Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening driftu Biłgoraj
Autor Wiadomość
woytek13 



BMW: e87 120d+
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 295
Skąd: Fajsławice
Wysłany: 19-10-10, 21:30   Trening driftu Biłgoraj

Coś ode mnie. Zdecydowanie wolę robić zdjęcia jak mi dłonie nie zamarzają... Jako fotograf (fotograf-amator) nie jestem zadowolony z tego dnia. Ale to ocenią inni, a nie ja. Krytyka mile widziana :)

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


15.


16.


17.


18.


19.


20.


21.


22.




bonus?


_________________
 
 
 
przemo78 



BMW: E46 3XX Touring
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 941
Skąd: Siedlce i Wawka
Wysłany: 20-10-10, 10:13   

większośc fotek masz takich że przód auta w ogóle nie oddycha :( czyli w tyle dużo w kadrze a z przodu nic, wiem że w sumie to drift wiec dym też się liczy ale ja bym chyba próbował nawet przy obróbce stawiać centralnie punkt główny - czytaj auto :) , oczywiscie nie pisze o kadrach które z zamierzenia miał być ucięte

ps. bonus AMG z shiftera jakoś sobie słabo w lublinie radziło i uważam że to zdecydowanie za ciężkie auto jak na takie akcje
_________________
www.odjazdowenaklejki.pl

www.vermilion-jp.com
 
 
woytek13 



BMW: e87 120d+
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 295
Skąd: Fajsławice
Wysłany: 21-10-10, 13:43   

No właśnie to nie było takie łatwe. Z jednej strony wiadomo auto to punkt centralny, ale jest też dym który w drifcie jest taką wisienką na torcie ;) Patrząc na 10 (może zły przykłąd bo tu jest niezdrowo ciasny kadr z każdej możliwej strony) to auto jest centralnie, niby panoramowanie jest, coś tam z dynamiki też widać ale szału nie ma. Takich zdjęć miałem setki więc trzeba było coś z kadrami kombinować. Wbrew pozorom to dużo myślenia żeby wykrzesać jakiś ciekawszy kadr.

No i szukałem różnych wersji. Szkoda że nikt więcej nie piszę nic o zdjęciach. Nie wymagam szczególnych komentarzy typu "nad dachem wystaje kawałek krzaka, lub auto o 2stopnie krzywo itp". Mówcie ludzie które zdjęcie się podoba, a które mniej. To naprawdę pomoże w kolejnych wariacjach z aparatem ;) Się nie obrażę przecież jak ktoś mi napisze że są do dupy.

A no i z tymi kadrami to też taka sprawa, że mając 30 zdjęć gdzie auto jest centralnie to nie pomoże nam nic wtedy i paczka zdjęć uznana będzie ogólnie za nudną. Szczególnie że na treningu wymiatały 4 auta, no max 5. Więc i one mają najwięcej zdjęć.
_________________
 
 
 
przemo78 



BMW: E46 3XX Touring
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 941
Skąd: Siedlce i Wawka
Wysłany: 22-10-10, 19:46   

widzisz jak jest, nie bardzo ktoś chce sięwypowiadać bo nie zna się na temacie, ot co ... jak było by parunastu miłośików foto moto to było by inaczej ;)
_________________
www.odjazdowenaklejki.pl

www.vermilion-jp.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 14