Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[Exx] jak podłączyć kierunkowskazy pod centralny. schemat
Autor Wiadomość
Don.Wojciech 



BMW: czarnula coupe :D
Imię: Wojtek/Kamil jak kto woli
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 490
Skąd: Łódź
Wysłany: 24-01-08, 01:23   [Exx] jak podłączyć kierunkowskazy pod centralny. schemat

jeśli nie chce sie nam przeciągać kabli z centrali alarmu/ centralki zamku na pilot do skrzynki bezpieczników i przy okazji szukać przekaźnika kierunkowskazów, to sugeruje bardzo prosty zabieg który skraca czas pracy do ok 15 minut :) i dzięki tej operacji zaoszczędziliśmy jeden kabel sygnałowy z centralki ( przeważnie są dwa) drugi możemy np podłączyć do syreny i samochód będzie nam robił "kłki kiłi" przy zamykaniu :D

wystarczy podłączyć wszystko jak na schemacie. przekaźnik potrzebny ku temu kupimy w każdym motoryzacyjnym za ok 3zł :) ( na allegro tez są :) )



słowem komentarza. Pewnie znajdą sie tacy którzy zapytają sie czemu zwieramy dwa kable ze sobą. odpowiedz jest prosta. W e 36 awaryjnymi steruje moduł, łącząc te dwa kable imitujemy wciśniecie guzika :)

operacje testowana na mojej bemce i bemce _bboyone_
_________________
Nie dziękuj, kliknij pomógł!! zdjęcia mojej ślicznej
___________________________________________________________
Ejj Boże na motorze weź mnie, a może po hardcorze byle nie we śnie
 
 
 
_BBoyOne_ 


BMW: '96 318is
Imię: Tomek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 173
Skąd: Sieradz
Wysłany: 15-02-08, 13:24   

No u mnie nie chodzi...tzn problem w tym ze jak wlacze nawiew na tylnia szybe to dzialaja kierunki:D...mowie ze moze nie ten kabel masy:P ale gdzie nie dotkne sie do masy w aucie i wlacze ten przycisk od nawiewu na tylnia szybe to automatycznie sie kierunki zalaczaja;)

----------------------

...popraweczka...teraz jest ok..jak wymyśliłem:)? hehe...pod ten przekaznik co mamy wyzej podlaczylem mase sterownika i smiga ladnie:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 14