Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
POLISH DEFINITION!
Autor Wiadomość
woytek13 



BMW: e87 120d+
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 295
Skąd: Fajsławice
Wysłany: 10-09-10, 13:31   POLISH DEFINITION!

Ostatnimi czasy miałem okazję uwiecznić bardzo ładne E36 mojego znajomego. Baaaardzo fajne auto, bardzo dobry styl, i bardzo dobra zabawa z aparatem. Szkoda, że szalał huragan i statywy miał ochotę przewracać. Chętnie usłyszę trochę uwag odnośnie poszczególnych zdjęć. Brawa należą się drugiej miejscówce, gdyż tak mega wąwozu jeszcze nie wiedziałem i to praktycznie pod nosem! Górskie serpentyny i po obu stornach obsypujące się ściany. SUPER! Szkoda, że ruch jak na zakopiance :no:

1.


2.


3.


4. zakochałem się w tych blikach :P


5.


6.


7.


8.


9.



Bonus jest na moim ownlog'u.

Nauczyłem się sporo w temacie doświetlania pojazdów. I trochę porwałem się na to za szybko. Strzelałem do ciemnego BMW i było dużo trudności. Albo nie było widać tego światła, albo pojawiał się biały punkt na karoserii czyli odbicie lampy. Dopiero jak strzeliłem w Leona to zobaczyłem jak dużo znaczy kolor auta. Chyba trzeba będzie potrenować na red-hot-fabii taty :wstydnis:
_________________
 
 
 
lolejko 
moderator BIG L



BMW: E46 sedan & E36 Convertible & E30 Tur
Imię: Karol
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 116 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 15498
Skąd: Kozienice
Wysłany: 10-09-10, 13:42   

Mi się wydaje, ze za ciemnę są te fotki. Może być wina monitora w pracy :D
ujęcia sa super. Podoba mi się 2 fotka. Az mam ochotę mieć E36 Sedana :D
_________________
BMW KLIMAT KOZIENICE
E46 The Low&Slow Familly No.1 Classiefied
///3ERFEST FILM
Ostatnio zmieniony przez lolejko 10-09-10, 18:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Andzik 
Ordnung muss sein



BMW: E21 E36 E38
Imię: Adrian
Silnik: odM10doV8
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 12 razy
Wiek: 33
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 1324
Skąd: Darłowo/Toruń
Wysłany: 10-09-10, 13:47   

auto świetne.. fotki też super, ale ja się nie znam na fotografi :ok:
_________________
Gość Moje byłe E36
E21

 
 
 
przemo78 



BMW: E46 3XX Touring
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 941
Skąd: Siedlce i Wawka
Wysłany: 10-09-10, 14:38   

hm ... jak dla mnie też za ciemne, ale to tylko obróbka wiec nie czepiam się zbyt wiele

Przydałby Ci się polar by wyeliminować odbicia i pokazać troszkę bardziej środek, ja przynajmniej bym go użył

Przy 3 troszkę bym się pochylił a nie działał z delikatnej góry, jak byś był na wysokości świateł było by fajniej

5 uważam że fajniej było by dać większą głębie ostrości

7 ka niby spoko ale ten kwiatek to taki sobie :)

8 brak polara i chyba zrobił bym inaczej odszedł zdecydowanie dalej i objął także drogę żeby pokazać jak jest ciekawa


Fajne było by podświetlić przy pomocy dodatkowej lampki boczek autka

ps. widziałem twój home made rig na pewnym forum canona ;)
_________________
www.odjazdowenaklejki.pl

www.vermilion-jp.com
 
 
woytek13 



BMW: e87 120d+
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 295
Skąd: Fajsławice
Wysłany: 10-09-10, 15:11   

