Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kasacja policyjnego mondeo podczas pościgu za BMW
Autor Wiadomość
Annoth 


BMW: BMW 320 E30
Imię: Marcin
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 2081
Skąd: Borowe k.Mrągowa
Wysłany: 20-02-08, 16:14   

Podejrzewam, że i tak go dorwali. Mieli jego numery (o ile udało im sie je odczytać)
_________________
E30 forever
 
 
Gonzo 



BMW: E30 325i E34 525i
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20-02-08, 22:51   

rnrn napisał/a:

Pozatym należy zwrócić uwagę na początek pościgu - to jest moim zdaniem przyczyna tej tragedii, gość wyciął ich na podwójnej ciągłej.. Czyli łamie przepisy i stwarza zagrożenie w ruchy, powinni natychmiast włączyć sygnał dźwiękowy i go zatrzymać. Ale klasycznym zwyczajem polskiej policji zdecydowali że jeszcze zmierzą go na prostej ile wyciągnie to nabiją jeszcze parę punktów i parę stówek i sytuacja im się wymknęła spod kontroli. I kolejny raz pokazali to co wszyscy wiedzą od zawsze - gówno obchodzi ich bezpieczeństwo na drogach, obchodzi ich tylko kaska w portfelu..

Możecie mówić źle o kierowcy bmw, ale jednak on nikomu krzywdy nie zrobił, a parówy owszem i to niemało :cenzura:


Święta racja :ok: :ok: :ok: :brawo:

Co do kierowcy tego BMW- fakt że zap...ał ostro ale robił to z głową...
Czy BMW ma się po to żeby jeździć 90km/h ?? ?? ?? !!
Gdybym chciał jeździć jak dziadek to kupiłbym dajewo tico .
_________________
Bądź Marce Wierny
 
 
Lastx 



BMW: E46
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 305
Skąd: Polska
Wysłany: 25-02-08, 18:32   

parówy dostały baty ja dorabiam na pól etatu jako kierowca karetki wiec jazda środkiem ulicy na podwójnych liniach ciągłych na sygnałach nie jest mi obca nie raz miałem mocny stres ze ręce mi sie trzęsły jak dojechalem bezpiecznie do szpitala z krwią na ratunek na czas zamykając licznik na autostradach oczywiście wszystko z głowa zresztą jak zostałem zatrzymany przez policje swoja beemką i kiedy parówa zobaczył uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane zaczęła sie rozmowa od jakiego czasu jezdze na karetce facet był konkretny wiec sam mi mówił jak zaczynał w drogówce i powiem tak to jest najlepsza szkoła jazdy kiedy sie ma na pokładzie auta krew na ratunek albo osobe wymagająca pomocy lekarskiej to jest dopiero adrenalina i dopiero kiedy zacząłem jeździć na karetce czułem wewnętrzną dume ze psiarnia mi nawet ustępuje miejsca na drodze powiem wam w tajemnicy heheh najcudowniejsze jest jak sie jedzie samemu karetka transportową do przewozu krwi osocza i płytek albo z próbkami a z radyjka wychodzi nuta : Macca Squad - Za :cenzura: lam aż sie łezka w oku kręci ze można legalnie jechać tak jak sie uważa byle by dojechać i zdążyć na czas by uratować czyjeś życie niestety po pracy przesiadam sie w swoje bi em dabliu i bajka sie kończy :(
_________________
Objazd z miasta na 18-stkach
Nie przestać! Wrócić na 20-stkach


"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim BMW spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"

pomysł jest, niebawem będzie szał

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 15