Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
znów akcja w BMW i w tej samej miejscowoś.. teraz z pobiciem
Autor Wiadomość
danieldeni20 



BMW: E46
Imię: Daniel
Silnik: M47DO1
Nadwozie: Touring
Wiek: 35
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 618
Skąd: Łeba
Wysłany: 10-12-13, 18:51   znów akcja w BMW i w tej samej miejscowoś.. teraz z pobiciem

Brawa dla tego barana..
http://www.demotywatory.p...cnia-stereotypy

Sam był .. chyba bym zatłukł
 
 
wito_86 



BMW: E36 ///M52B28
Imię: Witek
Silnik: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 1136
Skąd: Kamienna Góra
Wysłany: 10-12-13, 19:08   

frajer :no:
_________________
"Sadzic Palic Zalegalizowac..."

Sprawdz moja niunie-> http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=29147
 
 
 
Patryk7250 



BMW: e 36 318/328
Imię: Patryk
Silnik: m52b28
Nadwozie: Sedan
Wiek: 28
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 4102
Skąd: Radom
Wysłany: 10-12-13, 19:26   

że też tacy ludzie istnieją... :6: :6:
_________________

Jeśli uważasz że mój post był pomocny-kliknij pomógł :ok:

"BMW to STYL,PASJA,MIŁOŚĆ i WŁOŻONE SERCE,a Ty i tak powiesz że burakowóz bo zwyczajnie Cię nie stać ";)
 
 
 
RazoR91 



BMW: E36
Imię: Maciek
Silnik: M52B20
Nadwozie: Sedan
Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2013
Posty: 514
Skąd: Okolice Olkusza
Wysłany: 10-12-13, 19:37   

Ma ktoś znajomego w WK ? Rejestracje znamy wiec adres tez mozemy :hyhy:

danieldeni20 przy dzieciach ? Widziałby by ojca który leje sie z innym kolesiem...


Jakbym miał gaz to bym mu po twarzy napsikał a potem jeszcze tym gazem lewatywe :lol:
tylko od tej lewatywy to mógłby umrzeć
_________________

http://bmw3er.pl/viewtopic.php?p=490014
 
 
Poradiak 
Nowy User - Witamy ;)

Dołączyła: 18 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11-12-13, 10:39   

Właśnie coś takiego mnie trochę zastanawia.... Wiem, że są ludzie chorzy umysłowo..
 
 
bazyl_3er_ 



BMW: E36 320i x2
Imię: Tomek
Silnik: m52b20
Nadwozie: Coupe
Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 548
Skąd: Konin/Tuliszków
Wysłany: 11-12-13, 11:25   

nie popieram tego co ten typ zrobił ale wkurza mnie max to jak w telewizji podkreśla sie, że to kierowca BMW... oglądałem wiadomości i określenie "kierowca bmw" padło chyba z 20 razy, a gdyby jechał puntem czy jakimś tam innym śmiesznym jeżdzidłem posługiwali by się innymi określeniami. Już kilka razy zwróciłem na to uwage, czy to w tym przypadku czy w przypadku jakiegoś wypadku, Pisamaki też w gazecie nie napiszą że doszło do wypadku dwuch aut osobowych jesli w wypadku bierze udział BMW. Wtwdy jest wstawka typu kierowca bmw uderzył w inne osobowe auto lub inne takie z wyłaczbym podaniem nazwy naszej kochanej marki... wku***a mnie max taki czarny pijar :bluzni:
_________________
Wiele jest serc… Jedno bicie BMW PONAD życie!!!


///ZOBACZ ŻÓŁTKA///
 
 
grucha 



BMW: e90
Silnik: M47+
Wiek: 104
Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 3758
Skąd: EL
Wysłany: 11-12-13, 11:42   

bazyl_3er_ napisał/a:
nie popieram tego co ten typ zrobił ale wkurza mnie max to jak w telewizji podkreśla sie, że to kierowca BMW... oglądałem wiadomości i określenie "kierowca bmw" padło chyba z 20 razy, a gdyby jechał puntem czy jakimś tam innym śmiesznym jeżdzidłem posługiwali by się innymi określeniami. Już kilka razy zwróciłem na to uwage, czy to w tym przypadku czy w przypadku jakiegoś wypadku, Pisamaki też w gazecie nie napiszą że doszło do wypadku dwuch aut osobowych jesli w wypadku bierze udział BMW. Wtwdy jest wstawka typu kierowca bmw uderzył w inne osobowe auto lub inne takie z wyłaczbym podaniem nazwy naszej kochanej marki... wku***a mnie max taki czarny pijar

magia marki ;) i wciąż nieobalony stereotyp :20:
_________________

 
 
grabolek363 


BMW: E46 ///M3
Silnik: S54B32
Nadwozie: Coupe
Wiek: 33
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 1818
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-12-13, 13:03   

grucha napisał/a:
bazyl_3er_ napisał/a:
nie popieram tego co ten typ zrobił ale wkurza mnie max to jak w telewizji podkreśla sie, że to kierowca BMW... oglądałem wiadomości i określenie "kierowca bmw" padło chyba z 20 razy, a gdyby jechał puntem czy jakimś tam innym śmiesznym jeżdzidłem posługiwali by się innymi określeniami. Już kilka razy zwróciłem na to uwage, czy to w tym przypadku czy w przypadku jakiegoś wypadku, Pisamaki też w gazecie nie napiszą że doszło do wypadku dwuch aut osobowych jesli w wypadku bierze udział BMW. Wtwdy jest wstawka typu kierowca bmw uderzył w inne osobowe auto lub inne takie z wyłaczbym podaniem nazwy naszej kochanej marki... wku***a mnie max taki czarny pijar

magia marki ;) i wciąż nieobalony stereotyp :20:


