Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmieniarka mp3 usb /sprawdzał ktos czy to naprawdze działa ?
Autor Wiadomość
pp100 


BMW: e46
Imię: Piotrek
Silnik: m54 b22
Nadwozie: Touring
Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 264
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: 01-04-13, 22:23   Zmieniarka mp3 usb /sprawdzał ktos czy to naprawdze działa ?

zastanawiam sie nad kupnem
http://allegro.pl/zmienia...nk-i3114631575.
miał ktoś styczność z tym urzadzonkiem? jak to sie sprawuje,czy działaja przy tym wszystkie fynkcje fabryczne zestaw glośnomówiący itp
_________________
No BMW... No Fun...
 
 
 
The Polak 


BMW: e36
Imię: Robert
Silnik: m52b20
Nadwozie: Touring
Pomógł: 23 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 1736
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 01-04-13, 22:35   

Link nie działa. Nawet po usunięciu kropki na końcu. ;)
_________________

 
 
 
pp100 


BMW: e46
Imię: Piotrek
Silnik: m54 b22
Nadwozie: Touring
Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 264
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: 01-04-13, 22:51   

http://allegro.pl/zmienia...3114631575.html
sorki co sie skasowało ten jest poprawny
_________________
No BMW... No Fun...
 
 
 
s3b 



BMW: Brak
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 140
Skąd: Pabianice
Wysłany: 01-04-13, 22:56   

Miałem to urządzenie, kupiłem je nawet u tego samego gościa do którego dałeś link. Powiem szczerze, że dla mnie to urządzenie to tandeta jakich mało, niektórzy sobie to zachwalają, ale dla mnie nie warte ani jednej złotówki. Urządzenie ma jedną poważną wadę, bardzo ściąga wszystkie zakłócenia z auta, więc jak odpalasz samochód to słyszysz gwizdy z alternatora w głośnikach, przy włączaniu świateł i kierunkowskazów słychać takie "pierdzenie" przypominające pracę transformatora prądowego na osiedlu mieszkaniowym. Na dodatek przy uruchamianiu dość długo wczytują się piosenki i akurat u mnie były problemy z przełączaniem utworów, które już trwały. Po za tym kostki podłączeniowe były też kiepsko wykonane i miałem spore problemy z ich wpięciem, ale udało się. I nie ma znaczenia czy to XCARLINK czy YATOUR, bo jedno i drugie wyłapuje zakłócenia z elektryki auta, niby można by było kupić filtr przeciwzakłóceniowych jak do CB-Radia, ale bez przesady, nie po to daje 300 zł na urządzenie, żeby jeszcze inwestować w filtr, ciąć wiązkę i obklejać izolacją. Ja na drugi dzień oddałem to z powrotem. Najlepszym rozwiązaniem jest oryginalne radio na CD lub OEM zmieniarka, nic innego nie polecam. Albo możesz doprowadzić sobie wejście AUX, to też żaden problem.
 
 
The Polak 


BMW: e36
Imię: Robert
Silnik: m52b20
Nadwozie: Touring
Pomógł: 23 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 1736
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 01-04-13, 22:56   

Tak czy siusiak ja nie pomogę, bo prędko radia z wyjściem do zmieniarki nie będę miał.
Ale też jestem ciekawy jak by to współpracowało z ori radiem. :)
_________________

 
 
 
sienek1989 



BMW: E46
Imię: damian
Silnik: Benzynowy
Nadwozie: Touring
Pomógł: 42 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 1887
Skąd: kotlina Kłodzka
Wysłany: 01-04-13, 23:20   

kolega cos takiego chce nabyc do e46 to mu powiem ze to dziadostwo
_________________
"Mamo Dlaczego Ci Ludzie Klecza ? Bo To Synku M3 jedzie"


nie dziękuj kliknij ,,pomógł"
 
 
 
pp100 


BMW: e46
Imię: Piotrek
Silnik: m54 b22
Nadwozie: Touring
Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 264
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: 01-04-13, 23:32   

Dzięki za odpowiedz chyba sobie daruje, mam wyjście aux tzn jak odłączę zmieniarkę i podłącze kabelek który mi tam luźno śmiga (było to już w aucie )z końcówką na jack , mp3 działa , tylko chciałbym,żeby również zmieniarka działała przy tym.. myślałem nad podłączenie się
pod kable od zmieniarki ale nie wiem co by mi z tego wyszło
_________________
No BMW... No Fun...
 
 
 
Jackx 


BMW: E30
Imię: Jacek
Silnik: M20B25
Nadwozie: Cabrio
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 255
Skąd: wawka
Wysłany: 02-04-13, 09:22   

a nie lepiej kupić fabryczną zmieniarkę czytającą pliki MP 3, tak się składa że mam taka na sprzedaż :hm:

hahaha ale reklama ;)
 
 
 
wito_86 



BMW: E36 ///M52B28
Imię: Witek
Silnik: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 1136
Skąd: Kamienna Góra
Wysłany: 02-04-13, 18:48   

Bardzo ciekawy dla mnie temat i chetnie bym cos poczytal bo sam w planach mam albo i "mialem" takie cos plus radio BMW RDS Professional i ori zmieniarke Do tego chcialem zamontowac multifunkcje w kierownicy Ale skoro wylapuje zaklucenia to jest to dla mnie ogromny problem A jak zamontuje filtr to na 100% bedzie ok? Kupno filtra niebyloby dla mnie problemem
_________________
"Sadzic Palic Zalegalizowac..."

