Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co byś zrobił jak bys wygrał w TOTKA???
Autor Wiadomość
MAĆKO 
WIATR WE WLOSACH



BMW: E36 325 CABRIO
Imię: DRESIK :)
Wiek: 84
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 120
Skąd: PIOTRKOW TRYBUNALSKI
Wysłany: 21-03-08, 21:00   

a ja spelnil bym wam te MARZENIA :)
_________________
BANDITEN MOTOR WAGEN
 
 
 
Klakier 
Przyjaciel Forum


BMW: E36
Imię: Adrian
Wiek: 39
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 602
Skąd: SMY ....
Wysłany: 21-03-08, 22:00   

Ja bym wybudowal sobie chate z zajebistym parkiem i ogrodem. Mamie i tacie bym wyposarzyl chate na maxa a siostron tez wybudowal bym po domku i sprawil po jakims aucie. ja osobiscie kupilbym sobie M3 GTR i jeszcze jakies kultowe E30. :yeah:
_________________
BMW - Nasze najlepsze ;)
 
 
 
Kotek 
Przyjaciel Forum



Imię: Aga
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: 21-03-08, 23:59   

Ja kupiłabym sobie dom z wielkim ogrodem gdzies za miastem albo najlepiej nad morzem:) mojej rodzince równiez sprawiłabym jakąs fajną chacjendę, a za reszte kasy podróżowałabym po świecie no i część oczywiście zainwestowałabym coby chwile przypływu gotówki nie okazały się ulotne
_________________
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez yeahman 22-03-08, 00:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lastx 



BMW: E46
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 305
Skąd: Polska
Wysłany: 22-03-08, 07:21   

a potem bajka by sie skończyła!! i tak jak majkel dżekson, po wszystkich operacjach i skandalach jest bankrutem !! a brad pit z pania z tomb rajdera wykupują jego bajkowa kraine za bezcen!! przed licytacjami komorniczymi heheh tak jest zawsze, niestety ale kupno domu i dobrego auta to najlepsze rozwiązanie bez świrowania jeżeli suma jest podawana w PLN'ach, bo cieżko jest potem wszystko utrzymać w sumie beemki z wysokich pułek to tylko M3 M5 M6 i ALPINA 7er i retro jako plan na spełnienie marzeń za wygraną w totka jak najbardziej do spełnieina i do utrzymania nawet jeżeli przepije sie reszte pieniedzy i przechula na pozłacane felgi heheh jak ja bym wygrał od razu e46 m3 z silnikiem M5 V10 od G POWER i styka co do auta dostosował bym je do swoich potrzeb jak tylko sie da i kupił mieszkanie na rynku w Krakowie ( tam i tak ceny to zaczynają sie po 1,5 mln :/za 2 pokoje :O ) ale tak żebym mógł oglądać koncerty Rubika na rynku przez okno :P :hyhy:
_________________
Objazd z miasta na 18-stkach
Nie przestać! Wrócić na 20-stkach


"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim BMW spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"

pomysł jest, niebawem będzie szał

 
 
Kotek 
Przyjaciel Forum



Imię: Aga
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: 22-03-08, 11:36   

Lastx napisał/a:
żebym mógł oglądać koncerty Rubika na rynku przez okno :P :hyhy:

no takich koncertów przegapić zdecydowanie nie można :lol:
a zainwestować większą część wygranej to trzeba coby nie dorwał nas szybko pan komornik i nie uszczuplił naszego majątku, którym nie zdążyliśmy się nacieszyć, pozatym jak dobrze ulokujemy nasze pieniądze to potem czeka nas już spokojniejsza przyszłość :) :piwo:
_________________
Pozdrawiam!
 
 
Lastx 



BMW: E46
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 305
Skąd: Polska
Wysłany: 22-03-08, 11:39   

bo myślałem ze rubik jeździ cabrio przez styl swojej fryzury a on na Crosie :/ takie rozczarowanie ehh
_________________
Objazd z miasta na 18-stkach
Nie przestać! Wrócić na 20-stkach


"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim BMW spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"

pomysł jest, niebawem będzie szał

 
 
DIDI 
Black gleboszuracz



BMW: Czarne :)
Imię: Daniel
Silnik: M50B25
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 1417
Skąd: NBA
Wysłany: 23-03-08, 20:01   

