Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: lolejko
03-10-08, 10:23
Wloty M3 ciąg dalszy specjalnie dla x_e_o_n-a
Autor Wiadomość
padre 
-------------



BMW: E36 325 - 2.8 - 3.2
Imię: Mariusz
Silnik: S50B32
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 1347
Skąd: Chojnice
Wysłany: 02-10-08, 11:22   Wloty M3 ciąg dalszy specjalnie dla x_e_o_n-a

Wstawiłem dalszą część zamkniętego tematu wlotów, gdyż dla wszystkich dyskusja się wyczerpała, ale dla x_e_o_n-a niestety nie. Chyba na forum nie mógł pokazać swojego prawdziwego „ja” i woli do mnie na priv pisać swoje prostackie motywacje i wyzwiska. Chcemy się odciąć od stereotypu krążącego o kierowcach BMW, ale dzięki takim ludziom niestety chyba to prawda w znacznej części. Najlepsze jest to, że pisząc do mnie sam ma wyłączone otrzymywanie wiadomości i cieszy się, że może w jedną stronę rzucać błotem, pewnie nie za dużo ma argumentów.
Kolega w temacie chciał zobaczyć takie wloty więc go poinformowałem, gdzie może na nie zerknąć i na tym moja rola się zakończyła. Coś może się komuś nie podobać, ale niech na siłę nie wciska swoich racji tym bardziej, że argumenty są cienkie, a tak naprawdę to wcale ich nie ma. Ktoś kto na klapie ma znaczek „prawie jak \\\M” sam udziela się w sprawie wlotów.
X_e_o_n, jeżeli masz coś jeszcze do powiedzenia nowego w sprawie wlotów to proszę, specjalnie dla Ciebie otworzyłem temat abyś mógł dokończyć to co zacząłeś.
Wiem, że się Tobie nie podobają tak jak wielu innym, ale w dyskusji publicznej można to powiedzieć w trochę inny sposób. Ja też wcześniej dałem komentarz do twojego wozu, że mi się podoba chociaż mogłem się przyczepić do kilku detali, dla mnie liczy się ogólny wizerunek.

ps. Nie pisz do mnie na priv, masz tu pole do popisu>

Poniżej cytuję wiadomości od X_e_o_n-a na mój priv:

"Masz chlopaku jakies kompleksy pytasz co kto sadzi o tym syfie co chcesz zalozyc to Ci kazdy odpowiada i w 90 % odpowiedzi masz na Nie chcesz sie osmieszac spoko wali mnie to w koncu z kogo jak nie z takich jak Ty mozna sie smiac mijajac ich na ulicy a moje zderzaki sa z laminatu i w dodatku zrobilem je sam .Wydawalo mi sie ze ani razu nie obrazilem Cie opisujac w temacie ale ta wiadomoscia mam taki zamiar nie pozdrawiam "

" hehehe oststnie zdanie do Ciebie a kto ty jestes i nie zyczysz sobie zebym do Ciebie pisal a zakladanie wlotow na blotniki to kicz , syf , wiocha , i swiadczy tylko i wylacznie o dobrym guscie posiadacza wozu powodzenia w doradzaniu w modyfikacjach jest jak najbardziej ok "

"A sorki teraz juz wiem czemu tak cie ruszyl ten temat bo sam masz zrobiona wioche z auta i dlatego chcesz miec kogos z kogo tez sie beda smiac A co do gowniarza to moze ale nie napewno chlopaczku "

"poskarzylo sie ........... tylko nie placz bedzie ok wloty sa naprawde super "
_________________
Legio Patria Nostra
 
 
no_limit 
AdrenalineUser



BMW: 3er
Silnik: M52B28
Wiek: 40
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 3093
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-10-08, 11:29   

Ostrzegam tylko że temat jest pod specjalna uwagą moderatorów... Jakiekolwiek nieregulaminowe zachowania będą nagradzane czerwonym paskiem...

