Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: no_limit
23-02-11, 08:54
Wybór silnika benzynowego
Autor Wiadomość
no name 
aśnaebaem :)



BMW: E32 / E36
Imię: Waldorf
Silnik: Jest
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1485
Skąd: wawa
Wysłany: 22-02-11, 16:54   

Kamilek30 napisał/a:
pozdrawiam i żegnam

Nie jesteś konsekwenty w swoich wypowiedziach
_________________
Bóg dał Nam nogi byśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na glebie.Moja Czarna Inez - E92
 
 
///Bolo 


BMW: 328
Imię: Norbert
Pomógł: 3 razy
Wiek: 32
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 720
Skąd: Kozienice
Wysłany: 22-02-11, 16:56   

hmmm jestem burakiem ale jestem z tego dumny :yeah: i z moich buraczanych kolegów też :7:

Podpisuje sie pod tym ze jak ktos pyta o spalanie to nie stać go na ten samochod. Ja tam raczej na spalanie nie zwracam uwagi ile spali tyle widocznie musial i koniec.

Ale widok wysiadajacego zapyziałego chłopka z golfa IV i tankującego za 30zl ropy jest cezcenny. BMW to prestiż i radość z jazdy (szczególnie zimą) :D

żegnam cie serdecznie środkowym palcem. :ok:

Kolego jezdzilem tym st220 i o dupe potłuc, pali 16l to lekką nogą, w środku ta konsola to jedno wielkie badziewie, zegarek rodem z najbidniejszej wersji e30 i to na srodku konsoli :lol:


1,8t? mam a3 z takim silnikiem i ciotka ktora nim smiga z lekką noga ma 13L w miescie. Jak chcesz jezdzic jak emeryt to kup sobie IV sdi i stresuj sie przy wyprzedzaniu rowerzysty :lol:


///Esiu ale za to dresy są zajebi$R%@strze i wygodniejsze. :hyhy: apropo dresów. zamówiłem sobie nowe to na spota sie w nich wylansuje. :lol:
Ostatnio zmieniony przez ///Bolo 22-02-11, 17:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Pomógł: 152 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 22-02-11, 16:58   

musisz troche poczytać, zauważysz pewna przypadłośc jesli chodzi o spalanie w bmw
niskie spalanie maja silniki 4cylindrowe,
potem 2,0 jest juz 6cio i nie wazne czy jest to tylko 2,0 czy np. 2,8 spalanie jest tylko nieco wieksze a moc znacznie, dla tego bmw warto kupowac z wiekszymi silnikami

jedna rada, poczytaj i sam wyciagniesz wnioski

i powtarzam nie porównuj audi czy też forda do bmw bo to sa dwa rózne swiaty


druga sprawa dresy bywaja drozsze od lewajsów :lol:
_________________
 
 
E30 ROST 
e46 330iC skalpel


BMW: 325 e30 m50T
Silnik: 2.5 24vent
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 517
Skąd: BAU
Wysłany: 22-02-11, 17:02   

druga sprawa dresy bywaja drozsze od lewajsów :lol: - nie mam dresow ........ w sumie levajsuw tez :wstyd: co do kolesia to niech sobie kupi honde bo na hondizarza jego teksty mi pasuja nie obrazajc wlascicieli hond!! :bmw: :bmw: :bmw: :bmw: forever
_________________
czesci e30
http://www.youtube.com/watch?v=Yq3zYBwzuT0
 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Pomógł: 152 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 22-02-11, 17:04   

E30 ROST napisał/a:
co do kolesia to niech sobie kupi honde bo na hondizarza jego teksty mi pasuja nie obrazajc wlascicieli hond!!


albo tych z vwgolf mazowsze czy jak im tam,
u nich tylko sie teoretyzuje aby sypią cyferkami osiągami z katalogów i jedno co sie w kułko przewija to ile spali po czipie :lol:
_________________
 
 
Kamilek30 


Nadwozie: Sedan
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 35
Skąd: BP
Wysłany: 22-02-11, 17:05   

///Bolo napisał/a:
hmmm jestem burakiem ale jestem z tego dumny :yeah: i z moich buraczanych kolegów też :7:

Podpisuje sie pod tym ze jak ktos pyta o spalanie to nie stać go na ten samochod. Ja tam raczej na spalanie nie zwracam uwagi ile spali tyle widocznie musial i koniec.

