Forum BMW3ER Strona Główna
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze przygody z glebą
Autor Wiadomość
code 


Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 34
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-06-14, 20:58   Wasze przygody z glebą

No to chwalcie się, mieliście kiedyś jakieś problemy, albo śmieszne sytuacje? Ja pamiętam jak się śpieszyłem do kina a tu nagle wielki klops bo pod samym wjazdem postawili betonowy spowalniacz :mur: No ale kto nie ryzykuje ten szampana nie pije, więc zaryzykowałem i...

...urwałem miskę :lol:
 
 
gozdyr166 



BMW: E30, E36
Imię: Czarek
Silnik: M50B20
Nadwozie: Cabrio
Wiek: 28
Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 799
Skąd: WZW
Wysłany: 13-06-14, 22:46   

Ja jakoś miesiąc temu byłem przejazdem w Górze Kalwarii i poszukiwałem czynnej apteki, w końcu znalazłem zamierzam skręcać a z na przeciwka leci jakieś autko ale co tam ja nie zdąże? :cwaniak2: wbiłem się jeden wjazd wcześniej potem na chodnik trawnik a na końcu kamyczki na których prawie siadłem z spod kół przy ruszaniu strzelało jak z kałasznikowa :6:
a teraz najlepsze..apteka była zamknięta :16: :lol: :lol:
_________________
Jagodzianka--> http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=39717
Maria--> http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=43516
_________________
Ostatnio zmieniony przez gozdyr166 14-06-14, 07:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Qczy 



BMW: Czarne i takie niby czerwone
Imię: Tomek
Silnik: Jest
Nadwozie: Sedan
Wiek: 34
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 3346
Skąd: ten dym ?
Wysłany: 14-06-14, 00:48   

Hmm..kilka dni temu pobawiłem się gwinciorem i zjechałem mega..przejechałem się zobaczyć czy nie obciera nigdzie z przodu. Wjeżdżam do garażu i...przepraszam Ciebie, czy dam radę wjechać do garażu bez obcierania o zderzak?? :lol:
_________________
Jestem jednym z milionów użytkowników BMW, a to moja historia :
www.bmw3er.pl/viewtopic.php?t=30556&start=0

www.bmw3er.pl/viewtopic.php?p=661765#661765

https://www.youtube.com/watch?v=EiZhkPUJtRs



Po co sprawdzać, skoro domyślasz się, że powinno działać ?
 
 
hanys 



BMW: E46
Silnik: 2.5
Nadwozie: Coupe
Wiek: 31
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 539
Skąd: SBE
Wysłany: 14-06-14, 11:54   

ze gleba jest dobra świadczy o tym płaski wydech od spodu :D
 
 
wito_86 



BMW: E36 ///M52B28
Imię: Witek
Silnik: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 1136
Skąd: Kamienna Góra
Wysłany: 15-06-14, 11:13   

kiedys lece w zimie a z naprzeciwka plug sniezny wiec mysle cza chlopa puscic bo wiekszy jest i wjechalem w pobocze ktore bylo zasniezone Troche poobcieralo od spodu ale to normalne zjawisko na glebie Jeden i ogien dalej Jade a z pod maski cos mi sie kopci mowie co jest? otwieram maske a tam wodospady Leci woda ze wszystkich stron Wiec szybko do domu bo zimno a niemial mnie kto sciagnac Ogolnie bryla lodu wskoczyla pod maske oberwala wszystkie lopatki od wiatraka a lopatki podziurawily chlodnice pociely weze itd :hyhy: Malo tego to po naprawie okazalo sie ze silnik przegrzany i szlak go trafil :O Plus jest taki ze nadazyla sie ideeealna okazja na swapa ktorego tez zrobilem :ok:
_________________
"Sadzic Palic Zalegalizowac..."

Sprawdz moja niunie-> http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=29147
 
 
 
sienek1989 



BMW: E46
Imię: damian
Silnik: Benzynowy
Nadwozie: Touring
Wiek: 34
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 1887
Skąd: kotlina Kłodzka
Wysłany: 15-06-14, 15:26   

Kiedyś w Karpaczu byłem z kobietą na week i wjazd do hotelu w którym byliśmy był tak :cenzura: . . . , że jak wjerzdżałem jedno tylne koło sie odrywało i no nie wjedziesz jak nie masz szpery , ludzie musieli mnie wpychać . Kolejna sytuacja Jak u mnie na terenie nigdzie mi nie mogli zrobić przeglądu , bo za niskie auto i na żadne rolki nie dało się wjechać , albo mówili ,,niech Pan wjedzie sam " debile . A wydech na środku po raz kolejny mi się przetarł i jak kolega mówił jest plaski hehe
_________________
"Mamo Dlaczego Ci Ludzie Klecza ? Bo To Synku M3 jedzie"


nie dziękuj kliknij ,,pomógł"
 