No ale jak możemy obalić stereotyp, jak takie jednokomórkowce jeżdżą BMKami, powinni go u niebieskich przesłuchać tak, jak robią to najlepiej :kij:

Rany...automatycznie w myślach człowiek zniża się do jego poziomu, mam przed oczami jak ten samochód wybucha razem z nim :lol: :lol:
 
 
The Polak 


BMW: e36
Imię: Robert
Silnik: m52b20
Nadwozie: Touring
Wiek: 32
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 1736
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 11-12-13, 13:13   

grabolek363 napisał/a:

No ale jak możemy obalić stereotyp, jak takie jednokomórkowce jeżdżą BMKami, powinni go u niebieskich przesłuchać tak, jak robią to najlepiej :kij:


Dokładnie to samo chciałem napisać, ale nie zdążyłem.
Powinni podczas rejestracji BMW w WK robić test iq. :lol:
_________________

 
 
 
klopot 


BMW: E46 Cabrio
Imię: Daniel
Silnik: M54B25
Wiek: 36
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-12-13, 13:56   

RazoR91 napisał/a:
Ma ktoś znajomego w WK ? Rejestracje znamy wiec adres tez mozemy :hyhy:

danieldeni20 przy dzieciach ? Widziałby by ojca który leje sie z innym kolesiem...


Jakbym miał gaz to bym mu po twarzy napsikał a potem jeszcze tym gazem lewatywe :lol:
tylko od tej lewatywy to mógłby umrzeć


Popieram :yeah:
 
 
Daniel_325i 



BMW: 525i, 316i
Imię: Daniel
Nadwozie: Touring
Wiek: 40
Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 2545
Skąd: Puławy
Wysłany: 11-12-13, 14:27   

grabolek363 napisał/a:
No ale jak możemy obalić stereotyp, jak takie jednokomórkowce jeżdżą BMKami

ja cały czas z tym walcze :) przepuszczam ludzi na pasach, nie wpycham sie :)
itp itd
 
 
 
The Polak 


BMW: e36
Imię: Robert
Silnik: m52b20
Nadwozie: Touring
Wiek: 32
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 1736
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 11-12-13, 14:47   

Daniel_325i napisał/a:
grabolek363 napisał/a:
No ale jak możemy obalić stereotyp, jak takie jednokomórkowce jeżdżą BMKami

ja cały czas z tym walcze :) przepuszczam ludzi na pasach, nie wpycham sie :)
itp itd


To nie walczysz z tym tylko normalnie się zachowujesz na drodze. :piwo:
_________________

 
 
 
pacos 


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 299
Skąd: Kraków/Kielce
Wysłany: 11-12-13, 15:26   

Tez z tym walcze tak jak Daniel.. tfu - zachowuje sie normalnie :D

Jezdzac punto czasem mialem takie zagrywki, albo jakies wyprzedzania i wpychanie sie a odkad jezdze BMW tez wlasnie chce obalic ten stereotyp, wpuszczam ludzi, dziękuje im :D

Ostatnio nawet byla akcja, ze jade w trasie dolatuje do mnie superb na xenonie, siedzi mi na dupie i zaczely sie dwa pasy pod gore to puscilem go i za nim, od razu go przeszedlem a widac bylo ze cisnie - pewnie 1.9 130km/2.5 150km i potem znow jechalem jakies 100-110kmh. Ten znowu na zderzak i wyprzedzil mnie po wysepce, dojezdzamy znowu do dwoch pasów w jedna strone pod gore, redukcja na 3 przy 80 i ogien, gosc jechal ile wlazlo i nie zjechal mi, pewnie czekal az ja go wyprzedze po prawej ale odpuscilem, uznalem ze chamy jezdza skodami, ale nie BMW :9:
 
 
Masters 


BMW: E30 M20b20 & E46 M54b30
Imię: Kamil
Silnik: M20/M54
Nadwozie: Coupe
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 3269
Skąd: Mikołów
Wysłany: 11-12-13, 15:44   

Ja zawsze przepuszczam ludzi w miescie i nie robię im pod górkę, chyba, że strasznie mi się spieszy, ale przeważnie staram się ustępować miejsca jak widze, że ktoś czeka 10 min. bo nikt nie chce go puścić i powiem wam, że to bardzo fajne uczucie jak ktoś podziękuje :) A co do stereotypów, to jeżdząc po naszych drogach osobiście spotkałem raz barana w nowej f10, za to ciągle mam na zderzaku audice i skody... i to wcale nie stare bo przeważnie octavie 2 i a4 b7 wzwyż. Ostatnio miałem tez sytuację, że trzymałem się lewego pasa, bo skręcałem w lewo na 2 pasmowej i byłem 10m od pasa zjazdowego z włączonym kierunkiem, a jakiś pajac mając pusty prawy pas, zaczął trąbić i ładować długimi w mercu c-klasy... Jak bardzo żałowałem, że wtedy jechałem 206, a nie e46, bo bym go przegonił do następnych świateł, a tak musiałem skręcic...
 
 
Chlebek 


BMW: E36
Imię: Grześ
Silnik: słaby
Nadwozie: Compact
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2013
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: 11-12-13, 16:24   

A później się biorą takie stereotypy o BMW... zbyt często jest spotykane wszędzie "kierowca bmw".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 14