Ale widok wysiadajacego zapyziałego chłopka z golfa IV i tankującego za 30zl ropy jest cezcenny. BMW to prestiż i radość z jazdy (szczególnie zimą) :D

żegnam cie serdecznie środkowym palcem. :ok:

Kolego jezdzilem tym st220 i o dupe potłuc, pali 16l to lekką nogą, w środku ta konsola to jedno wielkie badziewie, zegarek rodem z najbidniejszej wersji e30 i to na srodku konsoli :lol:


1,8t? mam a3 z takim silnikiem i ciotka ktora nim smiga z lekką noga ma 13L w miescie. Jak chcesz jezdzic jak emeryt to kup sobie IV sdi i stresuj sie przy wyprzedzaniu rowerzysty :lol:


///Esiu ale za to dresy są zajebi$R%@strze i wygodniejsze. :hyhy: apropo dresów. zamówiłem sobie nowe to na spota sie w nich wylansuje. :lol:





no a ja mam mustanga i corvette w stodole :) po co gadasz takie głupoty jak nie wiesz ? zaprasam do lektury na forum audi i sie przekonasz :)

tylko że ten z golfa z dobrym wirusem Cie objedzie i spali 2 x mniej :) i będzie sie smial tylko :) i nie porównuj st220 do jakiegos bmw bo to klasa sama w sobie w tym aucie :) obejrzyj na youtubie co jeremi clarkson mowił o tym aucie i wywnioskuj cos ;)

"żegnam cie serdecznie środkowym palcem. :ok: "
tak jak pisałem - chamstwo i dziecinada :)
 
 
///Bolo 


BMW: 328
Imię: Norbert
Pomógł: 3 razy
Wiek: 32
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 720
Skąd: Kozienice
Wysłany: 22-02-11, 17:09   

ahhhhh.

Kolego jutro specjalnie ci zrobie fotki a3ki a ST juzniestety nie bo poszedl w wakacje do żyda ale mozesz go spotkac na allegro. wyskakujący 3bieg, srebrny z czerwoną skórą to jego znaki rozpoznawcze. poszedl do żyrardowa.


Co do tych wyscigów to mam od tego dziadkowe v6 4x4 wiec raczej nie kreci mnie scigówka z jakimis ropciuchami.


na chamstwo odpowiadam chamstwem, jak juz pojechales calemu forum po burakach to co mialem sie schować do sałatki? nie nie kolego burak zawsze cie dojedzie :cwaniak2:



:lol: :lol: :lol:


Co do tej stodoły to ja w porównaniu do ciebie nie patrze na spalanie i mimo wieku juz paroma autkami jezdzilem których ty na oczy nie widziałeś. :ok:
 
 
Kamilek30 


Nadwozie: Sedan
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 35
Skąd: BP
Wysłany: 22-02-11, 17:11   

chyba w slaonie je widziałes i co najwyżej pozwolili usiąsc na troche ;) no spoko :)
 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Pomógł: 152 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 22-02-11, 17:11   

Kamilek30 napisał/a:
tylko że ten z golfa z dobrym wirusem Cie objedzie i spali 2 x mniej :) i będzie sie smial tylko :)


chłopie co Ty opowiadasz hehehe te vagii tylko wgniataja w fotel, takie jest odczucie siedząc za kółkiem, niestety tylko odczucie :wstyd:

Kamilek30 napisał/a:
i nie porównuj st220 do jakiegos bmw bo to klasa sama w sobie w tym aucie :)

buhahaha normalnie leże leze i wstac nie moge :lol: :lol:
Kamilek30 napisał/a:
obejrzyj na youtubie co jeremi clarkson mowił o tym aucie i wywnioskuj cos ;)

uhuhuhu zawołałem zone, pokazałem jej ten tekst ona tez wstać z podłogi nie moze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nie mamy o czym rozmawiać jezeli tak na powaznie bierzesz top geara :lol:
_________________
 
 
maly525 



BMW: 320
Imię: Marcin
Silnik: m20b20
Nadwozie: Cabrio
Wiek: 45
Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 44
Skąd: Wolomin
Wysłany: 22-02-11, 17:15   

nie znam się bardzo na fiordach ale rozumiem że ten cały st220 to jakaś wersja sportowa niby?Koleżko Kamilek widziałeś kiedyś BMW w wersji M?Wątpię.Więc chyba nie wiesz co to jest klasa sama w sobie
 
