Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie o markach zawieszeń
Autor Wiadomość
Stalker93 



BMW: E46
Imię: Przemek
Silnik: M54B30
Nadwozie: Coupe
Wiek: 30
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 71
Skąd: DLW
  Wysłany: 19-01-20, 17:39   Opinie o markach zawieszeń

Cześć Wszystkim
Szukając zawieszenia gwintowanego (i nie tylko) spotykamy mnóstwo różnych firm, ale często mało opinii na ich temat. W związku z tym prosiłbym Was o wypowiedzenie się o nich zarówno z "teorii" jak i z praktyki.
Przede wszystkim interesują mnie opinie na temat: D2 Racing, ISC, BC Racing, oraz KW
Ale też chętnie poznam opinie o zawieszeniach innych nie wymienionych przeze mnie marek. Oczywiście nie mówimy o TA, czy MTS, tylko o czymś trochę lepszym.
Z góry wielkie dzięki :piwo:
 
 
Qczy 



BMW: Czarne i takie niby czerwone
Imię: Tomek
Silnik: Jest
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 56 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 3346
Skąd: ten dym ?
Wysłany: 19-01-20, 18:45   

Każdy z w/w gwinciorów to najwyższa półka i co byś nie wybrał będzie rewelacja.
Ja bym tylko osobiście sprawdził jakie jest jego przeznaczenie - jakkolwiek to brzmi względem zawieszeń gwintowanych ;)

Chodzi mi o to, że mając gwine Eibach'a był totalny, ale taki TOTALNY beton.

Ja bym szukał gwintu, gdzie byłaby regulacja twardości :ok:
_________________
Jestem jednym z milionów użytkowników BMW, a to moja historia :
www.bmw3er.pl/viewtopic.php?t=30556&start=0

www.bmw3er.pl/viewtopic.php?p=661765#661765

https://www.youtube.com/watch?v=EiZhkPUJtRs



Po co sprawdzać, skoro domyślasz się, że powinno działać ?
 
 
Stalker93 



BMW: E46
Imię: Przemek
Silnik: M54B30
Nadwozie: Coupe
Wiek: 30
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 71
Skąd: DLW
Wysłany: 19-01-20, 21:06   

Zapomniałem o tym wspomnieć, ale będę patrzył żeby były już w zestawie camber plates (z których możliwe że nie skorzystam, ale miło je mieć) i przede wszystkim właśnie wspomniana przez Ciebie regulacja twardości, to jest dla mnie "must have"
Nie ukrywam, że byłem nastawiony na BC Racing, bez jakiegoś konkretnego powodu, ot tak subiektywne widzimisię :20:
Ale przeglądając sklepy i nie ukrywajmy zwracając również uwagę na ceny to D2 Racing można mieć o 1000zł taniej i włączyła mi się trochę narodowa cebulowatość :lol: Niestety nie wiem jak ISC wypada przy nich cenowo. Pytanie przy tym jak z trwałością i czy nie idzie ona tutaj w parze i mimo wszystko nie warto dołożyć. Albo czy różnica w wykonaniu/trwałości jest na tyle znikoma (o ile w ogóle), że nie ma sensu dopłacać, bo może poziom jest bardzo zbliżony.
Ogólnie chcę kupić coś porządnego, czego nie będę żałował, ale jednocześnie na zawieszenie za 10k też mnie nie stać, wtedy bezkonkurencyjnie wpadłby Bilstein, ale to jest strefa o której mogę pomarzyć :padam:

P.S: Możecie polecić konkretne sklepy do kupowania tego typu przedmiotów?
P.S2: Jak do wyżej wspomnianych ma się jeszcze np. Tein? I jeśli znacie orientacyjnie ceny zestawów tych bądź podobnych marek to też będę wdzięczny za podanie ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 14