Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup E90
Autor Wiadomość
Cyku 
Nowy User - Witamy ;)

BMW: E46 Turas
Imię: Cyryl
Silnik: M47N
Wiek: 27
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: EBE
Wysłany: 11-11-20, 12:03   Zakup E90

Siemka, planuje zakupić e90, z e46 leci już mi 6 rok, a teraz konkrety.

Jeżeli wybór padłby na diesla to tylko i wyłącznie przedlift 3.0D, a z benzynami nie mam żadnego doświadczenia. Opowiecie mi jakie jest najrozsądniejsze rozwiązanie w gamie benzyniaków i przede wszystkim z R6.
 
 
Dav 



Imię: Dawid
Silnik: M52B20
Nadwozie: Touring
Pomógł: 48 razy
Wiek: 32
Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 2555
Skąd: Białystok
Wysłany: 11-11-20, 14:58   

Benzyny w e90 nie są tak trwałe jak w e46. Tutaj moim skromnym zdaniem nie ma żadnego wyboru godnego polecenia. Jeśli pasuje Ci diesel to zostań przy nim. Te benzyny potrafią narobić sporego bałaganu w funduszach :hyhy: Mógłym ci polecić 335i jeśli lubisz duże moce ale egzemplarze z tym motorem są przesadnie drogie.
_________________

 
 
milky 


BMW: E36
Silnik: 316i 102KM
Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Lublin
Wysłany: 22-04-21, 09:45   

Witam :) Panowie ja też zastanawiam się nad zakupem używanego samochodu BMW, jednak celuję w coś lepszego. Myślałem o zakupie nowego pojazdu, ale bardziej interesuje mnie kilkuletnie auto. Na tej stronie mają używane BMW: https://www.bmw-autopremium.pl/samochody-uzywane i zastanawiam się między X1 a X5. Czy ktoś z Was ma taki pojazd i mógłby coś doradzić? Głównie chodzi o spalanie i awaryjność pojazdu. Za wszystkie podpowiedzi z góry dzięki :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 14