Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z centralnym zamkiem z pilota - BMW E91
Autor Wiadomość
Steffano 



BMW: E91
Imię: Adam
Silnik: Bocian
Nadwozie: Touring
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 132
Skąd: Łódź
  Wysłany: 14-12-15, 21:56   Problem z centralnym zamkiem z pilota - BMW E91

Cześć, od jakiegoś czasu wałkuje temat centralnego zamka w swojej E91, niestety nie spotkałem żadnego tematu z problemem podobnym do mojego

Mianowicie jak kupiłem samochód to od początku otwierałem i zamykałem wyłącznie z kluczyka przez zamek w drzwiach, poprzedni właściciel również to robił od 2010 roku bo 'tak już było'

Centralny zamek z pilota w ogóle nie reaguje, ani otwieranie, ani zamykanie, ani otwieranie klapy. Oczywiście za pomocą kluczyka wszystkie drzwi/klapa/wlew paliwa normalnie się otwierają i zamykają, również działa przycisk zamykania/otwierania na panelu środkowym wewnątrz auta, tak samo uzbraja się centralny podczas jazdy po przekroczeniu jakiejś prędkości

Wyczytałem że częstym problemem są łamiące się kable w peszlu na łączeniu buda-klapa, rozciąłem ten peszel w celu zlokalizowania przerwania ale stety niestety kable były prościutkie niezagięte więc ten punkt odhaczyłem

Następną rzeczą którą zrobiłem to podmieniłem moduł diversity znajdujący się pod lotką w klapie, mój moduł u znajomego działał bez problemu, a jego u mnie niestety nie

Nie mam już pomysłu co dalej robić, bezpieczniki sprawdzone wszystkie sprawne, bateria w kluczyku 'raczej' nie jest rozładowana bo zapewne wyskakiwał by od razu błąd na zegarach. Czy może jeszcze najpierw wymienić bateryjkę w kluczyku ?

Aha- posiadam niestety tylko 1 kluczyk, jest to wersja 'nierozbieralna'

Ktoś miał może podobny problem i udało mu się z nim uporać ?

Pomocy :mur:
 
 
Steffano 



BMW: E91
Imię: Adam
Silnik: Bocian
Nadwozie: Touring
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 132
Skąd: Łódź
Wysłany: 18-12-15, 23:34   

Nikt nic ? :10:
 
 
adri4n 



BMW: jak narazie w marzeniach e36 318is Coupe ;)
Silnik: M52B20
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 11 razy
Wiek: 35
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 702
Skąd: Konin
Wysłany: 30-06-18, 00:45   

Witam. jako żeby nie zakładać nowego tematu ani też z braku czasu na czytanie całego forum. ale może ktoś miał takowy problem z centralnym, takie są moje objawy
pacjent e91. otwieranie z pilota nie reaguje, otwarcie z kluczyka otwierają się same drzwi kierowcy i nic więcej. przyciskiem ze środka zamyka tylko te drzwi kierowcy i już zero reakcji na naciskanie. z pilota naciskając zamknięcie zamyka te otwarte drzwi. (słychać jakby w każdych drzwiach cykanie silniczków czy czegoś tam innego) ale nic poza tym.
nie wiem czy to ważne ale jak przytrzymam otwieranie to szyby jadą w dół jak zamknięcie to w górę, więc chyba moduł komfortu działa
auto też troche stało nie odpalane. teraz auto odpala normalnie, ale czy jest szansa że aku słaby/niedoładowany ??
_________________
marzenia jednak się spełniają :) miało być 1.8IS jest 2.0 :) beautifull ;)
 
 
kucin 



BMW: E30
Imię: Adrian
Silnik: M54B30
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 56 razy
Wiek: 31
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 1505
Skąd: Głowno
Wysłany: 07-07-18, 08:26   

A radio FM lata Ci ok?
Ja zacząłbym od sprawdzenia modułu Diversity i samej wiązki klapy :)
_________________
| EWS OFF / IMMO BYPASS / RADIO CODE / ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA / SERWIS ELEKTRONIKI UŻYTKOWEJ / GPS / GSM / PC / NAVI |

Zapraszam - www.goodgsm.pl

Szeroka E-czydziecha - http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=46004
---byłe---
323ti - http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=20275
eReR`ka - http://bmw3er.pl/viewtopic.php?p=588727
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 14