Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Swap E36 316 95r. na m50b20 91r.
Autor Wiadomość
mateusz7844 
Nowy User - Witamy ;)

BMW: E36
Imię: Msteusz
Silnik: M50B20
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 14 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Zawady
Wysłany: 05-03-16, 23:48   Swap E36 316 95r. na m50b20 91r.

Witam jestem nowym użytkownikiem więc sorry jak nie tu napisałem, nie znalazłem odpowiedzi na mój problem w szukajce. Zacznę od początku dostaliśmy E36 316i 95r. z EWS 2 po lift właściciel wyjął te 1.6 i zaczął swap na m50b20 z 91r z pełnym osprzętem i wiązką silnik został włożony do budy podłączył wiązkę silnika wszystko niby p&p, jednak silnik nawet nie zakręcił rozrusznikiem pompka nie podaje paliwa brak iskry i na tym poległ.

Została przywieziona do nas z pełnym bagażnikiem części. Pierwsze co przyszło do głowy to EWS nie ma połączenia ze sterownikiem i blokuje połączyliśmy dwa grube kable i odcięliśmy cienki zielony po tym zabiegu jedynie rozrusznik rusza ale pompa paliwa nie startuje (na krótko działa, wtryski się nie otwierają, brak iskry. Podłączyłem ADS przez disa po wielu próbach w końcu znalazło DME M3.1 jednak pokazał tylko bład 26 brak zasilania na jednostce kontrolnej i dalej instrukcja aby sprawdzić zasilanie + na pinie 26 (chyba) było tyle co na aku. Po tym już nie udało się połączyć ze sterownikiem. Teraz jesteśmy w kropce, pomoże ktoś?
ps.: Przepraszam za chaos w mojej wypowiedzi :)
 
 
dzordz 


BMW: e36 Touring
Imię: bestia :-)
Silnik: 328
Pomógł: 46 razy
Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 1453
Skąd: katowice
Wysłany: 05-03-16, 23:55   

Było juz kilka takich tematów ,lupka i do dzieła
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 16