 
 
///Bolo 


BMW: 328
Imię: Norbert
Wiek: 32
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 720
Skąd: Kozienice
Wysłany: 15-06-14, 16:31   

hmm ja mialem ciekawą przygody jak wyjezdzam sobie od Esia z garażu świeżo po zglebieniu patrze no hmmm malo paliwa, ok ruszamy na stacje, zalatuje patrze o kur... troche duzy uskok, jedno podejscie niet, drugie trzecie ciagle wisiałem az genialny pomysł tylem prawym kołem wjechałem w dołek i na cm starczyło węża, mina ludzi bezcenna :lol:

druga sytuacja Kozienice, uliczka osiedlowa ktora zadko latam za mna ok 4 auta a ja zapomnialem ze tam próg zwalniający, ulica wąska a ja nie przejade to co zawijka na środku łamanie sie na 10x i nara. poraz kolejny mina ludzi typu "nie wiem co powiedzieć"

wiele razy na mnie trąbili albo wytykali palcami ale coż gleba od Esia do czegoś zobowiazuje :lol: najgorzej było z tym tankowaniem na stacji gimnastyka straszna :wstyd:

albo kolega kiedys zapytal czemu parkuje auto u dziadków pod domem i cisne z buta 0.7km a nie u siebie? odpowiedz sam sobie zadał jak zobaczyl auto
 
 
Qczy 



BMW: Czarne i takie niby czerwone
Imię: Tomek
Silnik: Jest
Nadwozie: Sedan
Wiek: 34
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 3346
Skąd: ten dym ?
Wysłany: 15-06-14, 16:37   

///Bolo napisał/a:
wiele razy na mnie trąbili albo wytykali palcami ale coż gleba od Esia do czegoś zobowiazuje

dobrze mówi - polać mu ! :7:
_________________
Jestem jednym z milionów użytkowników BMW, a to moja historia :
www.bmw3er.pl/viewtopic.php?t=30556&start=0

www.bmw3er.pl/viewtopic.php?p=661765#661765

https://www.youtube.com/watch?v=EiZhkPUJtRs



Po co sprawdzać, skoro domyślasz się, że powinno działać ?
 
 
KonradGT 
masta blasta



BMW: E36
Silnik: M54B30
Nadwozie: Coupe
Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 846
Skąd: Wwa
Wysłany: 15-06-14, 19:31   

Wczoraj na jednej ze stacji diagnostycznych odmówiono mi zrobienia przeglądu technicznego ze względu na zbyt niskie auto! :cwaniak2: :piwo:
_________________
E36 Coupe M50B25TU Madeiraviolett M-Pakiet

Prawdziwy mężczyzna powinien zbudować dom, spłodzić syna i posadzić... auto na glebie.

Mechanika, diagnostyka, modyfikacje, SWAPy, instalacje LPG.
 
 
 
Rozan000 


BMW: Chwilowy brak BMW
Imię: Marcin
Silnik: -
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 63
Skąd: WKZ / WPI
Wysłany: 04-01-15, 21:49   

Kiedyś wpadłem na pomysł pojechania na hamownie moim byłym 328 więc poszukałem w necie gdzie i za ile po czym wsiadłem w samochód i pojechałem. Na miejscu pan mechanik wsiadł do auta żeby wjechać nim na rolki i tu niespodzianka! auto za niskie :D kilka nieudanych prób podkładania coś pod koła i udało się a już myślałem że przyjechałem na darmo..
 
 
RGL 



BMW: E30 & E36
Nadwozie: Sedan
Wiek: 33
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 478
Skąd: WOT
Wysłany: 04-01-15, 22:19   

Parking pod szkołą, szukam miejsca. Jakiś genialny inżynier stwierdził, że wytnie 2 słupki (chodzi o te biało czerwone) inne samochody stały to i ja mogę! Zaryzykowałem - próba wjazdu skończyła się obdrapaniem zderzaka m-pak.
Lece kiedyś trasą nr. 50, tak ze 120-130. Łuk w lewo i zjazd z górki - łagodny, dlatego taka prędkość. Znaku żadnego, że roboty drogowe, niebezpieczeństwo czy cokolwiek innego. Kolejny imbecyl przeciął drogę w poprzek i zamiast nalać asfaltu tak jak było, na równo zrobił uskok na kilka cm o szerokości z 0.7m. Przeleciałem przez niego, poczułem jak przycieram podłogą i dobijają amory. Zatrzymuje się wystraszony, obchodzę samochód, opony całe, olej się nie leje, patrze na przód - wypadł halogen i listw ze zderzaka trzeba było poodciskać :P
Kiedyś wjeżdżając w bramę zaczepiłem o chodnik i rozpadała mi się osłona termiczna wydechu.
Najgorsi są śpiący policjanci - takie wąskiej jak pod centrami handlowymi stawiają. Takie szeroki z kostki to pół biedy - pod kątem sie na nie wjeżdża :D
_________________
Kupie części do wąskiej E30:zderzaki przód i tył chrom !!
 
