Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ksiazki!
Autor Wiadomość
Krz 



BMW: E36
Silnik: R6
Nadwozie: Coupe
Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 920
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-09-13, 23:22   

Kupa.
Tzn jak miałem 15 lat to mi się podobało ;) Ale tylko pierwsza, może druga część, nie pamiętam ile przeczytałem, ze 4 albo 5, w każdym razie nawet wtedy więcej nie byłem w stanie przełknąć ;)

Wiedźmina masz też opowiadania czy tylko sagę? Jak się spodoba to warto też uderzyć w trylogię husycką (choć trzecia część mocno mnie rozczarowała)

Pieśń lodu i ognia powoli kompletuję, ale coś nie mogę się za nią zabrać.
Ostatnio skończyłem cykl Szerni Feliksa Kresa, całkiem niezły ale trochę nierówny. Do przełknięcia.
_________________
 
 
nodek 



BMW: e46
Imię: Michał
Silnik: m54b25
Nadwozie: Cabrio
Wiek: 35
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 338
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 12-09-13, 15:01   

Krz napisał/a:
Kupa.
Tzn jak miałem 15 lat to mi się podobało ;) Ale tylko pierwsza, może druga część, nie pamiętam ile przeczytałem, ze 4 albo 5, w każdym razie nawet wtedy więcej nie byłem w stanie przełknąć ;)

Wiedźmina masz też opowiadania czy tylko sagę? Jak się spodoba to warto też uderzyć w trylogię husycką (choć trzecia część mocno mnie rozczarowała)

Pieśń lodu i ognia powoli kompletuję, ale coś nie mogę się za nią zabrać.
Ostatnio skończyłem cykl Szerni Feliksa Kresa, całkiem niezły ale trochę nierówny. Do przełknięcia.


Wiedzmina mam 7 tomow, niestey nie mam opowiadan.

Ja bym chcial w koncu do konca skompletowac Honor Harington, niestety kilka tomow jest niedostepnych, nawet w empiku na zamowienie. Po prostu naklad sie skonczyl i nie ma nic na magazynach, ostatnio widzialem na allegro tomy ktore mnie interesowaly ale nie kupilem ich a teraz juz nie sa dostepne nawet na allegro :(

EDIT:

Wlasnie zamowilem sobie Kroniki Diuny, taki fajny szesciopaczek, na allegro wychodzi najtaniej, 200+10 za przesylke, w empiku 280 jako szesciopak a jakby kupowac osobno i uwzgledniajac promocje 3 za 2 to wychodzi 250. Tak, ze najbardziej oplaca sie z allegro.
_________________
Wyobraź sobie siebie w łodzi na rzece.
Z mandarynkami i marmoladowym niebem.
 
 
 
Krz 



BMW: E36
Silnik: R6
Nadwozie: Coupe
Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 920
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-09-13, 23:49   

Dobry wybór :ok:

Saga Wiedźmian ma 5 tomów (chyba że któreś z części są dwutomowe, nie pamiętam już) więc pierwsze dwa to opowiadania właśnie. Są genialne.
_________________
 
 
M@rio 



BMW: E46 320d
Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 159
Skąd: Licheń
Wysłany: 13-09-13, 09:05   

Kroniki Diuny są super dobry wybór.
 
 
nodek 



BMW: e46
Imię: Michał
Silnik: m54b25
Nadwozie: Cabrio
Wiek: 35
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 338
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 13-09-13, 22:01   

Dzis dokupilem jeszcze 6 ksiazek z cyklu "Miecz Prawdy" jeszcze tylko dwie i bedzie caly komplet.

Chcialem tez kupic Opowiesci z Meekhanskiego Pogranicza-Roberta Wegnera, niestety jedna czesc byla w twardej oprawie a druga w miekkiej :( Ogolnie preferuje miekka i takiej bede szukal ale w innym empiku ;D

EDIT: Kupilem dwa tomy Opowiesci z Meekhanskiego Pogranicza(jednak w twardej oprawie-bo w miekkiej juz nie jest nawet dostepna na stronie empiku), polnoc-poludnie i wschod-zachod, nietety trzecii tom Niebo ze stali byl ostatnia sztuka w Empiku i niestety strasznie zniszczona okladka, wiec zrezygnowalem a na rzecz tego kupilem sobie Ubika- Philipa Dicka.
_________________
Wyobraź sobie siebie w łodzi na rzece.
Z mandarynkami i marmoladowym niebem.
Ostatnio zmieniony przez nodek 14-09-13, 18:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wojak 
Nowy User - Witamy ;)

Nadwozie: Cabrio
Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-09-13, 18:34   

nodek napisał/a:
Dzis dokupilem jeszcze 6 ksiazek z cyklu "Miecz Prawdy" jeszcze tylko dwie i bedzie caly komplet.

Chcialem tez kupic Opowiesci z Meekhanskiego Pogranicza-Roberta Wegnera, niestety jedna czesc byla w twardej oprawie a druga w miekkiej :( Ogolnie preferuje miekka i takiej bede szukal ale w innym empiku ;D


Zamów na empik.pl i odbierz w swoim empiku. Tak łatwiej :)

Ja zacząłem wczoraj Letnie Drzewo z trylogii Fionavarski gobelin, Kaya Guya Gavriela.
 
 
nodek 



BMW: e46
Imię: Michał
Silnik: m54b25
Nadwozie: Cabrio
Wiek: 35
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 338
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 14-09-13, 18:40   

Taki mam zamiar, z tym, ze zamowie dwa ostatnie tomy z Miecza Prawdy i trzeci tom Opowiesci z Meekhanskiego Pogranicza, bo jak we wczesniejszym moim poscie ktory edytowalem, napisalem, ze kupilem 2 tomy ;)

EDIT:

Zamowilem sobie te dwa tomy z Miecza prawdy i Niebo ze stali, w ten sposob zamkne dwa kolejne cykle.

