Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Palenie gumy by dzidek :/v
Autor Wiadomość
oczko82 


BMW: mnie się podoba
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 252
Skąd: ZS
  Wysłany: 07-02-08, 14:28   Palenie gumy by dzidek :/v

Tak u nas w Szczecinie skończyła się zabawa...Nie wiem czy filmik widzieliście więc wrzucam.


Link


Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
 
 
robsonk 



BMW: E36 318i
Nadwozie: Sedan
Wiek: 42
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 188
Skąd: Lututów
Wysłany: 07-02-08, 14:48   

Co za debile!!! :bluzni:
Powinni ich zamknąć w tej buni i spalić ich razem z nią :krzeslo:
I to mają być mechanicy?
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 07-02-08, 16:49   

Ja już to widziałem. Wydaje mi się że to jacyś fani calibra team bo żaden pasjonat BMW by nie zaprezentował takiego poziomu intelektualnego :kij:
_________________
 
 
 
kucharz 
lokalny ekscentryk



Imię: Konrad
Nadwozie: Sedan
Wiek: 43
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 2439
Skąd: Siedlce
Wysłany: 07-02-08, 19:46   

dożytwotni zakaz zbliżania do samochodu na odległość poniżej 100metrów :zly:
 
 
 
MisiAk
[Usunięty]

Wysłany: 07-02-08, 20:50   

co za bezmuzgi ..... poprostu żal . że tez tacy ludzie na świecie sie rodzą i to jeszcze mechanicy .. no kurde ... :wsciekly: :wsciekly: :cenzura:
 
 
kucharz 
lokalny ekscentryk



Imię: Konrad
Nadwozie: Sedan
Wiek: 43
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 2439
Skąd: Siedlce
Wysłany: 07-02-08, 21:10   

strach oddać autko mechanikom...
 
 
 
MisiAk
[Usunięty]

Wysłany: 07-02-08, 21:29   

noo oddajesz im samochod ufasz im liczysz że ci je naprawią a tu prosze jaką zabawe mają ... odbierasz auto poprostu w proszku :no:
 
 
aniullka 



BMW: :)
Imię: Ania
Wiek: 36
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 465
Skąd: Łódź
Wysłany: 08-02-08, 21:04   

no to sobie fajną zabawe znaleźli :kij: :krzeslo:
normalnie brak słów :mur: :mur: :mur:
_________________

Gość jedź tak żeby Twój Anioł Stróż za Tobą nadążył ! :)

Gość nie wdawaj się w dyskusję z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !!
 
 
 
Don.Wojciech 



BMW: czarnula coupe :D
Imię: Wojtek/Kamil jak kto woli
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 490
Skąd: Łódź
Wysłany: 08-02-08, 21:26   

kuchash napisał/a:
strach oddać autko mechanikom...


dlatego ja naprawiam i wymieniam wszystko sam :D a jak już nie mogę sobie poradzić to jeżdżę po znajomych mechanikach :)


Filmik trochę stary, ale chciałem go ostatnio komuś pokazać a nie mogłem znaleźć wiec wielkie dzięki ze go tu przypomniałeś :ok:
_________________
Nie dziękuj, kliknij pomógł!! zdjęcia mojej ślicznej
___________________________________________________________
Ejj Boże na motorze weź mnie, a może po hardcorze byle nie we śnie
 
 
 
Gonzo 



BMW: E30 325i E34 525i
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 08-02-08, 23:50   

MisiAk napisał/a:
noo oddajesz im samochod ufasz im liczysz że ci je naprawią a tu prosze jaką zabawe mają ... odbierasz auto poprostu w proszku :no:




Ja nigdy nie oddałem i nie oddam mojej beemki to żadnego papudraka. Dużo rzeczy umiem zrobić sam i robię to z przyjemnością, a jak czegoś nie wiem to mam kumpla mechanika który nigdy nie odmówi mi pomocy. Są u nas fachowcy od BMW ale niestety cenią się za to ...

