Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Auto dla żonki na codzień do miasta
Autor Wiadomość
JOHNY 



BMW: 3x E36
Imię: Krzysiek
Silnik: M 43 52 50
Pomógł: 29 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1253
Skąd: Bytom
Wysłany: 01-01-17, 00:56   

Ford Puma tez jest spoko ! Sa lepiej wykonane od fiesty a duzo czesci pasuje od niej wlasnie. Silnik 1.7 yamahy ;)
_________________
Hantle, suple, wołowina;
Moc, energia, A witamina :)
 
 
Masters 


BMW: E30 M20b20 & E46 M54b30
Imię: Kamil
Silnik: M20/M54
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 64 razy
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 3269
Skąd: Mikołów
Wysłany: 02-01-17, 14:27   

Doxa napisał/a:
Masters napisał/a:
Panowie, ja wiem, że serwis Fabii kosztuje 5zł, ale przecież to jest tragiczne auto pod względem jakiejkolwiek przyjemności z jazdy. Czasem boję się, że dostanę choroby od jakości plastiku w środku, przycisk kontroli trakcji służy raczej do zwiększenia podświetlenia w środku samoch...Fabii. Już lepiej kupić te stare e36, wolałbym to naprawiać co dwa dni i pakowć kasę, której nie powinienem pakować w daily. To może chociaż jakiś peugeot 206. :ops:




faktycznie, w starym e36 tworzywa i materiały są na poziomie Bentleya. Raz mnie przewiózł znajomy e36 z 1996r to myślałem że na nierównościach sie całe wnętrze zaraz rozleci, z każdej strony coś grzechotało. Nie wiem czy zauważyłeś że temat dotyczy auta dla kobiety to raz, do miasta to dwa, za około 6000 to trzy. A ty piszesz ze wolałbyś to stare e36 ciągle naprawiać niż jezdzić fabią. mam z nią styczność często i za takie pieniądze jezdzi sie nią dobrze i na pewno nie gorzej niż 206 bo mam w rodzinie i 206stke i wiem jak sie jezdzi i jakie są tam plastiki (gorsze niż w fabii). Nie jest to ideał ale umówmy sie że cena jest jak jest, nie oczekujmy cudów. Za 6 koła to mój szwagier rower kupił :hm: sąsiad miał astre G 1,4, wsadził gaz, psuło mu sie to nie miłosiernie, silnik kompletnie nie dogadywal sie z tym LPG a kupił egzemplarz teoretycznie zadbany i nie bity. Nie ma reguł ale chyba bym wolał 1,4 w fabii, były także wersje 100 KM i to pomyka całkiem sprawnie


Tak się składa, że posiadam w rodzinie i 206 i octawię II fl. Jakość plastików w środku jest porównywalnie beznadziejna, więc nawet 20 letnie e36, które było w miarę normalnie prowadzone przez właściciela bije takie cuda techniki na głowę. Ja tego nie kupuję. Auto dla kobiety? Zimą rwd jest nawet bezpieczniejsze od fwd, kobiety też dobrze sobie radzą na drodze, więc tutaj nie widzę problemu. Miasto? Nie wydaje mi się, że compact był autem nie do miasta. 6000zł? Tym bardziej nie widzę tutaj problemu. Temat rzeka, mam inne zdanie, ale to nie ja kupuję te auto i nawet nie chce mi się tracić czasu na porównywanie starego e36 i nowszej fabii. Mam to szczęście w nieszczęściu, że trochę pojeździłem autami innymi niż bmw.

P.S. koledze od e36 powiedź, żeby zainwestował w zawieszenie.

P.S. w sumie jak jeździ Ci się dobrze fabią, to może nie potrzebne się rozpisałem :piwo:
 
 
Doxa 


BMW: e60 535d ++
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 226
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 02-01-17, 15:03   

chcesz powiedzieć że e36 ma lepsze tworzywa niż octavia Ii Fl ? :O tylny napęd bezpieczniejszy od przedniego zimą ? polemizowałbym
_________________
380 KM 750 Nm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 15