Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Polerka. Jak to zrobić?
Autor Wiadomość
lolejko 
moderator BIG L



BMW: E46 sedan & E36 Convertible & E30 Tur
Imię: Karol
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 116 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 15498
Skąd: Kozienice
Wysłany: 27-03-08, 16:04   

Tempo wcale nie jest super! Pozostają po niej rysy. Zmatowiałe lakiery nie powiem doprowadza do porządku, ale efekt najlepszy uzyskasz pastą polerską G3 lub 3M! One są do mechanicznego polerowania! Z tym, że jeśli tego nigdy nie robiłeś to lepiej nie rób bo sobie poprzecierasz lakier!
_________________
BMW KLIMAT KOZIENICE
E46 The Low&Slow Familly No.1 Classiefied
///3ERFEST FILM
 
 
 
SNB SWEDEN 


BMW: Lexus,Evo 6,I30 CRDI,GT3
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 12
Skąd: Falun
Wysłany: 27-03-08, 16:12   

lolejko napisał/a:
Tempo wcale nie jest super! Pozostają po niej rysy. Zmatowiałe lakiery nie powiem doprowadza do porządku, ale efekt najlepszy uzyskasz pastą polerską G3 lub 3M! One są do mechanicznego polerowania! Z tym, że jeśli tego nigdy nie robiłeś to lepiej nie rób bo sobie poprzecierasz lakier!

No juz kilka aut w swoim zyciu zrobilem wiec o przetarcie lakieru nie ma sie co martwic G3 nie dla mnie a 3m juz odstawilem,wszyscy ogolnie pisza ze Tempo jest tak rewelacyjna dlatego kupilem zeby troche pojezdzic na tym i zrobie to maszynowo zobaczymy co z tego wyjdzie jak wroce jutro do domu bo narazie jestem w Polsce odrazu w sobote dorwe cos w pracy zeby przetestowac ciekawosc mnie pozera zobaczymy co wyjdzie
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 27-03-08, 16:43   

SNB SWEDEN, to jest na stary zmatowiały zniszczony lakier. Nie zabieraj się z tym do nowego bo będzie kuku. Jeśli lakier wygląda tragicznie to temo przyprowadzi go do porządku ale to tez nie będzie to co po G3. Maszynowo to odradzam bo porobią się rysy.
_________________
 
 
 
SNB SWEDEN 


BMW: Lexus,Evo 6,I30 CRDI,GT3
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 12
Skąd: Falun
Wysłany: 27-03-08, 17:19   

yeahman napisał/a:
SNB SWEDEN, to jest na stary zmatowiały zniszczony lakier. Nie zabieraj się z tym do nowego bo będzie kuku. Jeśli lakier wygląda tragicznie to temo przyprowadzi go do porządku ale to tez nie będzie to co po G3. Maszynowo to odradzam bo porobią się rysy.

No zobaczymy czas pokaze kolego a dlaczego na nowym lakierze bedzie kuku?Robiles maszynowo?
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 27-03-08, 17:31   

SNB SWEDEN, Bo ta pasta jest dość twarda i ma konkretne takie granulki w sobie ala piasek. Maszynowo nie polecam bo przecież to musisz wcierać w lakier, a ja nie radziłbym tych granulek wcierać w lakier bo będzie kuku. Instrukcja każe poczekać aż zrobi się skorupa, później tą skorupę się prawie że skrobie z lakieru jest tak twarda. Maszyna to nie jest dobry pomysł ale to w końcu Twój pomysł Twój lakier, Twoja odpowiedzialność...
_________________
 
 
 
SNB SWEDEN 


BMW: Lexus,Evo 6,I30 CRDI,GT3
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 12
Skąd: Falun
Wysłany: 27-03-08, 17:43   

yeahman napisał/a:
SNB SWEDEN, Bo ta pasta jest dość twarda i ma konkretne takie granulki w sobie ala piasek. Maszynowo nie polecam bo przecież to musisz wcierać w lakier, a ja nie radziłbym tych granulek wcierać w lakier bo będzie kuku. Instrukcja każe poczekać aż zrobi się skorupa, później tą skorupę się prawie że skrobie z lakieru jest tak twarda. Maszyna to nie jest dobry pomysł ale to w końcu Twój pomysł Twój lakier, Twoja odpowiedzialność...