Większość mechaników nadaje sie tylko do tego żeby naprawiać fiaty 126p, polonezy, trabanty czy tym podobne wynalazki :no:

Co do tego kretyna z filmiku to powinno mu się połamać ręce w kilku miejscach żeby już nigdy w życiu nie mógł kierować samochodem :cisza: :cisza: :krzeslo:
 
 
kucharz 
lokalny ekscentryk



Imię: Konrad
Nadwozie: Sedan
Wiek: 43
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 2439
Skąd: Siedlce
Wysłany: 09-02-08, 00:29   

Nawet nie chcę myśleć o tym jak sie czuje właściciel, kiedy ogląda ten film w necie
 
 
 
norbert 320i
[Usunięty]

Wysłany: 09-02-08, 12:17   

ajjj, ja lubie czasem poszalec, ale nie do takiego stopnia :( szkoda mi tego autka ;(
ja wlasnie tez sam z tatą robimy jak cos sie stanie bo mam pewnosc ze wiem co wymienial a nie ze jeszcze cos tam powiedzą ze wymienią a tak naprawde to nic nie wsadzali... ale naprawde ten samochod co on musial przezyc. A za to to powinni mu dom spalic
 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Wiek: 40
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 11-02-08, 17:08   

a ja słyszałem że to ściema z tym dzidkiem i że to beemka klienta. podobno prawda taka że to była jego beemka.
poza tym na filmiku ci kolesie nie wygladaja na mechaników tylko na jakiś muraży :lol:
poza tym tak na logike to nie wiem jak trzeba być głupim żeby palic gume do drutów i obdzierać błotniki z lakieru i myslec że klient sie nie skapnie
nie wierze ze too auto było klienta

zawsze mnie ciekawi dlaczego wy tak nie wierzycie mechanikom? tak sie na nich przejechaliście?
to ze serwisy autoryzowane sciemniają to normalka ale prywatne warsztaty??
_________________
 
 
Don.Wojciech 



BMW: czarnula coupe :D
Imię: Wojtek/Kamil jak kto woli
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 490
Skąd: Łódź
Wysłany: 12-02-08, 13:28   

///ESIU napisał/a:
a ja słyszałem że to ściema z tym dzidkiem i że to beemka klienta. podobno prawda taka że to była jego beemka.
poza tym na filmiku ci kolesie nie wygladaja na mechaników tylko na jakiś muraży :lol:
poza tym tak na logike to nie wiem jak trzeba być głupim żeby palic gume do drutów i obdzierać błotniki z lakieru i myslec że klient sie nie skapnie
nie wierze ze too auto było klienta

zawsze mnie ciekawi dlaczego wy tak nie wierzycie mechanikom? tak sie na nich przejechaliście?
to ze serwisy autoryzowane sciemniają to normalka ale prywatne warsztaty??


no raczej ściema, ale co do mechaników..to sam robiłem w blacharstwie i mechanice i wiem co sie dzieje na warsztacie jak klient nie patrzy. Jak sie jakaś blondi trafiła to sie jej pokazywało wiadro jakiegoś złomu mówiło ze to trzeba było wszystko wymienić na nowe bo już sie nie nadawało. samochody które miały kształt banana po spotkaniu ze słupem szły jako bez wypadkowe, jeśli był jakieś dziury w progach większe od pieści to sie wpychało szmaty i szpachla w ruch ( i po dziurze na parę miesięcy nie ma śladu :D ) jak by tak trudno było wyciągnąć migomag :/ a cena raczej ta sama uwzględniając zużycie szpachli ;)
_________________
Nie dziękuj, kliknij pomógł!! zdjęcia mojej ślicznej
___________________________________________________________
Ejj Boże na motorze weź mnie, a może po hardcorze byle nie we śnie
 
 
 
lolejko 
moderator BIG L



BMW: E46 sedan & E36 Convertible & E30 Tur
Imię: Karol
Nadwozie: Sedan
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 15498
Skąd: Kozienice
Wysłany: 12-02-08, 14:37   

Don.Wojciech napisał/a:
no raczej ściema, ale co do mechaników..to sam robiłem w blacharstwie i mechanice i wiem co sie dzieje na warsztacie jak klient nie patrzy. Jak sie jakaś blondi trafiła to sie jej pokazywało wiadro jakiegoś złomu mówiło ze to trzeba było wszystko wymienić na nowe bo już sie nie nadawało. samochody które miały kształt banana po spotkaniu ze słupem szły jako bez wypadkowe, jeśli był jakieś dziury w progach większe od pieści to sie wpychało szmaty i szpachla w ruch ( i po dziurze na parę miesięcy nie ma śladu ) jak by tak trudno było wyciągnąć migomag :/ a cena raczej ta sama uwzględniając zużycie szpachli

Don.Wojciech, nie obraź się ale nie dał bym ci samochodu w twoje ręce :D
_________________
BMW KLIMAT KOZIENICE
E46 The Low&Slow Familly No.1 Classiefied
///3ERFEST FILM
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 15