Z polarem się wkurzyłem bo był zamówiony ale zdjęcia robiłem w środę, a paczką przyszła w czwartek. Co zrobić... Do tego dodam, że doszedł mi już pełen zestaw i będę miał niezależne 2 źródła światła + coś-tam do rozproszenia go. Wcześniej musiałem korzystać ze statywu do aparatu, teraz mam 2 stricte oświetleniowe, znacznie wyższe, znacznie lepsze :cwaniak: Polar który kupiłem pewnie nawet nie zadziała, no ale kierowałem się podpowiedziami z fotoryzacji o tym, że na szerokim kącie nie potrzeba high-endowego filtra. Max ogniskowa u mnie to 50mm więc nie chciałem szaleć, a ten co kupiłem to nawet jak będzie do niczego to posiedzi jako filtr ochronny :lol:

Teraz trochę historii o poszczególnych zdjęciach. Pierwsze miejsce to droga dojazdowa do pól wzdłuż nowej trasy w mojej okolicy. Dojazdówka jest wąska na jedno auto daje był rów a z drugiej strony widoczna skarpa. Sam sobie utrudniłem życie robiąc tam zdjęcia, ale miejscówka to był spontan. Ze środka mega-obniżonego e36 wyglądało zacniej :cwaniak2:

Co do ciemności, ktoś z tu obecnych kalibrował monitor/matrycę w laptopach? Bo naprawdę nie wiem czy to moja kalibracja skończyła się przegraną czy może to u Was jest za jasno. Dodam, że zdjęcia nie są jasne, ale ciemnymi bym ich nie nazywał. No może poza 8, tam była ciemnica jak cholera i iso1600 (widać już po jakości niestety :hm: )

zdj3, mam też takie jak mówisz, nie wiem czemu to spodobało mi się bardziej ;)

Na 5 baaardzo lubię tak malutką GO, bardzo bardzo. Próbowałem teżz tego miejsca, tyle że z ostrością na przednim kole. To już nie to samo.

7 i kfiatek :D Tutaj problem polega na tym, że przy szosie szybkiego ruchy te mlecze jakieś takie niewyraźne są :lol: Niby to kwitnie ale jakby zaraz miało zdechnąć.

Na 8 kurcze, z lewej strny była dość wysoka skarpa. I do tego błoto, statywu nie było jak stawiać, a wysyłać kolege z lampą w błotko to też nieładnie. Ogólnie ciężko było w tym miejscu, bo odsuwałem się do tyłu i znów był zakręt tak że auta mi nie łapało. CHciałęm z drugiej strny to ci chwila coś nadjeżdżało i trzeba było uciekać. Ogólnie jeden zakręt wcześniej postawiliśmy auto na awaryjnych i trójkąt bo inaczej ktoś by nam zrobił compacta z tego e36 ;) Z drugiej strony myślę, sobie że jakbym na 8 dał polara to jeszcze niżej bym musiał zejść z czasem i z ręki by już nie poszło chyba :hm: Naprawdę fajne miejsce ale fotograficznie trudne. Przez liście świeciło mocne słońce i przepalało niektóre miejsca, a z drugiej strony prawie noc pod tymi drzewami panuje. Ale nie poddam się i potoczę tam jeszcze jakieś auto.

To tak mniej więcej. :wstydnis: Niedługo powinny być inne zdjęcia jak ludzie się odezwą czy nadal chcą

Rig to w sumie żadna tajemnica, pokaże go w temacie gdzie o nim mowa ;)
_________________
 
 
 
no_limit 
AdrenalineUser



BMW: 3er
Silnik: M52B28
Pomógł: 16 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 3093
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-09-10, 19:47   

fajne fotki... ale rzeczywiście troche ciemne...

