Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
nieszczelność w dolocie
Autor Wiadomość
kamyk97x 


BMW: Bmw e36
Imię: Kamil
Silnik: M52b28
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 05 Mar 2016
Posty: 32
Skąd: Goleniów
Wysłany: 06-02-18, 23:12   nieszczelność w dolocie

Witam. Mam problem z m52b28 w e36. Mianowicie auto ma zamula do 3.5-4 tysięcy obrotów, wolno wkręca się na obroty, potem idzie jak strzała. Lecz gdy ja przytrzymam chwilę na obrotach 2.5 tysiąca lub gdzieś w tej okolicy idzie dobrze. Byłem u mechanika i właśnie stwierdził że mam nieszczelnośc za przepływka patrząc na wartości w live data. Zrobił jakąś adaptacje i odpial przepływke. czasem jest lepiej czasem nie, działa tak jak napisałem wyżej. Wcześniej wgl nie szedł do 4 tysięcy. Więc zabrałem się za robotę rozebralem cały dolot, wszytko ładne, to wymieniłem uszczelki kolektora ssacego. Gdy wszystko składałem do kupy zaniepokoilo mnie to że gdy montowalem separator oleju i krokowca to wgl nie trzymało się w tym kolektorze, było luźne. Dałem trochę silikonu ale gdy montowalem to się ruszalo więc napewno nie uszczelnil. Więc pytanie. Może tamtędy ciągnąć lewe powietrze i mieć takiego zamula właśnie? Dobrze szukam przyczyny braku mocy? Trochę dużo napisałem ale mam nadzieję że ktoś mi pomoże. Jedna nowa uszczelka 50 zł więc nie chcę wydawać bez sensu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 15