Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
tapicerka e 36
Autor Wiadomość
nauczyciel 
Nowy User - Witamy ;)

Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 8
Skąd: Białystok
Wysłany: 11-03-18, 20:44   tapicerka e 36

Witam-poszukuję boczków do e 36 cabrio wersja europejska (nie anglik) skóra , najlepiej czarnych.W ostateczności skóra może być w innym kolorze, plastik czarny lub ciemny.Zastanowię się też nad boczkami do coupe -sam przód, kolorystyka jak wyżej.
Proszę nie proponować "ideałów" za 1500 zł bo uważam, że to nawet nie lekka przesada-proszę przejrzeć ogłoszenia- za 1500 można kupić CAŁY środek z fotelami i kanapą (oczywiście do małej renowacji)....
_________________
Mat
 
 
nauczyciel 
Nowy User - Witamy ;)

Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 8
Skąd: Białystok
Wysłany: 11-03-18, 21:06   

Wiem, wiem i sorki...nie ten dział, ale dopiero teraz się zorientowałem
_________________
Mat
 
 
Misiowaty44 



BMW: E36
Imię: Paweł
Silnik: M50B29T
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Dołączył: 10 Sie 2017
Posty: 53
Skąd: Radzyń Podlaski
Wysłany: 13-03-18, 17:44   

idealne boczki muszą swoje kosztować, ciężki temat teraz dostać w ładnym stanie które widziały fabrykę a nie oklejanie i przeróbki. Nie mówię tu o kwotach 1500zł, ale okolice 700 to już raczej normalna cena moim zdaniem
_________________

 
 
nauczyciel 
Nowy User - Witamy ;)

Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 8
Skąd: Białystok
Wysłany: 13-03-18, 20:41   Boczki e 36 cabrio kupię/ ew.coupe przód

Wiem i widzę-trochę jestem tym zdumiony bo jeszcze kilka m=cy temu było ich więcej i w tańszej cenie...teraz właściwie nie ma wcale albo z "anglików".Podejrzewam,że wiosna, wielu posiadaczy szykuje swe wozidła do sezonu stąd taki popyt...a jak popyt to i ceny w górę.700 to prawie okazja, krzyczą 1000 i to za zniszczone...świat zwariował, toć to stare auta-jeszcze nie unikaty, gdyby tak kosztowały wszystkie używane części do tych aut to ile musiałby kosztować cały egzemplarz? 50-70 tys.?Chore z jednej strony ale z drugiej to i się trochę cieszę-zaraz się okaże,że mało kogo będzie stać na utrzymanie takich aut bo w ASO wiadomo a na giełdzie ceny zrobią się nieco mniejsze, gruzy wypadną i te w dobrym stanie szybciej staną się poszukiwanymi klasykami.
Przeglądam od jakiegoś czasu ogłoszenia bo był moment kiedy chciałem się pozbyć swego auta (przeszło) ale jak zobaczyłem po ile teraz można kupić to zwątpiłem...mogę tylko podejrzewać w jakim są stanie i jakich wymagają nakładów ale rynek chce tanich to takie się pokazały..Pozdr.
_________________
Mat
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 15