Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie chce palic dlawi sie m52b28 lpg
Autor Wiadomość
PanKaszel 


BMW: E36
Imię: Kamil
Silnik: M52B28
Nadwozie: Coupe
Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 23
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 07-06-18, 23:37   

Taka ciekawostka. U mnie na gazie samochód 0-100 rozpedza się w zabójcze 11.2s, a na benzynie 7.4( zszedłbym do fabrycznych 7.3, ale spaliłem troche start) w moim przypadku podobnie właśnie samochód się wkręca na gazie ze wzgledu na słabe wtryski.
 
 
arkosw 



BMW: E36
Imię: Arczi
Silnik: 2.8i
Nadwozie: Cabrio
Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 87
Skąd: Jasło
Wysłany: 10-06-18, 19:43   

Witam ponownie, autko śmiga wszystko powymieniane i naprawione oprócz elektrozaworu ogrzewania, ale nie mialem zbytnio na niego czasu, a pozniej jeszcze trzeba odpowietrzać..
Przyczyną był czujnik położenia wału, po wymianie auto znowu pali na dotyk, ogromne podziękowania dla pana MIKUr1 który wszystko dokładnie powiedział co gdzie jest, na co zwracac uwage, co wymienić.. Wielkie dzięki :padam:
PanKaszel, moja przed tym jak przestala odpalać jezdzila praktycznie identycznie na lpg jak i na benzynie, zeby zobaczyć różnice w przyspieszeniu trzeba było odpalać stoper chociaż różnice były tak małe, że można je uznać za błędy pomiarowe..
Po wymianie świec i filtra powietrza na wkładke gąbkową na niskich obrotach strasznie szarpie i się dławi, ale w tygodniu podjade do pana który mi wkładał instalacje i myślę, że wróci do tego co było :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 14