Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: yeahman
25-09-10, 00:30
jest możliwość powiekszenia zbiornika paliwa E36 1.8 Sedan
Autor Wiadomość
Kratek 



BMW: Szukam
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 23 razy
Wiek: 34
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 3467
Skąd: BMW Zone
Wysłany: 23-09-10, 22:26   

chudy, ehhh silnik benzynowy - benzyna chyba ze chcesz palnik :lol:


///ESIU, dobra no ja mówie kto jak lubi.
 
 
seniorita 
wariatka ;)



BMW: e39 540 e46 330
Imię: Monika
Silnik: M54
Pomogła: 67 razy
Wiek: 102
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 5602
Skąd: WZ
Wysłany: 23-09-10, 22:28   

///ESIU napisał/a:
jeżdze do MCdonalda oddalonego o 100km choć sa blizej tylko po to by napić sie shejka a przy tym sobie pozapindalać cały czas na odcince :cwaniak2:


eeeeeeee... też tak masz? U nas ostatnio afera była kto z Rondomia ma wracać :lol:

Kratek napisał/a:
chudy, ehhh silnik benzynowy - benzyna chyba ze chcesz palnik :lol:


Ni zarzekaj się tak i zastanów czemu BMW wypuszczało auta z fabrycznym gazem :19:
_________________

Gość zobacz i oceń mojego juniora
Gość zobacz i oceń mojego kapsla
Gość zobacz i oceń moje 5er
 
 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Pomógł: 152 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 23-09-10, 22:31   

Kratek, swego czasu też powtarzalem ze gaz to dobry do zapalniczek, ale nauczyłem sie liczyć siano mam lpg i mam wyje.ane :lol:

seniorita napisał/a:
eeeeeeee... też tak masz? U nas ostatnio afera była kto z Rondomia ma wracać :lol:


a jade do wawki po latareczke bo mi się coś ubzdurało, nie wazne poco grunt by przewieśc du@pe
_________________
 
 
chudy 
7.62mm



BMW: e30
Silnik: m30b35 ?
Pomógł: 42 razy
Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 1464
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-09-10, 22:59   

wole w ostatecznosci jezdzic na gazie niz pchac auto od stacji do stacji i nie miec na paliwo, albo posmigac za te same pieniadze co bym dal na bene 100km wiecej na gazie ;] proste rachunki jak ///ESIU mowil...a po drugie czasy gazu z dupy sie juz skonczyly sa swietne instalacje przy ktorych bys nawet nie wiedzial na czym jedziesz.amen
_________________

 
 
 
SlaVkoEg 



BMW: E36
Silnik: M40B18
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 369
Skąd: Elbląg
Wysłany: 23-09-10, 23:44   

Kratek napisał/a:
Jak tam se chcesz,gaz jest dla ubogich


Kratek napisał/a:
seniorita, Nie bo jakby był bogaty to by nie tankował gazu ;]


seniorita napisał/a:
Cytat:
Piszecie o gazie!! Weź jak to wygląda podjeżdżasz samochodem marki bmw na stacje benzynową i tankujesz do takiej marki jak bmw gaz!!


Ja nie mam z tym problemu w e39 :P


:lol: Mam rozumieć, że Ty jeździsz na benzynie i jesteś bogaty?? i w dodatku E30 z 1.8i :> Nie znam Ciebie ani Seniority ale te jej E39 z gazem jest kilku krotnie więcej warte niż E30 ;) Piszesz głupoty chłopie bo nie wiem co to za wstyd mieć gaz w BMW. Poza tym to założenie dobrej instalacji gazowej do dobrego BMW to koszt większy niż jest warte Twoje E30. Jak ktoś robi sporo kilometrów to lepiej jest mu zapłacić 2.20zł niż prawie 5 zł za paliwo :P
_________________

 
 
Kri$$ 
Nowy User - Witamy ;)


BMW: e46
Imię: Krzysiek
Silnik: m47
Nadwozie: Touring
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7
Skąd: Wrocław | Valencia
Wysłany: 24-09-10, 08:25   

Też kiedyś byłem zdania, że gaz jest do zapalniczek, ale jak to się mówi: tylko krowa nie zmienia poglądów. Sam nie mam gazu, bo mi się nie kalkuluje zakładać instalacji - za mało jeżdzę. Jestem w stanie zrozumieć argumenty, że LPG może negatywnie wpływać na stan silnika np. wypalać gniazda zaworowe. Trzeba jednak oddać sprawiedliwość, że dzieje się to zazwyczaj w przypadku, gdy jest założona budżetowa instalacja, serwisowana w sposób niewłaściwy. Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi - tylko musi być robione z głową.