Mamy wymieniać zdanie a nie robic burdel...
_________________
We do what we want and we do it with pride
 
 
padre 
-------------



BMW: E36 325 - 2.8 - 3.2
Imię: Mariusz
Silnik: S50B32
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 1347
Skąd: Chojnice
Wysłany: 02-10-08, 11:41   

Dlatego napisałem to na forum bo nie życzę sobie aby ktroś mnie obrażał, sam jednak nie ma odwagi nic usłyszeć w zamian.
Byłem na różnych forach, ale takiego przypadku jeszcze nie miałem.
Niech wszyscy poczytają teksty "Kolegi".
_________________
Legio Patria Nostra
 
 
lolejko 
moderator BIG L



BMW: E46 sedan & E36 Convertible & E30 Tur
Imię: Karol
Nadwozie: Sedan
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 15498
Skąd: Kozienice
Wysłany: 02-10-08, 14:19   

Chłopaki dajcie sobie na wstrzymanie. Jeden lubi drugi nie i sprawa jasna.
Myślę, że nie ma sensu tego roztrząsać.
_________________
BMW KLIMAT KOZIENICE
E46 The Low&Slow Familly No.1 Classiefied
///3ERFEST FILM
 
 
 
padre 
-------------



BMW: E36 325 - 2.8 - 3.2
Imię: Mariusz
Silnik: S50B32
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 1347
Skąd: Chojnice
Wysłany: 02-10-08, 14:24   

Przecież dla mnie ta sprawa była zakończona, ale widać tylko dla mnie.
_________________
Legio Patria Nostra
 
 
x_e_o_n 



BMW: E60 530i SMG
Imię: Mariusz
Silnik: N53B30
Wiek: 45
Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 2521
Skąd: K/R/A/K/O/W
Wysłany: 03-10-08, 10:02   

oj :( teraz sie zalamalem dobrze ze jeszcze nie przytoczyles slow ktore napisalem w odpowiedzi do Admina .Widze ze slowa krytyki tak zle na ciebie wplywaja ze nie wiesz juz sam co masz ze soba robic ................ uwazasz ze kazda moja wypowiedz byla pozbawioan sensu i nic nie wnosila do tematu to popatrz na swoja zrobiles bydlo i tyle nie wiem ile masz lat szczeniaku ale wnioskuje ze dosc malo i uwazam ze moderator powinien ci walnac gobe ostrzezenia za ujawniania prywatnych wiadomosci poniewaz pislem je do ciebie a nie do wszystkich nie znize sie do twojego beznadziejnego poziomu i nie zacytuje twojego priwa uwazam temat za skonczony szkoda dalej sie ponizac do twojego poziomu


Jak juz napislem forum jest po to aby dyskutowac a nie nazucac kto co ma zrobic chcesz miec ladne wloty z Tesco to miej
I z tego co widze preferujemy calkiem odmienny styl tuningu ja dosc konserwatywny ty natomiast w kierunku Jugoli Turkow i tp.
 
 
padre 
-------------



BMW: E36 325 - 2.8 - 3.2
Imię: Mariusz
Silnik: S50B32
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 1347
Skąd: Chojnice
Wysłany: 03-10-08, 10:09   

Po stylu wypowiedzi można stwierdzić kto na jakim jest poziomie.
Następnym razem pisz na forum, a nie na priva, aż tak dobrze się nie znamy.
_________________
Legio Patria Nostra
 
 
no_limit 
AdrenalineUser



BMW: 3er
Silnik: M52B28
Wiek: 40
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 3093
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-10-08, 10:18   

Temat przenoszę do innego działu bo nie ma on nic wspólnego z tunningiem...
_________________
We do what we want and we do it with pride
 
 
lolejko 
moderator BIG L



BMW: E46 sedan & E36 Convertible & E30 Tur
Imię: Karol
Nadwozie: Sedan
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 15498
Skąd: Kozienice
Wysłany: 03-10-08, 10:23   

Myślę, że nie ma co tego roztrząsać dalej. Chyba wszystko już sobie zostało wyjaśnieone. Zamykam!!
_________________
BMW KLIMAT KOZIENICE
E46 The Low&Slow Familly No.1 Classiefied
///3ERFEST FILM
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 16