8 wymiata :yeah:
_________________
We do what we want and we do it with pride
 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Pomógł: 152 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 10-09-10, 21:56   

ale tuning na siłe,
fotkie super
_________________
 
 
przemo78 



BMW: E46 3XX Touring
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 941
Skąd: Siedlce i Wawka
Wysłany: 11-09-10, 06:18   

a czemu piszesz, że u Ciebie maksymalna ogniskowa to 50 mm ?? czy chodzi Ci tylko o tą sesje
_________________
www.odjazdowenaklejki.pl

www.vermilion-jp.com
 
 
woytek13 



BMW: e87 120d+
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 295
Skąd: Fajsławice
Wysłany: 11-09-10, 08:34   

Nie mam żadnego dłuższego obiektywu. Mam tamronka 17-50 i stałkę 50. Tyle :wstydnis:
_________________
 
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 11-09-10, 12:41   

Zdjęcia rewelka :)
_________________
 
 
 
Gringo 



BMW: E90 330xd LCI
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 4 razy
Wiek: 24
Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 1006
Skąd: Atlantyda
Wysłany: 11-09-10, 17:06   

Bra i zolte halogeny :no: :no: :no: :no: Bra to dla mnie szczyt wiesniactwa.
 
 
menl 


BMW: 666
Pomógł: 37 razy
Wiek: 110
Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 2004
Skąd: Wwa
Wysłany: 11-09-10, 20:31   

woytek13, czy chetnie tez chesz usłyszec trochę uwag odnośnie poszczególnych detali tego e36 ?
Bo mnie np bardzo razi to BRA zle spasowane na masce i halogeny oklejone zolta folia.
 
 
Binio-LODZ 



BMW: 728iA+E36 CABRIO+ 535iA+520iA TOURING
Imię: ROGER
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 23 razy
Wiek: 36
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 5403
Skąd: ŁÓDŹ- OKOLICA
Wysłany: 11-09-10, 20:35   

menel napisał/a:
woytek13, czy chetnie tez chesz usłyszec trochę uwag odnośnie poszczególnych detali tego e36 ?
Bo mnie np bardzo razi to BRA zle spasowane na masce i halogeny oklejone zolta folia.


Co do bry to przyznam nie jest źle.Ale jeśli chodzi o halogeny to podzielam uwagi przedmówców. Gdyby yellow kosztowały chociaż z 500 zł. to rozumiem ale tak to takie po taniości miało być prawie jak...i wyszło prawie.
_________________

 
 
 
seniorita 
wariatka ;)



BMW: e39 540 e46 330
Imię: Monika
Silnik: M54
Pomogła: 67 razy
Wiek: 101
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 5602
Skąd: WZ
Wysłany: 11-09-10, 20:48   

Fotki super

Binio-LODZ napisał/a:
Co do bry to przyznam nie jest źle.Ale jeśli chodzi o halogeny to podzielam uwagi przedmówców. Gdyby yellow kosztowały chociaż z 500 zł. to rozumiem ale tak to takie po taniości miało być prawie jak...i wyszło prawie.


Leże... argument ceny :czyta: zobaczcie na alledrogo jak wyglądają NAJDROŻSZE lampy czy halogeny do e36 :wstyd:
_________________

Gość zobacz i oceń mojego juniora
Gość zobacz i oceń mojego kapsla
Gość zobacz i oceń moje 5er
Ostatnio zmieniony przez seniorita 11-09-10, 20:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
woytek13 



BMW: e87 120d+
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 295
Skąd: Fajsławice
Wysłany: 11-09-10, 20:51   

Auto nie jest moje, a kolegi, który z tego co wiem to na tym forum konta nie posiada. Pisać możecie, owszem ale niewiele to wniesie w wygląd auta w przyszłości. Właścicielowi się podoba, a jakby były wolne fundusze to z pewności i dwa komplety halogenów w kolorze żółtym by kupił (drugi dla mnie :lol: )

Proszę również zachować jakiś poziom oceny auta (tak Panie Gringo, to do Pana). Jesteśmy ludźmi którzy jakieś szkoły w życiu kończyli i nasze słownictwo powinno być bogatsze również w słowa inne niż "wieśniactwo" (btw słownik firefox'a nie zna tego słowa i mi podkreśla, rozumiem że chce być grzeczny ale żeby nie znać wcale :lol: )

pozdrawiam sercecznie :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14