Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
instalacja gazowa? pomocy
Autor Wiadomość
Damian325 


BMW: 318is e36 coupe Motorsport
Imię: Damian
Silnik: 1.8is
Nadwozie: Coupe
Wiek: 32
Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 223
Skąd: okolice krakowa
Wysłany: 12-09-12, 23:34   instalacja gazowa? pomocy

witam mam do kupienia instalacje gazowa dwu letnia ktora jezdzila w is-ie wtryski magic jet, reduktor magic III, komputer stag 300+ butla w kolo 55 litrow z tego co wiem to wszystko jest ok. pytanie moje brzmi czy warto kupic taka instalacje po pieniadzach czy lepiej zalozyc nowa?? nie jestem zbaardzo przekonany do gazu ale sporo jezdze a wiadomo gaz w dzisiejszych czasach to polwa ceny paliwa a odlozone pieniadze inwestowane byly by w autko bo plany sa spore i teraz juz sam nie wiem a wy co mysli cie??
 
 
 
MIKUr1 
I am The STIG



BMW: E30 328i
Imię: Michał
Silnik: M52B28
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 396 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3897
Skąd: Okolice Krakowa
Wysłany: 13-09-12, 10:50   

Wtryski marne, reduktor od bidy może być, sterownik jest bardzo OK, zwróć tylko uwagę na wiązkę czy nie jest bardzo zmielona. Jak będziesz dbał o instalkę i znajdziesz kogoś kto Ci ją dobrze ustawi to będzie git.
_________________
Masz problem ze swoją Beemką? ZAPRASZAM!

https://www.facebook.com/BAVSG/

-------------------------------------------------------

Jeśli mój post był pomocny kliknij pomógł. Z góry dziękuję :hyhy:
 
 
 
13matt13 


BMW: BMW e36
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 311
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 13-09-12, 14:14   

Mam Magic jety, 2 lata i nic im nie jest (pilnować regularnych wymian filtrów gazu)
 
 
MIKUr1 
I am The STIG



BMW: E30 328i
Imię: Michał
Silnik: M52B28
Nadwozie: Coupe
Pomógł: 396 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3897
Skąd: Okolice Krakowa
Wysłany: 13-09-12, 17:27   

13matt13 napisał/a:
Mam Magic jety, 2 lata i nic im nie jest (pilnować regularnych wymian filtrów gazu)


Widocznie trafiłeś na wyjątkowo udane sztuki.
_________________
Masz problem ze swoją Beemką? ZAPRASZAM!

https://www.facebook.com/BAVSG/

-------------------------------------------------------

Jeśli mój post był pomocny kliknij pomógł. Z góry dziękuję :hyhy:
 
 
 
jacol e36 



BMW: E36 320 touring
Imię: jacek
Silnik: M52B20
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 299
Skąd: wlkp
Wysłany: 13-09-12, 20:05   

a ja ci mowie nie warto tego brac, poza sterownikiem i butla :D reszta do d..py, wtryski pewnie zaklejone a nawet jesli sprawne to za wolne, reduktory magic lubieja pierdziec gazem do ukladu chlodzenia, generalnie szkoda kasy, chcesz niezawodna instalke, ktora nie zniszczy ci silnika, to kup w MEGAPOLU wtryski hana2000(zielony) reduktor silver turbo(albo zwykly z rozwierconym podcisnieniem )sterownik stag 300, rurka od zbiornika do reduktora 8mm i tyle reszta pierdul wedle uznania+ oczywiscie kumaty gazownik aby tego nie spier..l.il, i bedziesz pan zadowolony ;)
 
 
Damian325 


BMW: 318is e36 coupe Motorsport
Imię: Damian
Silnik: 1.8is
Nadwozie: Coupe
Wiek: 32
Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 223
Skąd: okolice krakowa
Wysłany: 13-09-12, 21:01   

no ta instalacja jest z auta po wypadku ktore bylo uderzone w przod i to dosc mocno i kable sa poucicane z tego co mowil tam gdzie niby byly lutowane. jezdzil na niej ok 2 lat i twiwrdzil ze wszystko dobrze chodzi i nie czuc nawet roznicy miedzy benzyna a gazem
a jakie sa koszty takiego zestawu co napisales jacol e36?? masz cos takiego u siebie zalozone??
 
 
 
jacol e36 



BMW: E36 320 touring
Imię: jacek
Silnik: M52B20
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 299
Skąd: wlkp
Wysłany: 13-09-12, 21:27   

dokladnie taki zestaw mam i polecam, pewnie kolego nigdy nie jezdziles na lpg skoro dziwi cie ze nie ma roznicy w osiagach na pb i lpg :D , przy perfekcyjnym wystrojeniu nawet spalanie bedzie podobne, koszt zalezny od gazownika ile wezmie za montaz, spisz sobie taki zestawik podjedz do gaziarza i ponegocjuj ;) starych rupow nie kupuj bo co chwile bedziesz wymienial jak nie elektrozawor to mapsensor itp
 
 
gaszek 


BMW: 318Ti Compact & e46 323i :)
Pomógł: 8 razy
Wiek: 37
Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 192
Skąd: Kalisz
Wysłany: 14-09-12, 20:07   

jacol e36 napisał/a:
starych rupow nie kupuj bo co chwile bedziesz wymienial jak nie elektrozawor to mapsensor itp

Mam is z jeszcze tańszainstalacją bo wtryski valteka i komputer zenit. Gaz założony przy 150tys.km obecnie nalatane ma ponad 250tys. Przez ten czas wymieniane były tylko wtryskiwacze (i pewnie w niedługim czasie reduktor). Nie odczuwam różnicy w mocy. a spala ok litra więcej gazu.
 
 
 
jacol e36 



BMW: E36 320 touring
Imię: jacek
Silnik: M52B20
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 299
Skąd: wlkp
Wysłany: 15-09-12, 17:18   

jezeli krecisz go do 3.5tys to ok, zobacz wykresy powyzej, zaloze sie ze petli i wtryski otwarte non stop a leje na ile dysza we wtrysku pozwala(albo na ile reduktor nadazy)nawet nie masz staga co by cos tam uratowal :lol: jezeli ci takie g.. niszczace silnik kolego wystarcza to ok, ale lepiej nie doradzaj innym, bo narazasz ich na koszty ;) 100tys km o niczym nie swiadczy, mogles wjechac na hamownie przed i po tych 100tys, bys zobaczyl jak ci tania instalacja(nie lpg) zjeb... silnik :cwaniak2: jezeli lpg to musza byc porzadne wtryski, reduktor,i sterownik w innym wypadku szkoda kasy, auta, i nerwow ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 14