Warning: include(/usr/home/belovedpictures/domains/www.bmw3er.pl/public_html/cache/board_config.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/belovedpictures/domains/www.bmw3er.pl/public_html/common.php on line 250 Warning: include(): Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/belovedpictures/domains/www.bmw3er.pl/public_html/common.php on line 250 :: View topic - wydech e36 328i
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index
 SearchSearch  MemberlistMemberlist RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
wydech e36 328i
Author Message
XsiTe



BMW: E36 328
Imię: Denis
Silnik: M52B28
Nadwozie: Coupe
Posted:    wydech e36 328i [ !!! ]

Witam, aktualnie mam e36 2.8, z katami i stockowym wydechem z klapką. Chcę zmienić na coś rasowego i głośnego, jakiś sport końcowy kwasiak czy coś. Co polecacie? Kiedyś miałem 2.0 i tam był jakiś sport końcowy ale no name nic znanego, a chodziło pięknie, między budynkami czy autami to już wgl miazga... Mam na myśli coś takiego - https://www.youtube.com/watch?v=tv6X3snP_Bs lub https://www.youtube.com/watch?v=G0crWGvctCw

co polecacie ? końcowy bastuck ? wm sports ? też chce coś w racjonalnych pieniądzach.
 
 
Pawel4freak


BMW: E36
Imię: Paweł
Silnik: M52B28
Nadwozie: Coupe
Posted:     [ !!! ]

Końcowy wydech proex podobno daje radę. Sam się łamię nad nim.
 
 
lukiz3000


BMW: 2x e36
Silnik: m52tub30
Nadwozie: Coupe
Posted:     [ !!! ]

[b]XsiTe[/b], Bastuck, Supersport, Supersprint, Scorpion, ACS, wszystko będzie głośniejsze niż seria
Proex'a bym chyba odpuścił. Jak dla mnie najlepiej gada Eisenmann, ale ceny powalają
 
 
Patryk7250



BMW: e 36 318/328
Imię: Patryk
Silnik: m52b28
Nadwozie: Sedan
Posted:     [ !!! ]

tak jak [b]lukiz3000[/b] napisał zainteresuj się jakimiś firmowymi z kwasówki, proex podobno jest słaby i wiele nie wytrzymuje. W jakim budżecie szukasz wydechu ?
 
 
PoliniSpeed



BMW: e36
Imię: Piotrek
Silnik: M54B30
Posted:     [ !!! ]

z tanszych opcji schmiedmann lub ogarnij sobie w mg motorsport
 
 
Saymon


BMW: E36
Imię: Szymon
Silnik: M52B28
Nadwozie: Coupe
Posted:     [ !!! ]

MG motorsport za blisko 1000zl z wysyłką robią końcowy.
 
 
Patryk7250



BMW: e 36 318/328
Imię: Patryk
Silnik: m52b28
Nadwozie: Sedan
Posted:     [ !!! ]

co do MG na syndykacie ostatnio była dyskusja czy te wydechy są takie p&p :P
https://forum.bmw-syndykat.pl/index.php?/topic/16666-t%C5%82umik-ko%C5%84cowy-mg-motorsport/&page=4&tab=comments#comment-364255
 
 
PoliniSpeed



BMW: e36
Imię: Piotrek
Silnik: M54B30
Posted:     [ !!! ]

[b]Patryk7250[/b], no cóż, życie tak to bywa z rzemieślnikami. DLatego lepiej jechac na montaż w danej firmie. Jeszcze jest kilka opcji jedna z Katowic druga z Krakowa, ale aktualnie nazw firm nie pamiętam. Musiałbym dopytać znajomego bo w jendym z nich pracował ;)
 
 
buff3


BMW: e36
Imię: Mateusz
Silnik: 2.0
Nadwozie: Coupe
Posted:     [ !!! ]

ja mam w 2.0 końcowy scorpiona i szczerze mówiąć dźwięk piękny, trochę głośniejszy od oryginału, ale na codzień w żadnym stopniu nie przeszkadza ani głowa nie boli, co koledzy podali warte szukania, kwestia co w internecie i za ile znajdziesz

byle żebyś wrazie co uzywke w dobrym stanie kupił, bo jak kiedyś kolega kupił 323ti, to wm sport chyba dość mocno zużytkowany taki rezonans w środku robił, że po trasie głowa bolała niemiłosiernie :)
 
 
Szczurek



BMW: E46 320CI Coupe
Imię: Damian
Posted:     [ !!! ]

Jak autko ma zostać na dłużej to jednak bym poszedł w nowy wydech i miał spokój na lata :)
 
 
Grunio
Nowy User - Witamy ;)

BMW: X6
Imię: Grunio
Posted:     [ !!! ]

Polecam scorpiona. Słyszałem też sporo pozytywnych opinii o schmiedmannie, ale tutaj sam nie testowałem więc nie potwierdzę.
 
 
maderaz


BMW: E36
Imię: Łukasz
Silnik: m50b25nv
Nadwozie: Sedan
Posted:     [ !!! ]

[b]XsiTe[/b], Jakbyś już coś ciekawego znalazł/wybrał to napisz tutaj. Też jestem na etapie poszukiwania końcowego, z tym, że do M50B25, więc też wlot na dwururkę i ceny ciekawych wydechów do 2.5, 2.8 powalają...
 
 
lukiz3000


BMW: 2x e36
Silnik: m52tub30
Nadwozie: Coupe
Posted:     [ !!! ]

[b]maderaz[/b], możesz poszukać z e46 ale nie gwarantuje że wszystkie podejdą, ACS na 90% nie wejdzie bo jest za szeroki. Mam u siebie z e46 Supersporta
 
 
OBOLUK
don_dolarson



BMW: E36
Silnik: 2.8
Nadwozie: Coupe
Posted:     [ !!! ]

Również stoję przed zakupem tylnego tłumika do mojej 328. Czy wspominana kwasówka z MG Motorsport daje radę względem Scorpiona? Czy warto zlecić wykonanie takiego customa bez wizyty osobistej? Mam czas na wybór do maja i już odkładam kasę na skorpiona, choć nie powiem, że cena nówki nie jest zaporowa. Myślę również nad TA-Technic DTM 2x76mm, z racji połowy ceny skorpiona, ale nie wiem do końca czy warto. Wolałbym solidną używkę ale z tym może się nie udać mimo długiego czasu na szukanie.
 
 
Slowik_328



BMW: BMW E36
Imię: Tomek
Silnik: m52b28
Nadwozie: Coupe
Posted:     [ !!! ]

kolega adikocw miał chyba w Aleksandrowie wyspawanego kwasiaka koncowego za 500zł i fajnie brzmi
 
 
MAJSU



BMW: E46 325CiA
Imię: Tomasz
Silnik: M54B25
Nadwozie: Coupe
Posted:     [ !!! ]

Miałem Scorpiona w 2.8 i brzmiał rewelacyjnie, trochę głosniejszy był od Eisenmanna mi się wydaje.
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group