Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
E36 PRZEDLIFT A POLIFT
Autor Wiadomość
Blitz 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 417
Skąd: Opole
Wysłany: 19-09-17, 19:34   E36 PRZEDLIFT A POLIFT

Czy jest ktoś w stanie w skrócie czarne na białym napisać, czy wszystko gra w aucie jeśli chodzi o rocznik i produkcje. Czy jest coś mieszane. Produkcja 09.96 rok. Wiem, że Kamil z Auto Bawarii kiedyś tłumaczył dokładnie ale chciałbym jeszcze raz przyswoić informacje. Czy w moim samochodzie wszystko się zgadza.





Z góry dzięki za INFO
 
 
Szejk 


BMW: E36
Imię: Bartek
Silnik: M52B20
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 140
Skąd: WGM
Wysłany: 19-09-17, 20:46   

Tutaj masz sporo o tym:
http://bmw3er.pl/viewtopi...er=asc&start=60

Może z tego coś wyciągniesz :ok:

Dodam tylko, że również mam 09.1996 i u mnie jest poducha pasażera, ale jak to jest to Ci niestety na 100% nie powiem :piwo:
 
 
Dav 



Imię: Dawid
Silnik: M52B20
Nadwozie: Touring
Pomógł: 48 razy
Wiek: 32
Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 2555
Skąd: Białystok
Wysłany: 19-09-17, 22:17   

Tutaj masz deskę rozdzielczą przedlift, przedliftowy schowek i atrapę z przedliftowym grillem. Zegary nie wiem, bo chyba w polifcie różnią się tylko sposobem w jakim podawane jest paliwo. W polifcie masz w ułamkach.
_________________

 
 
Marcin_GS 



BMW: e36
Imię: Marcin
Silnik: M52B28
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 22 razy
Wiek: 41
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 2672
Skąd: Prenzlau DE
Wysłany: 20-09-17, 09:16   

Dav napisał/a:
Tutaj masz deskę rozdzielczą przedlift, przedliftowy schowek i atrapę z przedliftowym grillem. Zegary nie wiem, bo chyba w polifcie różnią się tylko sposobem w jakim podawane jest paliwo. W polifcie masz w ułamkach.


nie ma takiego czegoś jak deska przedliftowa, jest wersja z air bag i bez, która była też montowana po lifcie (bardzo często angole mają tylko poduchę kierowcy), schowek co widzę na foto jest właśnie poliftowy. Zegary przedliftem są wyskalowane do 260 km/h plus temperatura ma kreskę po srodku, oraz wskaźnik paliwa jest wyskalowany w litrach. w polifcie skala prędkościomierza 240 km/h, brak środkowej kreski w temp. a poziom paliwa wyskalowany w ćwiartkach. miałem też e36 kombi z 96 roku i było tak jak u ciebie, kierownica na starej instalacji elektrycznej, grill na wąską nerkę i kierunkowskazy na śrubkę. miałem 95 rok i tam już była kierownica na nowej instalacji elektrycznej, plus grill na wąską nerkę i zderzak polift a błotniki przedlift. w e36 naprawdę ciężko dojść z tym liftingiem.
_________________

 
 
 
Blitz 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 417
Skąd: Opole
Wysłany: 20-09-17, 10:05   

Chciałem się upewnić, bo wedle teorii kilku osób moje auto to rzeźba składana z polifta i przedlifta, a jestem pewny że nie jest to prawdą. I dzięki za wyjaśnienie :9:
 
 
4Navig8 


Dołączył: 30 Wrz 2017
Posty: 218
Skąd: Młode Wilki
Wysłany: 22-10-17, 21:14   

E36 sedan 1995r miałem deskę z poduszką pasażera.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 15