Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Komputer
Autor Wiadomość
mycha 


BMW: ,,,
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 1182
Skąd: ,,,
Wysłany: 17-11-08, 14:02   Komputer

No własnie, postanowiłam uzbierać sobie na laptopa :D , mąż mi nie kupi, bo każdą złotówkę ładuje w naszą budowę, ale powiedział, że jak sobie sama uzbieram mogę kupić :D
Więc zwracam się do Was, abyście podpowiedzieli jaki najlepiej kupić.
Nie ukrywam, że chcę jak najtańszy, nie musi być firmowy, najważniejsze aby było można bez problemu połączyć się z internetem, no i żebym mogła na nim przechowywać jakieś zdjęcia, filmiki itp.
Czy znajdę coś w miarę dobrego tak do 2tys zł, a najlepiej żeby jeszcze tańszy był :P

O np pierwszy lepszy z allegro, dobry jest?

http://www.allegro.pl/ite..._250gb_dvd.html

albo ten jeszcze tańszy :D
http://www.allegro.pl/ite...winxp_w_wa.html
 
 
no_limit 
AdrenalineUser



BMW: 3er
Silnik: M52B28
Wiek: 40
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 3093
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-11-08, 14:08   

Przede wszystkim do czego Ci jest potrzebny komputer...??

Bo jeżeli tylko do tego co napisałaś to spokojnie stykaja.... Jeżeli jakieś gry to napewno zaden się nie nadaje...

Pierwszy ma dwa razy większy dysk i szybszy procek... ale akurat żaden z procków nie jest demonem prędkosci... Wg. mnie pierwszy lepszy...

Do dwóch tys znajdziesz coś ciekawego... jak będe miał chwile to zajrze na allegro i coś może wkleje...
_________________
We do what we want and we do it with pride
 
 
mycha 


BMW: ,,,
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 1182
Skąd: ,,,
Wysłany: 17-11-08, 14:21   

no_limit napisał/a:


Bo jeżeli tylko do tego co napisałaś to spokojnie stykaja.... Jeżeli jakieś gry to napewno zaden się nie nadaje...


No własnie tylko do tego, co napisałam ;)
Do gier to mamy stacjonarny, a mnie chodzi tylko o to, abym mogła wygodnie sobie usiąść a nie męczyć się przy biurku.

Te co wkleiłam to tak tylko dla przykładu, ja kompletnie się nie znam na komputerach.
 
 
renoraines 
Przyjaciel Forum



BMW: było E39 540ia,E46 320cd
Imię: Bartek
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 992
Skąd: Wlkp
Wysłany: 17-11-08, 14:36   

http://www.allegro.pl/ite...00_dualcor.html Ten jest tez ok, nowy z gwarancją do netu, ogladania filmow i worda/excela wystarczy. Jest tani i Zielonej Gory, a jak dobrze zagadasz to zaplacisz mniej, bo przy odbiorze osobistym kupisz poza allegro i nie placisz prowizji. :ok:
_________________

 
 
mycha 


BMW: ,,,
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 1182
Skąd: ,,,
Wysłany: 17-11-08, 14:40   

renoraines napisał/a:
http://www.allegro.pl/item478122869_acer_laptop_t1400_wifi_2gb_120gb_dvd_x3100_dualcor.html Ten jest tez ok, nowy z gwarancją do netu, ogladania filmow i worda/excela wystarczy. Jest tani i Zielonej Gory, a jak dobrze zagadasz to zaplacisz mniej, bo przy odbiorze osobistym kupisz poza allegro i nie placisz prowizji. :ok:


O dzieki, fajny, tylko kurcze, najpierw musze nazbierać na niego, z moim oszczędzaniem to trochę potrwa.
 
 
WERA.. 



BMW: e 36 pszczółka
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 226
Skąd: mielec
Wysłany: 17-11-08, 18:11   

mycha ja mam taki jak podałas pierwszego na allegro... i nie narzekam na niego ... bardzo fajny jest
 
 
mycha 


BMW: ,,,
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 1182
Skąd: ,,,
Wysłany: 17-11-08, 21:10   

No to czyli wychodzi na to, że spokojnie do 1500zł znajdę jakiś w miarę dobry :D
 
 
WERA.. 



BMW: e 36 pszczółka
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 226
Skąd: mielec
Wysłany: 17-11-08, 21:31   

no pewnie ....
 
 
mycha 


BMW: ,,,
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 1182
Skąd: ,,,
Wysłany: 17-11-08, 21:34   

To muszę pomyśleć jak uzbierać te 1500zł, bo ja kocham wydawać kasę :wstydnis: :D
 
 
WERA.. 