Zamowilem tez kolejne ksiazki, tym razem caly cykl Cienie Pojetnych-Adrian Tchaikovsky.
_________________
Wyobraź sobie siebie w łodzi na rzece.
Z mandarynkami i marmoladowym niebem.
 
 
 
Krz 



BMW: E36
Silnik: R6
Nadwozie: Coupe
Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 920
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-09-13, 22:13   

Grubo idziesz :lol: A jak się po pierwszym tomie okaże, że lipa?
_________________
 
 
nodek 



BMW: e46
Imię: Michał
Silnik: m54b25
Nadwozie: Cabrio
Wiek: 35
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 338
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 15-09-13, 17:37   

Nie bedzie lipy ;D pozatym jak juz poszlo mi tyle kasy na ksiazki to az zal na sile nie wcisnac ;D
_________________
Wyobraź sobie siebie w łodzi na rzece.
Z mandarynkami i marmoladowym niebem.
 
 
 
nodek 



BMW: e46
Imię: Michał
Silnik: m54b25
Nadwozie: Cabrio
Wiek: 35
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 338
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 23-09-13, 17:18   

A bu!

Wpadlo mi na polke jeszcze kilka ksiazek ;D

Blade Runner. Czy androidy marzą o elektrycznych owcach? - Philip Dick

Lod - Jacek Dukaj

trylogia Pierwsze Prawo, ktorego w sklad wchodza: Samo ostrze, Nim zawisną na szubienicy i Ostatni argument królów. Niestety dwie pierwszcze czesci sa juz niedostepne w empiku, naklad sie skonczyl i nie wiadomo kiedy beda drukowac-tak powiedziala mi babka w empiku ;D

W gwoli wyjasnienia, Samo ostrze i Nim zawisna na szubienicy kupilem na allegro, Ostatni argument krolow kupilem w empiku wraz z Blade Runnerem i Lod'em, korzystajac przy tym z ostatniego dnia promocji 3 za 2 ;D
_________________
Wyobraź sobie siebie w łodzi na rzece.
Z mandarynkami i marmoladowym niebem.
 
 
 
Kamilkirsk 
Nowy User - Witamy ;)

Nadwozie: Compact
Wiek: 35
Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 4
Skąd: śląsk
Wysłany: 02-10-13, 11:55   

DIUNA przede wszystkim z tej tematyki. Chociaż powieści Kossakowskiej też są spoko. Takie lekkie fantasy ;)
 
 
nodek 



BMW: e46
Imię: Michał
Silnik: m54b25
Nadwozie: Cabrio
Wiek: 35
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 338
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 03-10-13, 14:49   

Wlasnie mam zagwostke co czytac po Kronikach Amberu, jestem juz w polowie 7 tomu i wlasnie zastanawiam sie czy by nie rzucic na warsztat wlasnie Diuny ktora sobie juz czeka od jakiegos czasu na poleczce
_________________
Wyobraź sobie siebie w łodzi na rzece.
Z mandarynkami i marmoladowym niebem.
 
 
 
Mateusz118 



BMW: E36
Imię: Mateusz
Silnik: M52B??
Nadwozie: Coupe
Wiek: 34
Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 961
Skąd: Olkusz/KrK
Wysłany: 04-10-13, 23:22   

Polska mafia mnie zaciekawiła więc przeczytałem: "Świat według Dziada" autora Henryk Niewiadomski, później obejrzałem Alfabet Mafii.

podobna tematyka i w ciągu 3 dni przeczytałem: "Nazywam się Zacharski. Marian Zacharski. Wbrew regułom." autora Marian Zacharski na półce czeka już druga część czyli: "Rosyjska ruletka" i obecnie czytam "Potrójny agent. Kret Al-Kaidy, który oszukał CIA" autora Joby Warrick

książki które już przeczytałem polecam i jeżeli tylko ktoś lubi podobną tematyke, gwarantuje że nie będzie zawiedziony. Szczególne wyróżnienie dla książek o tajnych agentach i ich metodach działania, byłem pełen podziwu.


Jeżeli chodzi o coś lekkiego to mam taki "zeszycik" czyli "Brak wiadomości od Gurba" aautora Eduardo Mendoza, poprostu szybka komedia. Kosmita próbuje zaaklimatyzować się na ziemi i czasem robi troszke dziwne rzeczy. Jednym ż jego spostrzeżeń był fakt iż po ulicach Barcelony źle chodzi się w butach narciarskich :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________





Gość oceń moje E36


You can't buy happiness, but you can buy horsepower and that's kind of the same thing

 
 
 
Kasiks 
Nowy User - Witamy ;)

Nadwozie: Compact
Wiek: 77
Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: LubaczĂłw
Wysłany: 18-10-13, 12:25   

ja polecam Ewangelię wg Piłata
 
 
Fardiks 
Nowy User - Witamy ;)

Nadwozie: Baur
Wiek: 39
Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: zachpom
Wysłany: 18-10-13, 13:35   

"Lewa ręka Boga" P. Hoffmana, takiej ilości mroku w jednej książce jeszcze nie było widać :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14