Wydawalo mi sie ze nie bylo tam granulek pisze lekko scierna ,poprobowac mozna to nic nie kosztuje a nie robi sie tego na samochodzie a na specjalnych lakierowanych tablicach do testow :)
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 27-03-08, 18:13   

SNB SWEDEN, a no chyba że tak. W końcu profesjonalista z Ciebie. Zdaj relację z tego zabiegu bo jestem ciekawy jakie masz co do tej pasty uwagi. :piwo:
_________________
 
 
 
SNB SWEDEN 


BMW: Lexus,Evo 6,I30 CRDI,GT3
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 12
Skąd: Falun
Wysłany: 27-03-08, 18:16   

yeahman napisał/a:
SNB SWEDEN, a no chyba że tak. W końcu profesjonalista z Ciebie. Zdaj relację z tego zabiegu bo jestem ciekawy jakie masz co do tej pasty uwagi. :piwo:

Profesjonalista hmmm slyszalem i czytalem inne opinie ale relacje postaram sie zdac zarowno opisowa jak i zdjeciowa teraz szykuje sie do zabiegu jednej z Buniek ktora jest na sporcie 325 w pieknym kolorze to ma byc moje auto democar jesli wyrazicie zgode wlozymy foty
 
 
lolejko 
moderator BIG L



BMW: E46 sedan & E36 Convertible & E30 Tur
Imię: Karol
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 116 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 15498
Skąd: Kozienice
Wysłany: 27-03-08, 18:31   

SNB SWEDEN napisał/a:
teraz szykuje sie do zabiegu jednej z Buniek ktora jest na sporcie 325 w pieknym kolorze to ma byc moje auto democar jesli wyrazicie zgode wlozymy foty

No jasne że wyrazimy, chwal się chwal trójeczką!!!
_________________
BMW KLIMAT KOZIENICE
E46 The Low&Slow Familly No.1 Classiefied
///3ERFEST FILM
 
 
 
SNB SWEDEN 


BMW: Lexus,Evo 6,I30 CRDI,GT3
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 12
Skąd: Falun
Wysłany: 27-03-08, 18:39   

Ale to nie moja trojka jedynie auto jednego z moich klientow,nie posiadam osobiscie zadnego BMW te mozna powiedziec dopieszam wizualnie :) Oczywiscie najpierw musze spytac wlasciciela o wyrazenie zgody na wklejenie fotek :)
 
 
yeahman 
Administrator



BMW: E36
Imię: Tomasz
Silnik: M42B18
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 89 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 7452
Skąd: BMW3ER
Wysłany: 27-03-08, 21:41   

SNB SWEDEN, Jak już skończysz, to wstaw fotki. Z naszej strony nie ma problemu.


Powracamy do tematu :cisza:
_________________
 
 
 
SNB SWEDEN 


BMW: Lexus,Evo 6,I30 CRDI,GT3
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 12
Skąd: Falun
Wysłany: 29-03-08, 20:20   

Tak mi wyszlo dzisiaj po pascie tempo maszynowo wolne obroty troszke wody moze to nie jest szczyt moich marzen ale maszynowo da sie robic(jak cos sknocilem ze zdjeciami poprawcie)

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 3

Zdjęcie 4


Ale namieszałeś z tymi zdjęciami :D
[no_limit]
Ostatnio zmieniony przez no_limit 31-03-08, 15:36, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
CarbonPlast 
Nowy User - Witamy ;)


BMW: BMW
Imię: Bogdan
Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 6
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: 18-03-09, 21:48   

Do naprawdę dobrej profesjonalnej polerki mechanicznej i ręcznej polecam pasty firmy ABEL AUTO do znalezienia na internecie, moim zdaniem jedne z najlepszych na rynku mało dostępne w sklepach bo to pasty dla profesjonalistów (Trochę drogie ale wystarcza na kilka aut wiec koszty można podzielić z kolegami chętnymi wypolerować swoje auta) ...jeżeli ktoś wypoleruje tymi pastami auto to przyzna mi racje. NOWKA TO MALO POWIEDZIANE ... :ok:
 
 
scorpion 


BMW: e36 320i
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: DKL
Wysłany: 20-03-09, 12:05   

SNB SWEDEN widzę kolce :ok:
 
 
///ESIU 
PoJE....eBAnIeC



BMW: BAD MADHERFUCKER
Imię: cham i prostak
Silnik: gnojownik
Pomógł: 152 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 9767
Skąd: ze wsi
Wysłany: 20-03-09, 19:19   

ja wtrące swoje 3 grosze

juz nigdy nie podejme sie robienia mechanicznej polerki sam

polecam sprawdzone zakłady lakiernicze
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 16