Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
pilne!!! pali na 3 gary!!! :(
Autor Wiadomość
Grzesiak83 



BMW: e36 316i
Imię: Grzesiek
Wiek: 40
Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 17
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: 06-07-08, 12:40   pilne!!! pali na 3 gary!!! :(

Witam mam taki problem bo po odpaleniu pali mi na 3 gary wymienilem swiece na nowe i nic nie pomoglo a na starych nie bylo widac zeby ktoras zalewalo czy cos jak auto sie podgrzeje i przelacza sie na gaz (sekwencja BRC) to juz chodzi normalnie tak sie stalo po dluzszym postoju jak wrocilem pare razy pojezdzilem bylo normalnie tylko swiecila rezerwa i ostatnio odpalam auto po nocy jak se stalo spokojnie w garazu i pali na 3 gary co moglo sie stac??????
 
 
 
DIDI 
Black gleboszuracz



BMW: Czarne :)
Imię: Daniel
Silnik: M50B25
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 1417
Skąd: NBA
Wysłany: 06-07-08, 13:37   

Patrz przewody, kopułkę. To zapewne wina prądu!
_________________
"My robimy te manewry tuuuu, więc podejdź bliżej i zejdź trochę w dół..." :P

MOJE FELGI NA SPRZEDAŻ!!!
http://img511.imageshack....38/becikes3.jpg

Moja black bejbe ;) http://www.bmw3er.pl/viewtopic.php?t=279
 
 
Hamerman 
150 KM i 1 OGIER :)



BMW: E36 320i
Imię: Marcin
Wiek: 39
Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 200
Skąd: Leszno/Swindon
Wysłany: 06-07-08, 14:41   

swiece sprawdz !! mi tez wczoraj palil czasem na 5 a dzis juz na 6 :) wina byla swieca :)
_________________
BAYERISCHE MOTOREN WERKE
 
 
 
x_e_o_n 



BMW: E60 530i SMG
Imię: Mariusz
Silnik: N53B30
Pomógł: 81 razy
Wiek: 45
Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 2521
Skąd: K/R/A/K/O/W
Wysłany: 06-07-08, 14:55   

Cisnienie paliwa , wtryski jezeli chodzi na LPG normalnie to nie ma nic wspolnego z WN
_________________
ZAPRASZAM !!


 
 
ac_schnitzer 
M54B25TU


BMW: 525i
Imię: E39 ///M-pakiet
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 470
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 06-07-08, 15:54   

hehe ja obstawiam oberwany kabelek w miejscu lutowania i podlaczania instalacji gazowej ;) przy wtryskiwaczu lub uszkodzony komoputer od gazu

odpinaj kable WN i znajdz na ktory to cylinder nie chodzi, a potem szukaj dalej po przewodach.

lub

jedz na reklamacje


komputer gazowy zczytuje sygnal z benzyny, ale nie podaje go dalej na wtryskiwacz benzynowy - to najprawdopodobna przyczyna skoro na benzynie nie chodzi a na gazie chodzi dobrze ;)
 
 
Hamerman 
150 KM i 1 OGIER :)



BMW: E36 320i
Imię: Marcin
Wiek: 39
Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 200
Skąd: Leszno/Swindon
Wysłany: 06-07-08, 16:04   

ac_schnitzer, dobrze gada to jest bardzo prawdopodobne
_________________
BAYERISCHE MOTOREN WERKE
 
 
 
ac_schnitzer 
M54B25TU


BMW: 525i
Imię: E39 ///M-pakiet
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 470
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 06-07-08, 19:27   

Hamerman, jestem gazownikiem ;)
 
 
Grzesiak83 



BMW: e36 316i
Imię: Grzesiek
Wiek: 40
Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 17
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: 06-07-08, 22:58   

kopulki nie mam mam silnik m43 tam nie ma rozdzielacza stawiam na to ze komp od gazu moze nie podawac jakis informacji, ale czemu co to moze miec wspolnego kiedy auto odpala na benzynie, bez niej nie uruchomie auta bo nie przelacze na gaz naewt jak silnik cieply a jak swiece wymienialem na NOWE wczoraj zaraz po tym jak to sie stalo to te stare ani nie byly jakos zalane czy nawet czarne lub okopcone jak by to mogla byc ich wina, wiec chyba cos z ktoryms wtryskiwaczem bedzie. jutro jade do mechanika moze dojdzie co to sie stalo a jak nic nie poradzi to sie zwroce do tego co zakladal mi gaz, moze faktycznie cos z tym kompem od gazu. pzdrawiam dam odp co za usterka jak naprawi sie to :)

[ Dodano: Pon Lip 07, 08 10:38 ]
Witam ponownie :) dzis wrocilem od mechanika stwierdzono usterke ze nie pali na 3 cylinder przyczyna bylo urwanie sie kabelka od wtryskiwacza ktory wogole przestal dzialac. Czyli po prostu jak mi gazownik montowal wtryskiwacze gazowe to musial za mocno naprezyc przewody od wtryskiwaczy benzynowych co zaskutkowalo urwaniem sie jednego przewodu. Koszt naprawy z diagnostyka przez komputer 80 zl nie wiem czy duza cena Pozdrawaim wszystkich i ciesze sie z szczesliwego nie drogiego za bardzo zakonczenia :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 15