i świetnie daje sobie radę. Poza tym ma bardzo wytrzymałą obudowę, z naciskiem na zawiasy co jest w garażu bardzo ważne.
Nawet nie myślę o wymianie go na inny jedynie będę zastanawiał się nad wciśnięciem do niego nowszych gratów.
_________________
Dziadkowóz http://bmw3er.pl/viewtopi...der=asc&start=0
.
 
 
 
i_g 


BMW: E36 323i
Silnik: M52B25
Nadwozie: Touring
Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 1020
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 23-06-16, 21:37   

Ja mam też della z tej serii, ale 830 czyli wielkość 15". Kupiony 2 lata temu używany, oczywiście już był od dawna nie produkowany. Nie wiem jak teraz, ale wtedy było dużo poleasingowych, z gwarncjami sprzedawcy itd.

Potwierdzam, że sprzęt jest solidny (2 lata używałem intensywnie służbowo), chyba wszystkie mają matowe matryce, ale warto się upewnić. Mi jeszcze zależało na wyższej rozdzielczości, ale mniejszej niż HD. Aha, unikaj wersji z grafiką nvidia quadro. Te chipsety mały wadę fabryczną i lubią się sypać! Lepiej wybrać zintegrowanego intela.
 
 
tomgtdek69 



BMW: E39
Imię: Tomasz
Silnik: M62B44
Nadwozie: Sedan
Wiek: 36
Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 1559
Skąd: Słupsk
Wysłany: 24-06-16, 21:37   

i_g, Też mam matową matrycę w swoim dellu. Kupując żonie lapka za grubą monetę też kładłem na to nacisk. Dla mnie te odblaskowe matryce nadają się jedynie zamiast lusterka...

I potwierdzam że lapki z tej serii są praktycznie w każdej większej firmie używane, i wciąż można takowe kupić w świetnym stanie za śmieszne pieniądze.
Bateria nowa w okolicy 100PLN
_________________
Dziadkowóz http://bmw3er.pl/viewtopi...der=asc&start=0
.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 15