Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
BMW 316i...co dalej ???
Autor Wiadomość
kantor 



BMW: e39i
Imię: Michał
Silnik: M52B28TU
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 604
Skąd: siem-ce śl
Wysłany: 15-12-08, 23:26   

uznasz ze silnik jednak za mały sprzedasz auto zeby kupic z 2.8l a pozniej to juz tylko bedziesz popadał w dlugi zeby ja odpicować:D
_________________
BMW 4 life
 
 
JuniorS 
Crazy & Cool



BMW: E38
Imię: PrzemeK
Silnik: 5,4 V12
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 208
Skąd: Bogatynia
Wysłany: 15-12-08, 23:48   

Ze 1,5 tony blachy gabki i calej reszty tworzyw do ktorego przylepili znaczek z napisem BMW tak ryje garnek...(czyt.człowiek głupieje przyp.red.)


Mam jednego funflasa co nigdy niczym innym nie jezdzil tylko beta.Ze 2 lata wczesniej mial E30 w złotym kolorku baaaaaaaaaaardzo na glebie i na mega alusach...Dał sie tym piznac.Ruszylem spokojnie wduszam 2 a ten mi noge nacisnal do konca i mowi ze tu sie biegi zmienia jak wskazówka jest w okolicach 7 ...Ze 4 dni do siebie dochodzilem...I wtedy juz mi sie komory mozgowe powykrecaly :) Teraz to juz total szajba...

Powracajac do tego znajomego jak on sie wprawil...Dzis ma M5 i tez jej daje po wydechu.
Daje ale nie katuje...A niektorzy Byle nadusic do dechy i mysla ze driftuja ...Ziom zawsze powtarzal ze bemce to nie przeszkadza jak se zkopci ze 2 zestawy opon dopiero teraz zajarzylem w czym rzecz ...


A tutaj FIAT UNO TURBO

http://pl.youtube.com/watch?v=3E0thrYMYow

Mina tego goscia co powozil z dziołchą w Evo...Musiala byc przefajna
_________________
750 i... Miernik paliwa tak szybko idzie w dół jak miernik temperatury silnika w górę... :D
 
 
 
Enzo 



BMW: 528i E39
Imię: Tomasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 2448
Skąd: Nysa
Wysłany: 16-12-08, 11:38   

fighter1983 napisał/a:
JuniorS napisał/a:
Civic czy jakies pochodne chabadziajstwo typu mazda cy cus

Kiedy kierowcy BMW beda potrafili tak napisac ?
po raz kolejny cyctat z H3M (Honda Trojmiasto), fragment opisu:
lukam na lewo a tu BMW 3 cabrio na blachach G1 E320 Lub GO E320 śmiga, bez większego namysłu, gaz w podłogę i ogień na tłoki:) Śmigam za tą benią 1.40 zł Wielkopolską. Bach na światełkach Wielkopolskiej z Aleją Zwycięstwa złapało nas czerwone, obydwoje pol pozyszyn, moja kobieta sączy piwko, kolo z BMW pokazuje jej oki H3M Ogólnie spoko gostek musi z niego być. Ale mniejsza oto czekamy i zielone, 1 przygotowana, oczka na światełka, ostatnie modły i wreszcie zielone, ja ogień 7000rpm kolo łyknął mnie o długość, 2 kręcę Honrada do 7000rpm kolo o jakieś 10m z przodu, 3 około 1.20zł kolo wybrał mnie o ok 40m, na wysokości Statoil skręcił w prawo i tyle go widziałem H3M


szkoda ze ja na takich nie wpadam :hyhy:
_________________
rev
 
 
 
JuniorS 
Crazy & Cool



BMW: E38
Imię: PrzemeK
Silnik: 5,4 V12
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 208
Skąd: Bogatynia
Wysłany: 16-12-08, 12:01   

http://pl.youtube.com/watch?v=iv1TkUDfAp0&NR=1


mmmmmmmmmmalinaaaaaaaaaa
_________________
750 i... Miernik paliwa tak szybko idzie w dół jak miernik temperatury silnika w górę... :D
 
 
 
fighter1983 
Żabongi


BMW: E46 330xd
Imię: Bartek&Aneta
Silnik: M57
Wiek: 40
Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 150
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-12-08, 15:15   

Same Turbo.... w znaczeniu sprezarka to niewiele... patrz co Cie czeka gdy zabierzesz sie za taki projekt:
Tak to robia profesjonalisci http://www.kreatormocy.pl/fbinx05.php?action=bmw
W Twoim przypadku na prawde najrozsadniej jest nie "uturbiac" tylko przeszczepic silnik.
Wyjdzie taniej zarowno jako koszt moda jak i pozniej, zaturbione auto jest wyjatkowo kosztowne w eksploatacji.
Swap na 2.5 3.0 da Ci tyle samo mocy, no i jak Ci zostanie kasy zawsze mozesz takiego "potworka" zaturbic :P

Dorzucam jeszcze link do wykresu po zaturbieniu: http://www.kreatormocy.pl...n=001#BMW%20325
 
 
kantor 



BMW: e39i
Imię: Michał
Silnik: M52B28TU
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 604
Skąd: siem-ce śl
Wysłany: 16-12-08, 16:17   

znajomy miał takie uno (niedługo) bo po naszych droga jak zapieprzał to mu normalnie kielichy całe popekały...startowało to niesamowicie no ale co z tego hyh. w podwoziu miał wspawane kątowniki zeby mu sie buda nie rozleciała:D
_________________
BMW 4 life
 
 
Annoth 


BMW: BMW 320 E30
Imię: Marcin
Pomógł: 9 razy
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 2081
Skąd: Borowe k.Mrągowa
Wysłany: 16-12-08, 19:30   

fighter1983 napisał/a:
Same Turbo.... w znaczeniu sprezarka to niewiele... patrz co Cie czeka gdy zabierzesz sie za taki projekt:
Tak to robia profesjonalisci http://www.kreatormocy.pl/fbinx05.php?action=bmw
W Twoim przypadku na prawde najrozsadniej jest nie "uturbiac" tylko przeszczepic silnik.
Wyjdzie taniej zarowno jako koszt moda jak i pozniej, zaturbione auto jest wyjatkowo kosztowne w eksploatacji.
Swap na 2.5 3.0 da Ci tyle samo mocy, no i jak Ci zostanie kasy zawsze mozesz takiego "potworka" zaturbic :P



Nie wiem jak u kolegi JuniorS, ale w moim przypadku chęć turbo w E30 jest podyktowana nie tylko samym przyrostem mocy. Ile w kraju jest E30 ze swapowanymi silnikami, a ile z uturbionym m20b20? koszty cholernie duże. Samo ogarnięcie tematu montażu turbo to 10 tys, do tego dodać nalezy koszty remontu PRZED instalacją, zmiany hamulców itp., ale co tam, ładuje się w to jak rusek z karnej kompaniji na pole minowe :piwo:
_________________
E30 forever
 
 
JuniorS 
Crazy & Cool



BMW: E38
Imię: PrzemeK
Silnik: 5,4 V12
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 208
Skąd: Bogatynia
Wysłany: 16-12-08, 21:07   

10 tys...Troche trzeba grzebac w kieszeni zeby wydobyc taka sumke.Wszystko ma swoje wady i zalety...Ale miec turbo mmmm
_________________
750 i... Miernik paliwa tak szybko idzie w dół jak miernik temperatury silnika w górę... :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 14