Tak jak pisała Seniorita przecież było e36 316g, obecnie coraz popularniejsze staje się CNG, a niektóre firmy oferują fabrycznie nowe auta z instalacją gazową zakładaną (np. Skoda, i chyba Fiat oraz Dacia). Poza tym gaz jest takim samym paliwem jak Pb czy ON - używa się go powszechnie w przemyśle, tylko w kulturze motoryzacyjnej się po prostu przyjęło, że jeździ się tylko na ropie albo bajurze. Tak samo jak w Stanach nie jeździ się na ropie - i co? Tam też obciachem jest podjeżdżać na stację klekotem?

A argument pt. "mając BMW nie wypada tankować LPG" rozkłada mnie na łopatki... :lol: Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć, jak ktoś ma nową siódeme za 400k i sra kasą z założenia, ale o czym my mówimy?! O autach które są warte kilka, kilkanaście tysięcy. Dumnie się oznajmia "jeżdzę na Pb - w końcu stać mnie na BMW". A może "nie stać mnie na najtańszego nowego Fiata Pandę"?

Zwłaszcza, że często ci (zaznaczam, że nie uskuteczniam teraz żadnym wycieczek personalnych), którzy najgłośniej krzyczą, że gaz jest do kuchenek, oszczędzają w sposób dużo bardziej inwazyjny dla auta: lejąc tanie PB w którym pełno pływa pełno syfu, używając tanich (lipnych) części zamiennych, czy druciarsko "naprawiając" auto.

tyle z mojej strony

EDIT:

A żeby nie było, że nie na temat - to z tego co pamiętam, z opowieści ludzi, którzy jeździli na Ukrainę żeby przemycać samochodami paliwo, to większość baków da się powiększyć o ok 20%. Z tego co pamiętam odpowietrzając, ale głowy sobie nie dam obciąć, bo to już dawno temu było.
 
 
 
Kratek 



BMW: Szukam
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 23 razy
Wiek: 34
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 3467
Skąd: BMW Zone
Wysłany: 24-09-10, 15:16   

SlaVkoEg, Sądząc po tym co mówisz to albo nie masz auta,albo masz e36 1.6. Ale jedno jest pewne w gazie ;] Tak możesz sądzic ze jestem bogaty, a silnik mam 1.8 bo cchiałem miec te auto i i i... ale cóż... nie twoja sprawa ;]

Dobra niech wam bedzie zgodze sie ze jak ktos duzo jezdzi to mu sie przyda ja mało jezdze wiec mi to zbędne.
 
 
SlaVkoEg 



BMW: E36
Silnik: M40B18
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 369
Skąd: Elbląg
Wysłany: 24-09-10, 17:38   

Kratek napisał/a:
SlaVkoEg, Sądząc po tym co mówisz to albo nie masz auta,albo masz e36 1.6. Ale jedno jest pewne w gazie ;]


i tu Cie chłopcze zdziwię bo mam auto, a dokładnie E36 z tym samym silnikiem co i Ty - auto nie zachwyca więc się nie afiszuje tym że jeżdżę BMW :lol: i niestety nie zgadłeś bo jest bez gazu.

Kratek napisał/a:
Tak możesz sądzic ze jestem bogaty, a silnik mam 1.8 bo cchiałem miec te auto i i i... ale cóż... nie twoja sprawa ;]


Masz racje nie moja sprawa i szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to, ale nie mogę słuchać ani czytać takich gówniarskich tekstów jakie Ty piszesz. Bogaty raczej nie jeździłby E30 z w sumie najgorszym silnikiem jaki BMW tam wsadziło. Jak masz jeszcze jakieś pytania to przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisał Kri$$ bo dobrze to podsumował.

Kri$$ napisał/a:
A argument pt. "mając BMW nie wypada tankować LPG" rozkłada mnie na łopatki... :lol: Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć, jak ktoś ma nową siódeme za 400k i sra kasą z założenia, ale o czym my mówimy?! O autach które są warte kilka, kilkanaście tysięcy. Dumnie się oznajmia "jeżdzę na Pb - w końcu stać mnie na BMW". A może "nie stać mnie na najtańszego nowego Fiata Pandę"?

Zwłaszcza, że często ci (zaznaczam, że nie uskuteczniam teraz żadnym wycieczek personalnych), którzy najgłośniej krzyczą, że gaz jest do kuchenek, oszczędzają w sposób dużo bardziej inwazyjny dla auta: lejąc tanie PB w którym pełno pływa pełno syfu, używając tanich (lipnych) części zamiennych, czy druciarsko "naprawiając" auto.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 17