Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
e30 elektryka
Autor Wiadomość
porki18 


BMW: E30 318i
Imię: Marek
Wiek: 35
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 42
Skąd: Głubczyce
Wysłany: 24-03-08, 12:54   e30 elektryka

Mam okazję kupić drzwi z elektryką, a w chwili obecnej posiadam bez elektryki. I tu rodzi się pytanie, czy będą potrzebne jakieś znaczące przeróbki i czy to wogóle się opłaca? Pomóżcie !! !!
 
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 24-03-08, 17:07   

Tzn el szyby i lusterka ?? Po co kupować całe drzwi jak można kupić mechanizmy i wiązki. Z założeniem trochę roboty jest :ok: W serwisie wołają 100zł od strony.
_________________
 
 
 
porki18 


BMW: E30 318i
Imię: Marek
Wiek: 35
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 42
Skąd: Głubczyce
Wysłany: 24-03-08, 17:32   

Są całe dzrwi, kopletne wiązki, el. szyby, el. lusterka, centralny zamek. Moje są trochę poobdzierane, a te co mam na oku są w kolorze mojego samochodu i nawet odcień ten sam. Ale chodzi o to czy to sie opłaci przekładać i czy nie będzie to zbyt kłopotliwe.
 
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 24-03-08, 18:31   

Kłopotliwe to nie będzie. W sumie też zależy jak dla kogo..

Centralny to przyda Ci się wyłącznie siłownik bo sterownik zamka centralnego to kolejna kwestia.. Musiałbyś to dokupić zamontować i podłączyć. Dodatkowo wypada podłączyć wyjście do ściemniacza lampki oświetlenia kabiny by gasła po zamknięciu.

Elektryczne szyby - to w sumie masz tylko wiązkę do przeprowadzenia i przyciski do wmontowania w tunel środkowy czy tam gdzie chcesz więc roboty nie ma. Chyba że chcesz posiadać funkcję komfort no to także potrzebujesz sterownika który podłanczasz do modułu centralnego zamka i wtedy przy zamknięciu auta szyby automatycznie się domkną.

El lusterka - no to zostają w drzwiach jedynie jeśli jest wyjście na podgrzewanie to wypadałoby podłączyć się pod sterowanie podgrzewaniem tylnej szyby bo tak zazwyczaj robią seryjnie.
_________________
 
 
 
porki18 


BMW: E30 318i
Imię: Marek
Wiek: 35
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 42
Skąd: Głubczyce
Wysłany: 24-03-08, 20:18   

No to trochę mniej bólu będzie bo sterownik do centralnego już mam. A resztę się zrobi.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 15