Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[e36] sedan, Kubełek i szelki - jak to ugryść
Autor Wiadomość
Kamill 
Nowy User - Witamy ;)

BMW: e36 328
Silnik: m52b28
Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-08-10, 23:04   [e36] sedan, Kubełek i szelki - jak to ugryść

Chce założyć kubełek (bedzie to prawdopodobnie mirco s3 lub cos podobnego) w e36 sedan.
Chce zostawić seryjne pasy + dołożyć szelki.
Na razie plan teoretyczny ;) jest taki:
Nie wiem jak to ugryźć, mocowanie prawdopodobnie kupie boczne - nawiercę w nich otwory i przykręcę do podłogi w oryginalnych punktach. http://fotele-speed.pl/ad...1792521_mbd.jpg
Szelki są 4 punktowe wiec tył przykręcę do mocowań pasów tylnych pasażerów, a boczne chciałem do tych samych punktów co zwykłe pasy bo i tak nie będę używał obu pasów na raz. Pasy mam na karabińczykach wiec zamiast oryginalnych śrub wkrecam śrube z łbem-ucho i o ucho zapnę pas.

Problem jest z bocznymi mocowaniami, bo lewe jak i prawe mocowanie oryginalnych pasów jest razem z fotelem i jak wyleci fotel nie będę miał ani zapięcia ani mocowania lewego oryginalnego pasa, jak i miejsc gdzie przykręcę mocowania szelek.

Czy ktoś to rozkminił w jakiś sposób żeby było solidnie i bezpiecznie ?
 
 
sensej_wrc 


BMW: e36
Imię: maciek
Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: k-ce
Wysłany: 23-08-10, 15:21   

Spawasz mocowania do budy.
 
 
 
k_urczak 


BMW: E36 328ti :)
Imię: Piotrek
Silnik: M52B28
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 256
Skąd: Wawka
Wysłany: 23-08-10, 16:34   

Kamill, wejdź na racing forum. Tam temat przerabiany jest non stop. Nie mówię, że tutaj nikt Ci nie pomoże, ale tam znajdziesz ten temat naprawdę porządnie opisany.
_________________
 
 
 
Kamill 
Nowy User - Witamy ;)

BMW: e36 328
Silnik: m52b28
Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-08-10, 09:49   

Ok, dzieki za rady, jak zamontuje to na pewno wrzucę jakiś tutorial ;) Racing forum sledze cały czas. W międzyczasie kupiłem/dostałem stare fotele od e36, góra jest do wywalenia, ale prawdopodobnie wykorzystam szyny, zdecyduje jak je odbiorę i obejrzę.
 
 
k_urczak 


BMW: E36 328ti :)
Imię: Piotrek
Silnik: M52B28
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 256
Skąd: Wawka
Wysłany: 26-08-10, 11:36   

Kamill napisał/a:
Ok, dzieki za rady, jak zamontuje to na pewno wrzucę jakiś tutorial ;) Racing forum sledze cały czas. W międzyczasie kupiłem/dostałem stare fotele od e36, góra jest do wywalenia, ale prawdopodobnie wykorzystam szyny, zdecyduje jak je odbiorę i obejrzę.

A to jak masz szyny to gadaj z racesupportem. On cos takiego zrobil z Micro RC, wiec pewnie Ci podpowie co i jak.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 11