Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy naprawiać samochód Bmw e36 coupe
Autor Wiadomość
nowyzce 

BMW: e36
Imię: Mateusz
Silnik: 1.8is
Nadwozie: Coupe
Wysłany: 05-06-18, 15:28   Czy naprawiać samochód Bmw e36 coupe

Siemanko! Kupiłem Bmw e36 94rok. Samochod 3 lata temu zakupiłem i jest silnik niezawodny czyli 1.8is wymieniłem jedynie caly uklad chlodzenia i do dzis jezdze bez zarzutów.

Mam kilka planów:
1. Zrobić obecny samochód ale samochod jest na 99% po wypadku co widac po zdjęciu drzwi sa zle spasowane co też widać. I jak otworzymy drzwi to jest zamek i mi chodzi o tą część nie ruchumą co jest przy ramie drzwi i z lewej strony jest to dobrze ustawione do końca ramy a z prawej strony nie i to chyba jest przyczyna tych niedochodzących drzwi.

2. Lewa strona ma ponad 1000mikrometrow grubosci czyli od drzwi az do calej maski co o tym myslicie jest to sens ruszać.

3. Zakupić nowy samochod w niemczech Za około 3-4 tys euro i wtedy go sobie powoli robić a ten co aktualanie mam bede jezdził pozabieram wszystkie cześci dobre tzw plastiki ale w sumie to nie ma co tam brać hehe :) Samochodu osobiscie bym nie sprawdzał mam tam Wujka ktory mieszka ponad 30 lat i powiedział jak coś to mam mu dać znać to sprawdzi samochod więc on za mnie wyłoży kasę i wtedy się z nim bym rozliczył i tyle :)

4. Samochodu szukam powoli nie spieszy mi się i najlepiej 1.6 bo i tak swap bedzie 2.8 lub 4.4v8 ale wszystko sie okaze.

Więc jest za silnik 1.6 bmw e36 zaplacac 3-4 tys euro to moze znajde samochod bezwypadkowy??

lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

maderaz 

BMW: E36
Imię: Łukasz
Silnik: m50b25nv
Nadwozie: Sedan
Wysłany: 05-06-18, 18:46   

nowyzce, kolego czytałem dwukrotnie Twój post, starałem się jak najwięcej zrozumieć, ale postaraj się go napisać po polsku, bo można się tylko domyślać o co chciałeś zapytać.

Jedyne co (wydaje mi się), że zrozumiałem to fakt, że chcesz szukać bazy na swapa u wschodnich sąsiadów. Odnosząc się do tego, to myślę, że w podobnych, a nawet mniejszych pieniądzach znajdziesz coś ciekawego u nas w kraju.

bubuch93 

BMW: e36 320i
Imię: Krystian
Silnik: m52b20
Wysłany: 05-06-18, 21:32   

Ja za to zrozumiałem co auto ma na myśli, więc:
dla mnie podstawą do dalszych inwestycji jest bezwypadkowość kolejną ważną rzeczą ale troszeczkę mniej jest jak najbardziej zdrowa buda. Mechanicznie auto może być trupem ale blacharka i buda ma być prosta jak dzwon.
Ja zrobiłbym tak tego jako daily a perełke ściągnij z niemiec albo poszukaj jeszcze w Polsce mi się udało i to od handlarza nie jest jakimś nie wiadomo jakim okazem ale warto było kupić za dosyć dużą cene. (Masz fotki w galerii)

nowyzce 

Wysłany: 07-06-18, 14:28   

maderaz napisał/a:
nowyzce, kolego czytałem dwukrotnie Twój post, starałem się jak najwięcej zrozumieć, ale postaraj się go napisać po polsku, bo można się tylko domyślać o co chciałeś zapytać.

Jedyne co (wydaje mi się), że zrozumiałem to fakt, że chcesz szukać bazy na swapa u wschodnich sąsiadów. Odnosząc się do tego, to myślę, że w podobnych, a nawet mniejszych pieniądzach znajdziesz coś ciekawego u nas w kraju.

Chodzi mi o to czy jakis fachowiec umialby doprowadzic samochod do stanu tak jak przed wypadkiem?

Ze Wschodu to jedynie trabanta moge kupic :d

nowyzce 

Wysłany: 07-06-18, 14:29   

bubuch93 napisał/a:
Ja za to zrozumiałem co auto ma na myśli, więc:
dla mnie podstawą do dalszych inwestycji jest bezwypadkowość kolejną ważną rzeczą ale troszeczkę mniej jest jak najbardziej zdrowa buda. Mechanicznie auto może być trupem ale blacharka i buda ma być prosta jak dzwon.
Ja zrobiłbym tak tego jako daily a perełke ściągnij z niemiec albo poszukaj jeszcze w Polsce mi się udało i to od handlarza nie jest jakimś nie wiadomo jakim okazem ale warto było kupić za dosyć dużą cene. (Masz fotki w galerii)

W Polsce znajdzie sie dobre bmw e36? jestes tego pewny? W jakich kwotach szukac?

Szczurek 

BMW: E46 320CI Coupe
Imię: Damian
Wysłany: 07-06-18, 17:10   

Znaleźć to się znajdzie ale nie będzie tanio nie będzie szybko i nie będzie łatwo :P Myśle że czekają Cię długie i żmudne poszukiwania :]

bubuch93 

BMW: e36 320i
Imię: Krystian
Silnik: m52b20
Wysłany: 07-06-18, 18:14   

nowyzce napisał/a:

W Polsce znajdzie sie dobre bmw e36? jestes tego pewny? W jakich kwotach szukac?

zalezy od silnika i wyposażenia

ale myślę że do 20 tysięcy z jeszcze oryginalnymi blachami się znajdzie :)

Odpowiedz do tematu