Ja bym nie chciał wygrać w totka. Wolałbym pokopać piłeczkę w Manchester United przez rok czasu za gażę, którą ma pobierać Cristiano Ronaldo. Czyli jakieś 70 tyś zł. tygodniowo.
70.000zł x4 tygodnie w miesiącu = 280.000zł. miesięcznie. 280.000zł x12= 33.600.00 :oczy: :oczy: rocznie. Po roku bym tę kasę zainwestował i do końca życia jeździł z moją kobietą Bawrką po całym świecie, bo moja panienka marzy o podróżach. Nie musiałbym chaty kupować ;) Tylko co kilka dni w innym miejscu świata przebywać nie martwiac sie kto zatankuje nasze BMW :brawo:
_________________
"My robimy te manewry tuuuu, więc podejdź bliżej i zejdź trochę w dół..." :P

MOJE FELGI NA SPRZEDAŻ!!!
http://img511.imageshack....38/becikes3.jpg

Moja black bejbe ;) http://www.bmw3er.pl/viewtopic.php?t=279
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 24-03-08, 02:39   

DIDI napisał/a:
33.600.00
To tyle ile bierze 50cent za za koncert 50minutowy :haha:

DIDI, a święta w hotelu czy w Bawarce.. ?? Dom musi być !! :pijaki:

Ja na pewno jacht bym sobie strzelił i po wybrzeżach Australii śmigał :cwaniak:
_________________
 
 
 
DIDI 
Black gleboszuracz



BMW: Czarne :)
Imię: Daniel
Silnik: M50B25
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 1417
Skąd: NBA
Wysłany: 24-03-08, 09:31   

Cytat:
DIDI, a święta w hotelu czy w Bawarce..
W chatce puchatka w górach tylko we dwoje w zaciszu przy ogniu z kominka :hm: A dom, to do rodziców by się wpadało, oczywiście do chatki, którą by wybudowali za moją kasę :)
_________________
"My robimy te manewry tuuuu, więc podejdź bliżej i zejdź trochę w dół..." :P

MOJE FELGI NA SPRZEDAŻ!!!
http://img511.imageshack....38/becikes3.jpg

Moja black bejbe ;) http://www.bmw3er.pl/viewtopic.php?t=279
 
 
ilpadino 
Młody ^^



BMW: MB 190
Imię: Konrad
Silnik: 2.0KAT
Wiek: 33
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 1131
Skąd: Łódź
Wysłany: 24-03-08, 18:51   

dla mnie po wygranej średni stylowy domek w Miami Beach :D :cwaniak: oczywiście z dużym garażem na Bunie i porządnym warsztacikiem :D DIDI, DIDI są ludzie zarabiający więcej,ale mi taka pensja też by wystarczyła i jaka radość z gry w piłke-zresztą obecnie trenuję- :D :D hmm...ale wiesz że Real kusi Ronaldo zarobkami tygodniowymi 200.00 funtów :D to byłby szczyt marzeń ;) i wrzucasz na najlepszy procencik i zarabiasz na godzine więcej niż keidyś w ciągu roku :D
_________________
To co nas zabija-PRĘDKOŚĆ...odbiera nam to co mamy najcenniejsze-ŻYCIE...



"Sono cosa nostra,sami będziemy rządzić naszym światem,bo to jest nasz świat-cosa nostra"
 
 
 
renoraines 
Przyjaciel Forum



BMW: było E39 540ia,E46 320cd
Imię: Bartek
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 992
Skąd: Wlkp
Wysłany: 24-03-08, 20:12   

Po wygranej zostalibysmy poslami. Narobic sie nie narobimy, a 20 tys zł/mc wszystkich diet, pensji i innych dodatkow wplywaloby na konto. I co najlepsze pały moga nam skoczyc :lol: za przekraczanie predkosci czy parkowanie w miejscach niedozwolonych , bo chronilby nas immunitet :haha:
_________________

 
 
ilpadino 
Młody ^^



BMW: MB 190
Imię: Konrad
Silnik: 2.0KAT
Wiek: 33
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 1131
Skąd: Łódź
Wysłany: 24-03-08, 21:09   

renoraines, w sumie plan idealny.....nie nabiegam sie na boisku :D mam immunitet,cisne ile wlezie :D kasa plynie sama :D żyć nie umierać :D
_________________
To co nas zabija-PRĘDKOŚĆ...odbiera nam to co mamy najcenniejsze-ŻYCIE...



"Sono cosa nostra,sami będziemy rządzić naszym światem,bo to jest nasz świat-cosa nostra"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 15