Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
e46 touring, listwa przy tylnej szybie
Autor Wiadomość
grzeniu.b 
Nowy User - Witamy ;)

BMW: e46
Silnik: m57
Nadwozie: Touring
Dołączył: 16 Sty 2015
Posty: 4
Skąd: Gryfice
Wysłany: 14-03-16, 20:07   e46 touring, listwa przy tylnej szybie

zdejmował ktoś listwę przy tylnej szybie w touringu? wymieniłem wszystkie i została ostatnia ta właśnie przy szybie pionowa. mam ją w połysku i widać, że nie była wycinana, nie ma na niej żadnego kleju. ma ktoś taki zabieg już za sobą? na dole zaznaczona listwa o którą mi chodzi.

 
 
Czesiu 



BMW: E46 320d, F31 318d, F44 218i
Silnik: ON & P
Nadwozie: Touring
Pomógł: 254 razy
Wiek: 37
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 2671
Skąd: POLAND
Wysłany: 14-03-16, 20:13   

W e36 touring jest przykręcana na 2 nakrętki 10 pod osłoną wewnętrzną słupka. Podejrzewam że w e46 będzie podobnie.
_________________
 
 
grucha 



BMW: e90
Silnik: M47+
Pomógł: 187 razy
Wiek: 103
Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 3758
Skąd: EL
Wysłany: 14-03-16, 20:30   

tu jest opisane jak się demontuje tą listwę :piwo:

http://www.bmw-sport.pl/v...=62806&start=60
_________________

 
 
grzeniu.b 
Nowy User - Witamy ;)

BMW: e46
Silnik: m57
Nadwozie: Touring
Dołączył: 16 Sty 2015
Posty: 4
Skąd: Gryfice
Wysłany: 14-03-16, 21:03   

widziałem ten temat ale nie ma tam napisane jak to zdjąć. jedna osoba napisała, że ta listwa jest "chyba" wklejona, a kolejny, że widział kilka kompletów ze zdemontowanymi tymi listwami i że nie są klejone. ja też mam te listwy osobno i w sumie nie widać w nich żadnych otworów więc raczej pod słupkiem nic nie ma. tak samo nie ma śladów po kleju. wygląda jakby się ją wyciągało w stronę tylnych drzwi, ale nie dałem rady jej dziś ruszyć i się poddałem. jak nie znajdę nic na internetach to zadzwonie jutro do gościa od którego to kupiłem i zapytam.

dobra jestem po zabiegu. listewki sa wciskane od strony tylnych drzwi. z tym, że żeby je wyjąć na samochodzie to potrzeba chyba cudu. musiałem moje matowe odgiąć i dopiero udało się wyjąć. podejrzewam, że ci co sprzedają je do touringa zdemontowane, to robią to po wycięciu szyby. ogólnie po wyjęciu starych, nowe w połysku się ładnie wkliknęły na swoje miejsce.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 15