Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Owiewki HEKO na szyby
Autor Wiadomość
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 25-02-08, 11:28   

No dokładnie to ja nie wiem czym oni nabijają klime za 50 zł.. Na allegro można znaleść te freony całe w ilościach hurtowych kiedyś sobie przeliczyłem i wychodzi to sporo kasy na pewno więcej niż 50 zł a nie liczę tu innych kosztów prowadzenia firmy które oni doliczają. Dają tam jakąś gwarancję na tą klimę ??

Szyberdaszek dla mnie to najfajniejsza opcja jakoś bardzo go lubię, świeże powietrze a nie wieje. Klimy nie mam ale klima świeżego powietrza nie da jedynie co to chłodne a to różnica :P
_________________
 
 
 
Lastx 



BMW: E46
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 305
Skąd: Polska
Wysłany: 08-03-08, 09:17   

w Zabrzu i nie tylko (Śląsk) koszt jest taki właśnie od 50 do 100 pln i raczej nie narzekam i nie narzekali ludzie którym polecałem poniektórych warstatowców bo my warstatowcy musimy sie trzymać razem :P

yeahman, na pewno więcej niż 50 zł a nie liczę tu innych kosztów prowadzenia firmy które oni doliczają. Dają tam jakąś gwarancję na tą klimę ??

Szyberdaszek dla mnie to najfajniejsza opcja jakoś bardzo go lubię, świeże powietrze a nie wieje. Klimy nie mam ale klima świeżego powietrza nie da jedynie co to chłodne a to różnica


prowadzenie serwisu bmw musiałem opanować w 2 tygodnie wiec przez nawiązywanie kontaktów poznałem różne miejsca i warstatowców którzy robią rożne rzeczy dla innych u nas pełna diagnoza i kasowanie błędów przez OBD 1,2 na początku 50 zł po roku 80 zł a jeszcze przyjeżdżali ludzie i płakali co tak drogo :/ to co w aso za kasowanie poduszek czy innych błędów trza zapłacić nieraz 100 zł dlatego nie raz po prostu polecałem aso jeżeli komuś coś nie pasowało u nas( najlepiej bez rachunku tłumacząc ze z polecenia osób o których nigdy nie słyszałem :P :) i takie samo podejście macie do klimatyzacji co jest sprawą nie wiarygodną za taką cene :P

tak wiec klima a szyber a klima to zupełnie co innego odnośnie wrażeń jeśli tak to można nazwać o klimatyzacje trzeba dbać bo będzie grzyb i z kanałów będzie śmierdzieć kto ma klime to wie o co cho klima jest dobra na lato bardzo tak samo jak w zime vebasto każdy w swojej beemce powinien mieć taki właśnie zestaw letnio zimowy
_________________
Objazd z miasta na 18-stkach
Nie przestać! Wrócić na 20-stkach


"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim BMW spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"

pomysł jest, niebawem będzie szał

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 14