 
G1 ROCK 



BMW: 3 x E36
Imię: Paweł
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 2033
Skąd: SOPOT
Wysłany: 04-01-15, 22:31   

Dzień przeglądu Buni, uczucie prawie jak wywiadówka dla rodzica...

Wjeżdżam na rolki i zawisłem na progach... Ciśnienie 500set... Wkrecone ucho w zderzak tył i pomoc przy wyciąganiu auta...

Uczucie wstydu i dziwnej dumy ;)

Od tamtej pory jeżdzę tylko w miejsca gdzie nie zawisne :)
_________________
 
 
Qczy 



BMW: Czarne i takie niby czerwone
Imię: Tomek
Silnik: Jest
Nadwozie: Sedan
Wiek: 34
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 3346
Skąd: ten dym ?
Wysłany: 04-01-15, 22:40   

No to raz jeszcze ja:

Jak kupiłem swoją 3er wjechałem na serwis do mechanika - G1 ROCK wiadomo którego z naszych okolic ;)
Stały tam - jak zawsze - kilka Bawarek. Między innymi typowy german : szeroko i totalnie nisko..
Na tyle, że nie dało rady lewarka wcisnąć pod próg. Spojrzałem i pomyślałem : motyla noga, jak tym można się poruszać :foch: - porażka...

Kilka miesięcy później odwiedzam tego samego kolegę. Pytam : słuchaj, tył mi obciera o nadkole, pożycz lewarek to sobie trochę wyreguluję (celowo nie użyłem słowa podniosę :lol: ). Daje mi lewarek i... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
Jestem jednym z milionów użytkowników BMW, a to moja historia :
www.bmw3er.pl/viewtopic.php?t=30556&start=0

www.bmw3er.pl/viewtopic.php?p=661765#661765

https://www.youtube.com/watch?v=EiZhkPUJtRs



Po co sprawdzać, skoro domyślasz się, że powinno działać ?
 
 
KOPYCIARZ 



BMW: E36 coupe
Imię: ARKADIUSZ
Nadwozie: Coupe
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 1551
Skąd: Krapkowice
Wysłany: 05-01-15, 00:07   

opole... 21 wieczor. Pizga mroz wieje. Zajechalem w jakims osiedlu pod kraweznik przodem i juz slysze ze przycieram... Mowie a sral pies. Potem wyjezdzam slhsze mega trzask... Wychodze odskoczyly listwy od zderzaka, w garazu zauwazylem ze spadl ze slizgow i wyrwalo otwory gdzie przykrecony jest. Podkladki i ponowne wsuniecie go w slizgi zalatwilo sprawe... Teraz uwazam gdzie podjezdzam.

Stacja przegladow... Ustawiali mi zbierznosc. Mieli przy krawedziach takie wystajace blachy zeby nie wleciec do kanalu takie na 5 cm. Gdy wjechalem na rolki zeby wyjechac z drugiej strony stacji tak walnalem podloga ze musialem malowac bitexem podwozie...

No i ogolnie przycierki na progach wydechem standard chyba...
_________________
jeśli pomogłem kliknij w "pomógł"


chcesz auto do driftu ?
-kup Silve lub 240 SX

chcesz wygodne auto ?
-kup mercedesa

chcesz szybkie auto ?
-kup Honde z silnikiem B16 lub B18

-jeśli chcesz wszystko na raz kup BMW ! ;)
 
 
 
Jestem Piotrek 



BMW: E46 330Ci
Imię: Piotr
Silnik: M54B30
Nadwozie: Coupe
Wiek: 28
Dołączył: 20 Gru 2013
Posty: 700
Skąd: Miami Vice
Wysłany: 05-01-15, 00:27   

U mnie wygląda sprawa tak, że wszędzie gdzie pojadę też nie mogą mi wcisnąć lewarka pod karoserię. Zawsze muszę w kilku unosić ją żeby go jakoś wcisnąć :) Problem z przeglądami zawsze mam ponieważ na żadne rolki w mojej okolicy jeszcze nie wjechałem. E46 nie raz zawisła na samym wjeździe :yeah: I zawsze to uczucie jak wychodzi cała ekipa z pracy i :oczy: "O ku*wa ale niska" A ja na to: :dance:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum www.bmw3er.pl powered @ 18.01.2008
Kontakt: bmw3er@bmw3er.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15