BMW: e 36 pszczółka
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 226
Skąd: mielec
Wysłany: 17-11-08, 21:35   

nie tylko ty kochasz wydawac bo ja tez:(
 
 
Davo 
bezpieczny wariat



BMW: E36 cabrio & E30 drift edition
Imię: Dawid
Silnik: m50b20/---
Nadwozie: Cabrio
Wiek: 36
Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 803
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 17-11-08, 22:30   

powiem tak: siedze troche w branzy internetowej i komputerowej i jezeli mialbym Ci polecic cos dobrego to na pewno nie acera. lepiej np takiego hp, tylko ze one sa drozsze. z acerami sie trzeba obchodzic delikatnie bo lubia peknac a jak Ci sie cos wyleje na niego to z acerami jest wieksze ryzyko ze zamoknie elektronika, acery sa slabej jakosci. pracowalem na kilku acerach w firmie i na prawde delikatnie je traktowalismy a mimo to lubila peknac matryca albo obudowa. no ale jesli bedziesz sie obchodzic jak z malym dzieckiem to w sumie mozna go kupic... i sugerowalbym kupno laptopa bez systemu. zaplacisz kilka stowek taniej a system zainstaluje Ci zyczliwy sasiad. i nie instaluj visty (!!!) czesto sa problemy z internetem i lubi sie zawirusowac i zamulic w dziwny sposob
_________________
www.bmwklubczestochowa.pl
 
 
 
lolejko 
moderator BIG L



BMW: E46 sedan & E36 Convertible & E30 Tur
Imię: Karol
Nadwozie: Sedan
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 15498
Skąd: Kozienice
Wysłany: 17-11-08, 22:34   

Zgadza się Vista to zło 21 wieku
_________________
BMW KLIMAT KOZIENICE
E46 The Low&Slow Familly No.1 Classiefied
///3ERFEST FILM
 
 
 
Annoth 


BMW: BMW 320 E30
Imię: Marcin
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 2081
Skąd: Borowe k.Mrągowa
Wysłany: 17-11-08, 22:37   

Davo napisał/a:
powiem tak: siedze troche w branzy internetowej i komputerowej i jezeli mialbym Ci polecic cos dobrego to na pewno nie acera. lepiej np takiego hp, tylko ze one sa drozsze. z acerami sie trzeba obchodzic delikatnie bo lubia peknac a jak Ci sie cos wyleje na niego to z acerami jest wieksze ryzyko ze zamoknie elektronika, acery sa slabej jakosci. pracowalem na kilku acerach w firmie i na prawde delikatnie je traktowalismy a mimo to lubila peknac matryca albo obudowa. no ale jesli bedziesz sie obchodzic jak z malym dzieckiem to w sumie mozna go kupic... i sugerowalbym kupno laptopa bez systemu. zaplacisz kilka stowek taniej a system zainstaluje Ci zyczliwy sasiad. i nie instaluj visty (!!!) czesto sa problemy z internetem i lubi sie zawirusowac i zamulic w dziwny sposob



Co do acerów musze się nie zgodzić. Kolega miał długo jednego i bardzo go sobie chwalił (bynajmniej się z nim nie cackał). sprzedał go tylko dlatego, że już za słaby na jego potrzeby się zrobił (bioshock :lol: ). Może od tamtego czasu jakość acera poszła w doł ostro? Jest informatykiem i viste sobie chwali, opinie o niej są cholernie podzielone
_________________
E30 forever
 
 
mycha 


BMW: ,,,
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 1182
Skąd: ,,,
Wysłany: 17-11-08, 23:10   

Davo napisał/a:
a system zainstaluje Ci zyczliwy sasiad.


dobrze że takiego posiadam, mam kolegę piętro niżej który zna się na tych rzeczach i niejednokrotnie pomógł :D

Ale widzę, że zdania podzielone są, to ja będę zbierać kaskę ze dwa miesiące to pewnie już będę wiedziała jaki kupić ;)
Oczywiście jeśli zgracie się z tym jaki mam kupić :P
 
 
no_limit 
AdrenalineUser



BMW: 3er
Silnik: M52B28
Wiek: 40
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 3093
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-11-08, 08:16   

Ja też się nie zgadzam z tymi Acerami... tak było jakiś czas temu... te nowe są przyzwoite i sporo ludzi sobie je chwali...
_________________
We do what we want and we do it with pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 14