Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z tylnym zawieszeniem
Autor Wiadomość
wladek1712 



BMW: E39 530d
Imię: Marcin
Silnik: M57
Nadwozie: Touring
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 319
Skąd: Rogoźno
Wysłany: 20-12-08, 12:22   Problemy z tylnym zawieszeniem

Witam.
Mam taki problem.Kupiłem bmw e36.Samochód ciągle ściągało w każdą stronę.Wymieniłem całe drążki z końcówkami ponieważ ich stan był tragiczny,jednak to nie dało takiego efektu jakiego oczekiwałem.Sprawdziłem tył i podczas kontroli na stacji wybił mi się prawy tylny amor.Kupiłem nowe założyłem je u mechanika i po tygodniu obydwa tylne amory wybiły się z mocowań.Co może być tego przyczyną??Mechanik powiedział mi że mam z tyłu czerwone sprężyny(sportowe skrócone,sprawdził to dopiero później)a nowe amortyzatory są do standardowego zawieszenia.Czy to mogło być przyczyną wybicia??I czy jeśli wymienię sprężyny to wszystko będzie działać??
Przepraszam za tą rozprawkę ale chciałem dokładnie opisać problem hehe. :D
 
 
wacha 
gleboszuracz



BMW: e36 gleboszuracz
Imię: Marcin
Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 273
Skąd: Gdynia
Wysłany: 20-12-08, 12:26   

ziom, zalezy o ile obnizaja te czerwone sprezyny. na ogol przyjete jest ze do seryjnych amorkow mozna zastosowac sprezyny obnizajace tj progresywne z max obnizeniem -40mm jesli zalozysz wieksze na 90% po paru dniach moze tygodniach wyleja ci sie one cale. wiecej niestety nie potrafie ci pomuc/podpowiedziec

pozdrawiam
_________________
Gość człowieka nie ocenia sie po tym jakim jeżdzi samochodem. Nie bierz sobie forum do serca, są w życiu ważniejsze sprawy...


www.bmw-3city.pl
www.bmw-syndykat.pl
www.bmw3er.pl/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 15