 
E30 ROST 
e46 330iC skalpel


BMW: 325 e30 m50T
Silnik: 2.5 24vent
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 517
Skąd: BAU
Wysłany: 22-02-11, 17:16   

a jest w fordzie cos wyzej niz st??? przyrownujac seryjna 3 do forda gowno worda ??
pogonic barana :kij:
_________________
czesci e30
http://www.youtube.com/watch?v=Yq3zYBwzuT0
Ostatnio zmieniony przez E30 ROST 22-02-11, 17:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kucharz 
lokalny ekscentryk



Imię: Konrad
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 18 razy
Wiek: 43
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 2439
Skąd: Siedlce
Wysłany: 22-02-11, 17:16   

Kamilek30 napisał/a:


no a ja mam mustanga i corvette w stodole :) po co gadasz takie głupoty jak nie wiesz ? zaprasam do lektury na forum audi i sie przekonasz :)

tylko że ten z golfa z dobrym wirusem Cie objedzie i spali 2 x mniej :) i będzie sie smial tylko :) i nie porównuj st220 do jakiegos bmw bo to klasa sama w sobie w tym aucie :) obejrzyj na youtubie co jeremi clarkson mowił o tym aucie i wywnioskuj cos ;)

"żegnam cie serdecznie środkowym palcem. :ok: "
tak jak pisałem - chamstwo i dziecinada :)


clarkson nigdy moim zdaniem nie byl wiarygodnym recenzentem samochodów, top gear to bardziej szoł niż rzetelne źródło informacji

poza tym, na forum bmw każdy będzie polecał bmw
i nieważne, żę pali prawdopodobnie więcej od pozostałych marek, bo każdy kupujący bawarkę jest tego świadomy
zresztą, w bmw nie chodzi o niskie spalanie

Kamilek30 napisał/a:


"żegnam cie serdecznie środkowym palcem. :ok: "
tak jak pisałem - chamstwo i dziecinada :)


sam zacząłeś o burakach

poza tym co, mamy tobie napisać nieprawdę, że e46 325i spali w mieście 9litrów?
doceń, że po prostu chcemy wyperswadować zakup samochodu, na którego utrzymanie, nie zrozum tego źle, może ciebie nie stać
Ostatnio zmieniony przez kucharz 22-02-11, 17:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Pomógł: 152 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 22-02-11, 17:17   

no mamy tutaj kalase samą w sobie http://www.youtube.com/watch?v=ejVi34lV8ME
pozqamiatane :lol: :lol: :lol:
_________________
 
 
E30 ROST 
e46 330iC skalpel


BMW: 325 e30 m50T
Silnik: 2.5 24vent
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 517
Skąd: BAU
Wysłany: 22-02-11, 17:18   

nie zrozum tego źle, ciebie nie stać- popieram!!
_________________
czesci e30
http://www.youtube.com/watch?v=Yq3zYBwzuT0
 
 
Andzik 
Ordnung muss sein



BMW: E21 E36 E38
Imię: Adrian
Silnik: odM10doV8
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 12 razy
Wiek: 33
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 1324
Skąd: Darłowo/Toruń
Wysłany: 22-02-11, 17:19   

kucharz napisał/a:
poza tym co, mamy tobie napisać nieprawdę, że e46 325i spali w mieście 9litrów?
doceń, że po prostu chcemy wyperswadować zakup samochodu, na którego utrzymanie, nie zrozum tego źle, może ciebie nie stać


Zgadam się z Tobą, bo później po jakimś czasie, jak to zwykle bywa z takimi ludźmi było by psioczenie, że jednak bmw to złom, a "bedziesz mial wydatki" to byla prawda, i że 2.5 pali mi aż 12l co mogło się zepsuć
_________________
Gość Moje byłe E36
E21

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15