Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ASC, ASR, ESP i poduszki powietrzne
Autor Wiadomość
lukaschemp 
Nowy User - Witamy ;)

BMW: BMW e36 316i
Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 20-12-08, 10:01   ASC, ASR, ESP i poduszki powietrzne

Przymierzam się do kupna e46 z 99 roku w (chyba?) najbogatszej wersji, bo ma skórzaną tapicerkę.. tylko, że w opisie jest napisane tylko ABS, jak pytałem sprzedawcy czy ma system kontroli trakcji to odpowiedział, że ma. Może nie wpisał tego w opis auta, ale chciałbym jakoś to sprawdzić przed kupnem czy któryś z tych systemów ma, jak to zrobić? Czy tylko można to rozpoznać po kontrolce czy jeszcze jakoś inaczej? Czy wszystkie te systemy to jest to samo, bo jak czytam to każdy ma chyba takie samo zadanie.

Aha, ile w BMW e46 sedan 320D z 99 było najmniej poduszek powietrznych? W tej wersji ze skórą to z 6 powinno być? Bo gość mówi, że na pewno są 2, ale nie wie dokładnie.. to jest komis więc pewnie nie chciało mu się iść sprawdzać tego wszystkiego..
 
 
Annoth 


BMW: BMW 320 E30
Imię: Marcin
Pomógł: 9 razy
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 2081
Skąd: Borowe k.Mrągowa
Wysłany: 20-12-08, 12:42   

może ja się nie znam, ale to, że ma skóre nie oznacza najbogatszej wersji, najlepiej rozszyfrowac VIN auta. Napewno ktoś z kolegów na forum pomoże w tej kwesti
_________________
E30 forever
 
 
lolejko 
moderator BIG L



BMW: E46 sedan & E36 Convertible & E30 Tur
Imię: Karol
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 116 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 15498
Skąd: Kozienice
Wysłany: 20-12-08, 17:15   

ESp to chyba każda E46 ma. Poznasz po guziczku DSC.
Poduszki w E46 nie wiem ile jest najmniej. Są zamontowane w kierownicy, przed pasażerem w kokpicie, w boczkaach drzwi i w słupkach przednich. Czy tam są najprościej sprawdzisz po napisie AIRBAG. I tak jak Anoth pisze skóra nie oznacza full wypasu. Widziałem E46 ze skórą bardzo biedne.
_________________
BMW KLIMAT KOZIENICE
E46 The Low&Slow Familly No.1 Classiefied
///3ERFEST FILM
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 15