Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobra wulkanizacja
Autor Wiadomość
Czaro 



BMW: E36 316i
Imię: Czarek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-01-09, 23:27   Dobra wulkanizacja

Mógłby mi ktoś polecić dobrego uczciwego wulkanizatora w wawie? Ostatnio zmieniałem opony na Burakowskiej i straszni z nich partacze powiedzieli mi że mam skrzywione 2 felgi i naprawa jednej to 120 zł oprócz tego teraz z trzech kół schodzi mi powietrze niestety nie wziąłem od nich rachunku ale i tak nie chce już do nich jechać bo pewnie stwierdzą że to nie ich wina i będą chcieli mnie na kase naciągnąć. Ile może kosztować sprawdzenie 3 kół.
 
 
no_limit 
AdrenalineUser



BMW: 3er
Silnik: M52B28
Pomógł: 16 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 3093
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-01-09, 00:53   

Polecam oponiarza w Łomiankach pod Warszawą na ul. Rolniczej... jak chcesz to mogę podac dokładny adres i telefon. Już wielu moich znajomych do niego jeździ i są zadowoleni... Uczciwie i profesjonalnie :ok:
_________________
We do what we want and we do it with pride
 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Pomógł: 152 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 02-01-09, 09:38   

Czaro, schodzenie powietrza po montarzu opon nie zawsze jest winą wulakanizatora, czasem poprostu tak jest. podjedz normalnie do nich i powiedz że ci schodzi, powinni za friko uszczelnić jeszcze raz

poza tym nie rozumiem twojego posta

żalisz się ze naprrawiaja koło za 120zł no i co taka maja cene

powietrze ci schodzi z koła a Ty jedziesz im po opini, jak pisałem bardzo często sie zdaża ze powietrze będzie schodziło i nie jest to nic nadzwyczajnego, sam przy tym robie i wiem jak jest
_________________
 
 
Czaro 



BMW: E36 316i
Imię: Czarek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-01-09, 16:05   

Uważasz, że schodzenie po 1,5 bara na tydz. jest normalne?? Ja nie uważam za normalne jezdżenie co tydz. na stację i pompowanie 3 kół. Poza tym znajomy naprawiał u nich koło zapłacił 80zl i tak dalej mu schodzi powietrze. Gdyby chodziło o jedno koło - ok., zdarza się najlepszym ale nie 3. Poza tym w moim poscie chodziło o polecenie mi dobrego uczciwego wulkanizatora i ostrzeżenie innych przed tymi partaczami. :mur:
 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Pomógł: 152 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 02-01-09, 16:31   

Czaro napisał/a:
Uważasz, że schodzenie po 1,5 bara na tydz. jest normalne??


nie jest to normalne i należy zrobić poprostu poprawke, lecz zdaża się jednak ze powietrze czasem schodzi.
np. miałes stare wentyle, póki jeździłeś to jeździłeś nie uchodziło ale przy demontazu i montażu opony wentyle zawsze się zruszą i wtedy często puszczają
druga opcja to poprostu słabo sie uszczelniła stopka opony, zadziej ale też sie z tym spotykam

i moge Ci powiedzieć ze to jest normalne w tym zawodzie. a Ty zamiast podjechać do nich na porawke zachowójesz sie jak dziewczyna i jedziesz im po opini bo ci zeszło powietrze z koła :wstyd:
_________________
 
 
Czaro 



BMW: E36 316i
Imię: Czarek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-01-09, 17:54   

Twierdze po prostu że żle wykonali swoją prace po pierwsze żle uszczelnili a p[o drugie przy zmianie powinni chyba sprawdzić szczelność wentyli :krzeslo:
 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Pomógł: 152 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 02-01-09, 18:21   

Czaro, ja swoje Ty swoje
na to nie zawsze ma wpływ człowiek

powietrze moze zejsc dopiero po kilku dniach, zaraz po załozeniu opony jest szczelne a potem się rozszczelnia,
a powietrze w 99% schodzi nie z wentyli tylko z pod wentyli tam gdzie on pracuje

mniejsza o to ja wiem swoje
_________________
 
 
oczko82 


BMW: mnie się podoba
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 252
Skąd: ZS
Wysłany: 02-01-09, 18:24   

Nie! Nie powinni sprawdzać szczelności wentyli...powinni zapytać się Ciebie czy chcesz wymienić wentyle. Jeśli nie zapytali to powinieneś sam im o tym powiedzieć, że chcesz nowe. Wiadomo guma parcieje itp. Ja wentyle wymieniam na nowe po około 1,5 roku. Dodatkowo pompuje nie powietrzem tylko "gazem". Uwierz mi od wymiany do wymiany wentyli nie dopompowuje kół!

Inną sprawą jest stan Twoich opon i felg....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 14