Sprawdz moja niunie-> http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=29147
 
 
 
s3b 



BMW: Brak
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 140
Skąd: Pabianice
Wysłany: 02-04-13, 22:55   

Co do zakłóceń to ciężko powiedzieć czy filtr by je w pełni wyeliminował, wszystko zależy od elektryki jaka siedzi w samochodzie, czytałem na forum VW Sharan'a, że u nich też YATOUR powodował zakłócenia i montaż filtra rozwiązywał problem, ale ja się nie chciałem bawić choćby z tego powodu, że nie lubię druciarstwa i ingerencję w oryginalną wiązkę elektryczną. Tutaj masz ten temat to sobie zerknij jakby Cię zainteresował:

http://www.vw-sharan.pl/f...ad.php?tid=2268
 
 
wito_86 



BMW: E36 ///M52B28
Imię: Witek
Silnik: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 1136
Skąd: Kamienna Góra
Wysłany: 02-04-13, 23:17   

mysle ze przesadziles z druciarstwem Napewno mozna to jakos tak ladnie zrobic zeby dobrze wygladalo i robilo robote Sprawa moze dosc kontrowersyjna ale jest to polsrodek dla ludzi ktorzy nie maja siana na mega radia i jedyne (poza jeck'iem) wyjscie dla ludzi ktorzy chca utrzymac ori klimat a duzo jezdza i plyty cd nie koniecznie sie sprawdzaja Zreszta w dzisiejszych czasach nagrywanie nawet na mp3 jest dla mnie np utrapieniem bo to zapomne nagrac to niema plyty to niema co wrzucic zeby byla cala a tak to chociazby jedna nuta na pena i ogien ;) a dwa to pozostajemy przy ori na czym mega bardzo mi zalezy
_________________
"Sadzic Palic Zalegalizowac..."

Sprawdz moja niunie-> http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=29147
 
 
 
s3b 



BMW: Brak
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 140
Skąd: Pabianice
Wysłany: 03-04-13, 09:46   

Ale przecież ja nigdzie nie napisałem, że najlepszym rozwiązaniem jest wrzucanie nie oryginalnego radia. Ja również jestem tylko za oryginalnym radiem i zawsze byłem tylko za OEM'em, tak jak pisałem najlepsza opcja to oryginalna zmieniarka CD/MP3 lub radio na CD/Mp3 Alpine, które można też dorwać, bynajmniej w przypadku E46. Ja osobiście jestem za wypuszczeniem wyjścia AUX do radia, żeby podłączać player lub telefon, wtedy nie ma żadnej ingerencji w deskę samochodu, można wszystko ładnie poukrywać i jest OEM.
 
 
wito_86 



BMW: E36 ///M52B28
Imię: Witek
Silnik: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 1136
Skąd: Kamienna Góra
Wysłany: 03-04-13, 19:02   

nie jest zaden oem z podlaczonym telefonem Ja mam e36 wiec takie cos gryzie sie z moja wizja auta Jakbym mial e90 to tak W ogole puszczanie muzyki z telefonu jakos do mnie nie pprzemawia Po to mam radio zeby piosenki na radiu zmieniac Za to ta zmieniarka rozwiazalaby taki problem Dobrze schowana wspolgrajaca z ori zmieniarka i jest pieknie A zmieniary mp3 nie podepne pod radio bmw professional rds
_________________
"Sadzic Palic Zalegalizowac..."

Sprawdz moja niunie-> http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=29147
 
 
 
pawelGA 


Pomógł: 3 razy
Wiek: 35
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 634
Skąd: GA
Wysłany: 03-04-13, 19:10   

Kupilem ta zmieniarke YATOUR jakis rok temu, chcialem zachowac oryginalne radio i nie bawic sie w nagrywanie plyt co chwile, mam podlaczona dokladnie pod to radio:
http://img6.imageshack.us...d20headunit.jpg
Zero problemow, nic nie trzeszczy, zadnych swistow tez nie slysze.
Zmieniarka jest u mnie schowana w schowku.
_________________
 
 
wito_86 



BMW: E36 ///M52B28
Imię: Witek
Silnik: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 1136
Skąd: Kamienna Góra
Wysłany: 03-04-13, 19:46   

nawet niewiedzialem ze to radio ma sterowanie zmieniarka Niewiesz czy mozna je podlaczyc pod multifunkcje?
_________________
"Sadzic Palic Zalegalizowac..."

Sprawdz moja niunie-> http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=29147
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 15